Reklama

Jaké nosítko zvolit pro tří měsíční?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danca3680
Nováček 9 příspěvků 1 inzerát 08.08.18 23:28
Jaké nosítko zvolit pro tří měsíční?

Ahojky, chtěla bych si pořídit nositko na opravdu občasné nošení ale je tolik druhu ze nevím které :nevim: hlavně aby bylo opravdu ověřené a neublizilo ohledně páteře a tak :zed:
Mám tři měsíční holčičku

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 08.08.18 23:41

Za me manduca. Da se v ni nosit trimesicni i triletak, nosnost 20 kg, dobre sedi na tele a pro ditko by mela byt ok, alespon co jsem si pohledala a poptala

Zelnicka
Kecalka 322 příspěvků 09.08.18 00:24

Doporučuji FB skupinu Nosíme děti, tam dobře poradí. Já jsem nosila ve Fidelle fly tai, je to velmi pohodlné šátkové nosítko.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 09.08.18 03:18

Manduca. U prvního jsem měla nějaké obyč nosítko, nošení všeho všudy asi 5krat. Ale ty záda pak! K druhému na doporučení fyzioterapeuta jsem si koupila manducu a jsem spokojená.

bibie
Kecalka 343 příspěvků 09.08.18 07:08

Baby vak haipa daipa, uplne nejskvelejsi, u druhe dcerky bych bez nej neprezila. Mela jsem i manducu ta je taky skvela ale trochu komplikovanejsi a neskladna, haipu daipu muzes pouzit i jako decku, muzes spici miminko slozit do potylky/kocarku…, nosit dite na sobe poruznu(i kdyz krive nici tvoje zada, nekdy si je potreba dite ruzne poposunout), vejde se slozene do kabelky a muzes kdykoliv vytahnout, ma skvely material-uplet. A 20kg meli holky az v 6 letech takze nam haipa do 15kg vystacila, skolni deti se uz nenosi :D

lucielorenc
Kecalka 310 příspěvků 3 inzeráty 09.08.18 07:31

Mám ergonomické nosítko od Martys verzi Mezibaby je od 3 měsíců až do 2 - 2,5 let. Nedám na něj dopustit, záda neboli ani pro delším nošení na výletech. Každopádně je nejlepší si vyzkoušet, každému sedne něco jiného

Uživatel je onlinenenivolnynick
Kecalka 459 příspěvků 09.08.18 07:38

Ty nositka.jsou zapeklita,.kazdemu sedi jine, za me je treba manduca hrozná… je spoustu regionalnich skupinek, kde muzes neco vyzkouset. Odkud jsi?

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1635 příspěvků 09.08.18 07:52

To jsou rady, baby vak, Manduca do 3 let… bože 8o

Nejpohodlnější jsou nosítka šitá ze šátků, od 3 měsíců doporučuji třeba MoniLu mini, pak jsou další značky jako Lenka nosítko, MartyS, Veka, Donkey… A taky některé značky vyrábí rostoucí, tedy že vydrží do 2-3 let, např. Andala nebo i MoniLu Uni. Taky Fidella fusion třeba. Jsou to všechno přezková nosítka, takže vložíš dítě, zacvakneš a jdeš :palec:

Zrovna ta Manduca za mě nic moc, ergo sice je, ale dlouho nevydrží (tak do roka, pak už je zádová opěrka moc úzká) a pohodlnost oproti nosítkům že šátku taky mnohem menší.

Já mám tu rostoucí Andalu, u toho rostoucího se to nosítko musí trochu “poštelovat” aby sedělo, ale s tím ti určitě nějaká místní nosící maminka ráda pomůže… odkud jsi? Všude jsou regio skupiny a dělají srazy, kde si můžeš nosítka i vyzkoušet. Tobě bych doporučila třeba to MoniLu mini, taky jsem ho měla a bylo super.

Přidej se na fb do skupiny Nosíme děti, uvidíš zme nekecám ;)

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 09.08.18 08:07

Každému sedne něco jiného. Nejlépe zkusit na fb najít a přidat se do regionální skupinky. Holky určitě rády poradi, na srazu můžeš vyzkoušet a některé jsou ochotné půjčit i na pár dní, abys věděla jak se s nositkem cítíš při delším nošení. Já mám Fidellu fly tai.

Kecalka 459 příspěvků 09.08.18 08:13

@sladke-mameni :palec: :palec: :palec:

Danca3680
Nováček 9 příspěvků 1 inzerát 11.08.18 10:54

@nenivolnynick no to teda, hlavně těch druhů :nevim: jsem z Chomutova

Danca3680
Nováček 9 příspěvků 1 inzerát 11.08.18 10:56

@sladke-mameni moc děkuju,asi zkusím nějakou tu fb skupinku. Přeci jen lepší si to nejdříve vyzkoušet než zbytečně kupovat

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1635 příspěvků 11.08.18 11:26

@Danca3680 Já jsem z Mostu, máme tady dost aktivní nosící skupinu a plno nosítek, a znám i holky z Chomutova ;) Tak se přidej k nám, další sraz je pozítří :mrgreen:

Nosíme děti v Mostě a okolí

Kecalka 459 příspěvků 11.08.18 15:55

Ja jsem teda z druhe strany repubiky, ale vim ze v moste jsou super holky :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama