Jaké oblečení dát synovi na běžky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 14.01.18 14:20
Jaké oblečení dát synovi na běžky?

Ahoj, chtěla bych se zeptat někoho, kdo má zkušenost. Syn pojede se školou na hory. Povinné jsou tam běžky. Co mu mám dát za oblečení, aby nebyl propocený. Nechci investovat do speciálního oblečení, víckrát na běžky nepůjde. Má funkční spodní prádlo a funkční mikinu + bundu na sjezdovky, ale to mu určitě dávat na běžky nebudu. Poradíte, jestli se obejdem pět specialniho oblečení?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4919 příspěvků 14.01.18 14:27

Já mám zimní zateplené tenké kalhoty a nahoru funkční tílko, rolák, mikinu a větrovku nebo zimní bundu podle toho, jak moc je zima. A trekové zimní ponožky, nákrčník, rukavice a fleecovou čepici a nebo čelenku. Jinak většinu z toho využívám v zimě normálně, když jdu na procházku. Když vybereš s rozumem, nemusí to nosit jenom na běžky. Tedy pokud v zimě chodí ven.

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 14.01.18 14:36

@P4ja díky a ty zateplené kalhoty a vetrovka jsou spec. na běžky, nebo obyč?

tini
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 5 inzerátů 14.01.18 14:37

Taky jsme vzdy na lyzaku byli i na bezkach a nepamatuji se, ze by nekdo mel neco specialniho, funkcni pradlo ani nebyvalo. Takze myslim, ze funkcni pradlo+mikina super a klidne bych dala tu zimni bundu a kalhoty nejake sofshellky nebo sustaky, nejhur se to da i v tom lyzarskym, obzvlast pokud to noc neumi a nepobezi jako vitr. Zalezi jak bude, v -5 je neco jineho nez v 5st. a je rozdil i ve vetru.Spis at ma s sebou nahradni triko a ponozky, at ma spodni vrstvu porad suchou. A nakrcnik, z toho vycaruje i kuklu.

P4ja
Závislačka 4919 příspěvků 14.01.18 14:39
@Karamillka píše:
@P4ja díky a ty zateplené kalhoty a vetrovka jsou spec. na běžky, nebo obyč?

Ne ne koupila jsem zateplené běžecké kalhoty v Lidlu a když je hodně sněhu, tak si dávám návleky na boty. Větrovku mám takovou tu s fleecem uvnitř. Dají se u ní odpenout celé rukávy.. Pokud nechceš úplně investovat, tak zkus třeba Decathlon. Nejvyšší kvalita to úplně není, ale na pobíhání po venku to pak stačí.

Příspěvek upraven 14.01.18 v 14:41

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15103 příspěvků 14.01.18 14:40

@Karamillka Zalezi, jak mu to pujde. Pokud na tom pojedou 1-2×, tak mu dej obleceni na sjezdovky, jinak ti zmrzne. Lehke bezevke obleceni ma smysl pro toho, kdo na tech bezkach bezi. Tyto skolni kurzy se na bezkach svizneji projdou.

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 14.01.18 14:47

Holky díky, ale nám říkali na třídních schůzkách, at jim hlavně nedáváme to samé oblečení co na sjezd, že budou úplně splavený. :nevim:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15103 příspěvků 14.01.18 14:49

@Karamillka A ptala jsi se, kolikrat je planovan vylet na bezkach?

P4ja
Závislačka 4919 příspěvků 14.01.18 14:53
@Karamillka píše:
Holky díky, ale nám říkali na třídních schůzkách, at jim hlavně nedáváme to samé oblečení co na sjezd, že budou úplně splavený. :nevim:

No to je jasné. Vem si že si vezmeš tlusté kalhoty, které jsou dělané tak, aby neprofoukly a maximálně tě udržely v teple. A představ si, že v lyžařském vybavení někam delší dobu svižně jdeš.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15103 příspěvků 14.01.18 14:54

@P4ja A ona je prave otazka, zda pujdou svizne, kdyz to ani nebudou umet namazat.

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 14.01.18 14:56

@Cuddy když bude sníh :roll: tak každý den 7×

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15103 příspěvků 14.01.18 14:59

@Karamillka Tak to uz je neco jineho, za 7 dni jiz techniku zvladnou. Pokud nechces kupovat spesl obleceni, tak termopradlo, funkcni mikinu a nahoru sustaky nebo softshell/nejakou podzimni bundu.

P4ja
Závislačka 4919 příspěvků 14.01.18 15:00
@Cuddy píše:
@P4ja A ona je prave otazka, zda pujdou svizne, kdyz to ani nebudou umet namazat.

No zklamu tě, ale dneska už se většina běžek ani nemaže. Mají stoupací šupiny. A já bych teda nabalená v lyžařském vybavení svižně ani jít nedokázala. A hlavně, pokud to člověk neumí, tím se bude potit víc a tím rychleji ho to přestane bavit. Mluvím z vlastní zkušenosti. Vloni jsem se na běžkách začala učit a největší chyba, kterou jsem udělala, byla že jsem se navlíkla jak na sjezdovky. Během 5ti minut jsem byla totálně propocená a naprosto znechucená. Jediné, co na tom bylo pozitivní bylo to, že když jsem se naštvala a sedla si do sněhu, tak to tak rychle nepromoklo.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 33927 příspěvků 14.01.18 15:01

To mas podle me desne tezky, protoze na bezkach tepelny komfort vyrazne zavisi na tom, jak rychle se pohybujes. Pokud ta skupina pojede jako snek, tak si klidne muze vzit obleceni sjezdove (ja se treba s detma oblikam tak, jako kdybych si mela jit do snehu lehnout). Ja bych to asi vyresila tak, ze bych dala obleceni lehci - lehce vodeodolne a do batuzku bych mu pribalila nejake funkcno dlouhe pradlo
v nasem pripade merino), ktere by si kdyztak dooblekl. Nebo nohy at si oblekne hned a na vylete si ruzne obleka/svleka vrsek, to jde lepe.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 33927 příspěvků 14.01.18 15:02
@P4ja píše:
No zklamu tě, ale dneska už se většina běžek ani nemaže. Mají stoupací šupiny. A já bych teda nabalená v lyžařském vybavení svižně ani jít nedokázala. A hlavně, pokud to člověk neumí, tím se bude potit víc a tím rychleji ho to přestane bavit. Mluvím z vlastní zkušenosti. Vloni jsem se na běžkách začala učit a největší chyba, kterou jsem udělala, byla že jsem se navlíkla jak na sjezdovky. Během 5ti minut jsem byla totálně propocená a naprosto znechucená. Jediné, co na tom bylo pozitivní bylo to, že když jsem se naštvala a sedla si do sněhu, tak to tak rychle nepromoklo.

je to teda odbockla od tematu, ale nemazaci bezky byůl cert dluzen - supiny byvaji sjete a podkluzuji, ja to klidne na supiny mazu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama