Jaké oblečení na sport

12.5.21 18:17

Jaké oblečení na sport

Dobrý den,
prosím ráda bych se začala hýbat, abych zhubla. Hlavně začala jezdit na kole. A potřebovala bych poradit, kde a jaké koupit oblečení ve větších velikostech a aby bylo pokud možno univerzální na více druhů sportů. Prosím hlavně o osobní zkušenosti s oblečením.
Moc děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5655
12.5.21 18:32

Decathlon má od xs až do xxl. Kup si nějaké funkční triko/tílko a 3/4 kalhoty a mikinu. S tím jde dělat skoro všechno, jen na turistiku nosím „plátěné“ kalhoty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4385
12.5.21 18:34

@Havlova Já tam taky kupuji a solidní poměr cena kvalita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4479
12.5.21 18:37

@LuckaKorbelova taky hlasuji za decathlon. Na takovýhle rekreační sport je naprosto dostačující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29227
12.5.21 19:05

Mám ráda sportovní oblečení z tchiba.. na turistiku, na kolo/koloběžku - nosím jen to jedno. Legíny, sportovní triko/tílko,podprsenku.Taky jsem zjistila, že je fajn si připlatit za zimní termo - to mám od Husky a jejich hřejivé nebo lehké mikiny, bundy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2747
12.5.21 19:07

Já nakupuju na sport v Tchibu, většinou ve výprodeji nebo v nějaký akci. Věci se mi i líbí a vydrží mi na roky. Mám od nich hlavně leginy, sportovni topy, a funkcni trika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3603
12.5.21 19:15

Taky doporučuji Tchibo. I ve větších velikostech mají výběr, je to kvalitní a příjemný materiál. Určitě nedoporučuji Lidl, ten materiál je hrozný a oblečení zapáchá. Mají i dobré tabulky velikostí. Jedny leginy mám už několik let, jsou to drzaci :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
12.5.21 19:26

Decathlon, Sportissimo.. Kup si z materialu který ti bude příjemný. Na kolo doporučuji koupit cyklokalhoty. Je to pohodlnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
12.5.21 19:32

Mám vše na sport a cvičení z Decathlonu a jsem se vším spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12750
12.5.21 19:37

Decathlon, Tchibo a něco mám i z Lidlu. Mám sportovních věcí fakt mraky a stejně mám oblíbených hlavně pár kousků - z toho co píšu výše. A to mám i značkové přímo sportovní. A úplně nejraději mám opravdu Tchibo sport :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9783
12.5.21 21:59

Základem je dobrá podprsenka a boty, pro chůzi i dobrý ponožky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat