Jaké oblečení si oblékáte, když jste doma?

22.5.20 17:08

Jaké oblečení si oblékáte, když jste doma?

Ahoj, zajímá mě, jaké oblečení si převážně oblékáte, když jste doma? Nosíte spíše elegantní věci, pohodlné, nebo sáhnete raději po něčem, co takzvaně „donosíte“, případně teplácích?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4495
22.5.20 17:09

Kvalitní pohodlné legíny sportovní trička když je zima mikinu ale o domácí oblečení kupuju nové. Nikdy nic na donošení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
22.5.20 17:11

Tepláky a nějaký obyčejný tricko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
653
22.5.20 17:12

Pohodlně. Tepláky nebo legíny a tričko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
22.5.20 17:12

Já nosím jakoby ty levnější věci, ale pěkné, nic na donošení, to dávám hned pryč, takže ani takové nemám. A nosím tepláky, teplakove kratasy nebo jednoduchou sukni a tricko, tilko nebo volnější svetr. Podle počasí :lol: a na nohy bud takové chlupaté nízké backory, nebo ponožky nebo silonkove tapky v létě, úplně naboso chodím doma nerada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11690
22.5.20 17:13

Doma, vic nez kde jinde, se chci citit pohodlne a prijemne, to veci na donoseni moc nesplnuji ;) vetsinou leginy a volne triko/halenku, nekdy volne lnene kalhoty a tilko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43923
22.5.20 17:13

Taky tepláky, teplákovou bundu, tričko :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27248
22.5.20 17:14

Legíny a dlouhé tričko.
Věci na donošení už nemam, co je skvrnité, zmolkovate atd. jde na hadr nebo do kontiku na textil. Hlavně teda kvůli místu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27248
22.5.20 17:16

Tepláky nenosim vůbec, ani snad žádné nemám :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1065
22.5.20 17:25

Teplaky nebo leginy a tricko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13376
22.5.20 17:26

Dlouhé nebo krátké legíny, tričko (nevytahané) nebo bavlněné šaty z Lidlu. Dřív jsem byla zvyklá dotahávat staré hadry, ale časem jsem dospěla k tomu, že nechci, aby můj muž musel koukat na starou ve vytahanych flekatych teplakach, tak jsem na tom trochu zapracovala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42713
22.5.20 17:31

Volné plátěné kalhoty nebo starou sukni a k tomu triko na donošení nebo tílko. Vše bez fleků, děr apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
22.5.20 17:34

Já většinou tričko - na tělo, ne uplé, ale myslím nevytahané, a sportovní tepláky, tím myslím, ne nějaké tepláky, kde to všechno visí, ale spíš na tělo, a obuv větinou mám takové ty textilní balerinky..
Já třeba osobně mám strašný odpor a nevím proč, když si někdo doma dá třeba na doma na holé nohy, dřeváky a nebo různé nazouváky, tím nemyslím, když si někdo dá třeba obyčejné žabky a nebo třeba sandálky, ale myslím takové ty klasické nazouváky, bud zdravotní a nebo i obyčejné, ale kožené atd.. ale je to jenom můj pocit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.20 17:47

@MischaNovotna když je fakt horko, tak i ve spodním, ale většinou upnuté kraťasy a tílko.

• Nahlásit
  • Citovat
13696
22.5.20 17:48

Já si na doma kupuji tepláky nebo kraťasy z teplákoviny. K nim nosím trička. Ty si kupuju v basic řadách nebo ve výprodejích. V létě střídám s pohodlnými šaty. Na nohy teplé ponožky nebo jsem bosa. Občas prostřídám s látkovými ťapkami. Nemám na doma věci na donošení s výjimkou sportovních triček. Do práce nosím halenky, sukně, šaty, kostýmy. To by bylo na doma na donošení dost nepohodlné. Na toto téma ale vedu permanetně diskuse s manželem, který se odmítá vzdát věcí, dokud se nerozpadnou. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama