Jaké obojky pro kočky proti klíšťatům?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Troom
Povídálka 34 příspěvků 23.04.19 00:56
Jaké obojky pro kočky proti klíšťatům?

Nedavno jsme se prestehovali na vesnici a nase dve kocky chodi ven. Koupili jsme jim obojky foresto proti blecham a klistatum. Obojky nas velmi zklamaly. Kocourek ho pres noc nekde ztratil a male jsme ho museli stahnout paskou, protoze se povoloval. Je to normalni? Ze takhle drahe obojky jsou takove ksunty? Mala kocicka obojek tedy ma, ale presto domu klistata nosi. Prosim poradte. Jaka pileta pro kocoura 7 kilo :D

Reakce:
LenkaN26
Závislačka 4235 příspěvků 23.04.19 06:34

Podle mě obojek pro kočku vhodný není vůbec. Ty kočičí tam mají i takovou perforaci aby se roztrhly, když se kočka někde zachytí aby se neuškrtila. Já jsem koupila spot a je klid. Kočka bez blech, bez klíšťat a je pokoj.

levandule23
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 23.04.19 06:53

Nejlepší obojek pro kočku = žádný obojek.
Je to pro ně nebezpečné, mohou se obojkem někde zachytit, na stromě, za nějaký předmět na půdě, kde ji nenajdete, a podobně.
Jsem na Facebooku v kočičí skupině a bohužel už jsem tam viděla několik kočiček, které takto zahynuly.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14224 příspěvků 23.04.19 07:28

Pro psa používám foresto. Pro kočky používám takové ty kapky za krk. Obojek je pro kočku nebezpečný.

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 2286 příspěvků 23.04.19 07:32

Kupuju venkovni kocce nejaky nejlevnejsi no name obojek v super zoo. V pohode ji drzi cele leto a v zivote neprinesla domu kliste..

Future.Me
Ukecaná baba ;) 2002 příspěvků 23.04.19 08:16

My mame tri kocky a vsechny maji obojek foresto (vsechny jsou napůl venkovni a domaci). Na jare dam vzdy novy, maji ho celorocne, jsou na neho zvykle a maji na nem cip na kocici dvirka. Pouzivame to takhle uz cca tri roky. Krome jedne ztraty, kdy ho kocka pretahla pres hlavu, zadny poblem nebyl. Zkousela jsem vsechny ruzne spot on, ktere se daly sehnat a zadny nam nefungoval. Co pouzivame foresto tak jsme nevytahovali kliste.

aknadar
Kecalka 394 příspěvků 23.04.19 13:44

Moje dvě kočky také nosí foresto, nikdy ho neztratily, kupuji vždy v dubnu nové. Když se dobře nastaví velikost, neměl by být problém. S pipetou jsem nebyla spokojená. Psovi kupujeme tabletku u veterináře, také dobře funguje, ale vyjde dráž.

krajta
Kecalka 224 příspěvků 23.04.19 17:21

Žádný obojek ani pro kočku ani pro psa, víš co obsahují :poblion:? Jsou vysoce rakovinotvorné, sice až za deset let, takže pes při troše štěstí umře, ale ty rakovinotvorné buňky jsou i po deseti nebo dvaceti letech přenosné na člověka. Takže jestli chceš umřít na rakovinu…

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 2286 příspěvků 23.04.19 20:37

@krajta Trochu prehanka, ne? :roll:

krajta
Kecalka 224 příspěvků 23.04.19 21:15
@Pajka89 píše:
@krajta Trochu prehanka, ne? :roll:

Myslíš? Když jsem deset let prodávala ve zverimexu a tohle mám od prodejce foresto obojků.

Váš příspěvek
Reklama