Jaké očkování má proběhnout ve 12 měsících?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 26.02.11 12:12
Jaké očkování má proběhnout ve 12 měsících?

Ahoj, prosím o radu, jaké očkování má proběhnout ve 12 měsících? Právě jsem si prohlížela očkovací průkaz a zjistila, že dostal pouze nepovinný Prevenar. Díky moc.

Reakce:
mag
Extra třída :D 11059 příspěvků 26.02.11 12:14

Nic jiného dostat neměl.

barah
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 26.02.11 12:17

My máme Hexu, ale nám to vycházelo, že to je 6 měsíců od poslední.

merett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.11 12:19

my jsme ve 12mes nedostali nic, posledni prevenar nám vysel na 13,5mes a posledni hexa nas ceka asi pozdeji a za mesic zaciname Priorix

Rose-k
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.11 12:24

My to měli takhle:12m nic,15m první priorix,18m poslední hexa,21m 2priorix,a ted na druhým roce poslední prevenar :-)myslím,že na roce se opravdu nic neočkuje :think:

ladynka1
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 26.02.11 12:28
Callamaika píše:
Ahoj, prosím o radu, jaké očkování má proběhnout ve 12 měsících? Právě jsem si prohlížela očkovací průkaz a zjistila, že dostal pouze nepovinný Prevenar. Díky moc.

tak malej dostal přesně v roce poslední 4.dávku Hexavakcíny a za 14 dní 4.dávku Synflorixu.Ted pujdeme až v březnu t.j necelých 15 měsíců na živou vakcínu(spalničky atd.)Té se bojim co to s malym udělá :-(

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 26.02.11 12:49
ladynka1 píše:
Callamaika píše:
Ahoj, prosím o radu, jaké očkování má proběhnout ve 12 měsících? Právě jsem si prohlížela očkovací průkaz a zjistila, že dostal pouze nepovinný Prevenar. Díky moc.
tak malej dostal přesně v roce poslední 4.dávku Hexavakcíny a za 14 dní 4.dávku Synflorixu.Ted pujdeme až v březnu t.j necelých 15 měsíců na živou vakcínu(spalničky atd.)Té se bojim co to s malym udělá :-(

Tak mu ji dej později, čím starší dítě, tím lépe snáší tuhle vakcínu, není tam žádná horní hranice, do kdy musí být naočkovaná :nevim:

Nám v roce též vyšla hexa, pak synflorix. Záleží na tom, kdy jste měli poslední dávku, je tam rozestup 6m.

kecačka
Závislačka 3200 příspěvků 26.02.11 14:13

Nám to vyšlo tak,že ve 12 měsících nic,ted v 15 jsme byli na Priorixu a v 18 jdeme na Hexu a pak až poslední Prevenar.

petra.litovel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.12 13:43
placeniockovani

Doktorka mi rekla ze mame ockovani v jednom roce a mam za to platit 400 kc. me se to moc nezda ze by se platilo povinne ockovani.ma nekdo skusenost

Sabina1980
Nováček 2 příspěvky 05.02.15 09:58

Taky nam to tak vychazi Hexa

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >