Jaké pasují savičky na jaké láhve

811
11.6.20 14:55

Jaké pasují savičky na jaké láhvce

Maminky,
prosím vás o rada. Máte zkušenost, zda některé savičky například Avent pasují i na lahve např. Mum. Lovi atd? Zkrátka jsou-li některé značky spolu kompatibilní?
Nebudu kojit a ráda bych si do porodnice připravila vše předem, chci mít s sebou třeba dvě značky a zkusit, která bude pro mimčo nejlepší.
A co se týče první stravy, nyní je prý nejlepší Kendamilk? Samozřejmě po kojení, které teda u mě nebude možné…
Predem díky za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5485
11.6.20 15:04

Ahoj, já zkoušela na MAM i na Avent savičku babylove z dm a šla, to samé na levnou láhev z Tesca, takže se to určitě kombinovat dá, mě to neteklo nic ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17443
11.6.20 15:05

Ne ruzne znacky na sebe nepasuji. Aspon ne me, mam doma 6 lahvi, kazdou jine znacky a na kazdou jde jenom ta jeji savicka. A mliko zalezi na miminku co mu sedne, vysoka cenu neznamena nutne nejvyssi kvalitu. Budes muset zkouset po cem mimco nebude bolet brisko, nebude mit zacpu, nebude ublinkavat atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3244
11.6.20 15:06

Mléko je individuální, každému sedne neco jiného. Žádné nejlepší ani nejhorší na trhu není, co se složení týče. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3244
11.6.20 15:08

Jinak flašku mám z dmka za 45kc, dvě savicky k tomu za 60kc. Dcera to vzala hned, po kojení. Lepší než pak kupovat jeden dudlik za 150, co to rozkousou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3110
11.6.20 15:08

Savičky Babylove z DM na lahvičky/hrnečky MAM určitě použít můžeš - vyzkoušeno. Ono to sice nevypadá úplně esteticky, ale nic neteče, fungují dobře. Víc jsem nezkoušela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
430
11.6.20 16:02

@Zuzanec
Kendamilk je dobrý i chuťově. A z Hippu nebolelo malou bříško. Jiné jsem nezkoušela. A doporučuju lahvičku od MAM, mají primo anti-colic. A ty nemusela při pití pouštět a nechávat nasát vzduch. Jiné se jí vždy jakoby pricucly a musela savicku pustit, aby se nasál ten vzduch. A u toho byla tak vzteklá, že pak už další mlíko ani nechtěla a jen vzteky rvala. A s těma anti- colic to vypila v klidu celé najednou. Takže klid i pro nás, jídlo bylo vždycky hrozný a vlastně pořád je :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
11.6.20 17:17

Ja jsem kupovala Kendamil a lahvicky avent natural a od zacatku spokojenost. Mleko sedlo, savicky tez, koliky ma vyjmecne a jedeme to od navratu z porodnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
811
11.6.20 21:13

Na první jsem měla Avent a potom od 6 m Lovi, ty byly taky super, ale už je to nějaký rok zpět, tak znovu zjišťuji. A HiPP měla taky a pak dostala mléko na předpis…tak díky za postřehy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama