Jaké pláště na Author Horizon (trekové kolo)?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34770 příspěvků 29.03.19 13:01
Jaké pláště?

Prosím značku nebo konkrétní typ plášťů na Author Horizon (trekové kolo), aby se hnedka neojely a nepíchly - asi hrubší vzorek a pevnější guma bez ohledu na případné zhoršení jiných vlastností, nejsem žádný závodník. Nechci furt lepit. U Tylše mi prodaly před 4 lety pláště, co už jsou jako galusky, nechci si nechat radit zase od nich.

Reakce:
Hroznej puberťák
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 13:05

4 roky ale není úplně špatná výdrž, pokud se teda na tom kole jezdí :D

Schwalbe Land Cruiser, na trekking se dělá v rozměru 37 nebo 42-622. To je hodně odolný univerzál, akorát samozřejmě taky pěkně těžký.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34770 příspěvků 29.03.19 14:59
@Hroznej puberťák píše:
4 roky ale není úplně špatná výdrž, pokud se teda na tom kole jezdí :DSchwalbe Land Cruiser, na trekking se dělá v rozměru 37 nebo 42-622. To je hodně odolný univerzál, akorát samozřejmě taky pěkně těžký.

to kolo stejně váží metrák, mám na něm nosič, tahám brašky, tyč na dítě, nebo vozejk - váha je fuk. já jsem soumar. díky

annili
Povídálka 35 příspěvků 14.04.19 15:42

Já bych zkusila nějaké pláště od Maxxis máme s nimi super zkušenosti na horácích. Případně něco odolného na trek s hrubším vzorkem konkrétně třeba Schwalbe Smart Sam Plus Addix.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34770 příspěvků 14.04.19 21:12

Už jsem koupila ten Schwalbe Land Cruiser, tak jsem zvědavá
zatím nebyly lidské zdroje, které by mi to vyměnili, tak se válí v předsíni.

annili
Povídálka 35 příspěvků 14.04.19 22:59

Tak to přeji nějaké šikovné ruce, které se pustí k dílu:) venku už začíná být krásně, příroda mě také brzy vytáhne na kolo.

Váš příspěvek
Reklama