Jaké plenky pro dvojčata za super cenu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adéla0006
Nováček 3 příspěvky 27.09.18 12:10
Jaké plénky pro dvojčata za super cenu?

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat hlavně těch který mají dvojčátka jaké používají plenky. A se kterými byly spokojené i cenově. Jsem prvorodicka a rada bych byla za radu o plenkách které jsou nejlepší a za super cenu.

Reakce:
Cuddy
Neúnavná pisatelka 15546 příspěvků 27.09.18 12:13

Látkové. Dvojčata pěkné náplní pračku denně, tebe to bude stát pakatel a nebudeš muset kupovat levnější plenky.

P4ja
Kelišová 6612 příspěvků 27.09.18 12:13

@Adéla0006 Za mě dobré Babylove z DM a sovičkové z Alberta. Ale dlouhodobější zkušenost nemám, protože většinu času látkuji. Kombinace čtverců + vícevrstvých a PUL kalhotek mě dohormady vyšla asi na 2500 Kč.

P4ja
Kelišová 6612 příspěvků 27.09.18 12:14
@Cuddy píše:
Látkové. Dvojčata pěkné náplní pračku denně, tebe to bude stát pakatel a nebudeš muset kupovat levnější plenky.

Jj souhlas.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30021 příspěvků 27.09.18 12:16

šmoulí - nyní sovičkové z alberta..spo­kojenost na obě děti ( ne dvojčata, ale hned po sobě )

Káťa19
Echt Kelišová 7707 příspěvků 19 inzerátů 27.09.18 12:29
@Cuddy píše:

Souhlasím :palec:

Já jsem s látkováním moc spokojená. Dokonce u druhého jsem byla tak zapálená, že jsem si ušila výbavu sama.
pro začátečníka určitě doporučím koupit pár plenek na bazárku a časem se uvidí, co vyhovuje, dají se sehnat velmi výhodně :mavam:

Výhody látkových plenek a web

Káťa19
Echt Kelišová 7707 příspěvků 19 inzerátů 27.09.18 12:33

Pokud jednorázové (já používala první měsíc a pak na noc) tak moc doporučuji Bella happy 1 , mají vykrojení na pupík. potom přejít na 2 třeba Babylove NATURE (ekologické, šetrné a levné)

ještě tady odkaz na produkt + cenu

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 27.09.18 12:53

@Adéla0006 za mě Dada za super cenu https://www.nejlevnejsiplenky.cz/plenky-dada/ se slevovým kodem 24565943 vychází za 160kč, rovnají se ke kvalitě Pampers. A ty nejmenší jsou pouze za 97Kč.

P4ja
Kelišová 6612 příspěvků 27.09.18 13:48
Luboš P
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 27.09.18 14:26

Ony jsou plenky pro dvojčata? Že je např. kočárek pro dvojčata, to vím, ale pleny?

Káťa19
Echt Kelišová 7707 příspěvků 19 inzerátů 27.09.18 20:47
@Luboš P píše:
Ony jsou plenky pro dvojčata? Že je např. kočárek pro dvojčata, to vím, ale pleny?
:lol: :lol:
lucynka25
Echt Kelišová 7923 příspěvků 1 inzerát 02.10.18 07:10

@Adéla0006 Zkus si pročíst recenze na pleny a pak taky můžeš vybírat pleny podle právě probíhajících slev v obchodech ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >