Reklama

Jaké plenky pro dvojčata za super cenu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adéla0006
Nováček 2 příspěvky 27.09.18 12:10
Jaké plénky pro dvojčata za super cenu?

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat hlavně těch který mají dvojčátka jaké používají plenky. A se kterými byly spokojené i cenově. Jsem prvorodicka a rada bych byla za radu o plenkách které jsou nejlepší a za super cenu.

Reklama

Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15375 příspěvků 27.09.18 12:13

Látkové. Dvojčata pěkné náplní pračku denně, tebe to bude stát pakatel a nebudeš muset kupovat levnější plenky.

P4ja
Kelišová 5770 příspěvků 27.09.18 12:13

@Adéla0006 Za mě dobré Babylove z DM a sovičkové z Alberta. Ale dlouhodobější zkušenost nemám, protože většinu času látkuji. Kombinace čtverců + vícevrstvých a PUL kalhotek mě dohormady vyšla asi na 2500 Kč.

P4ja
Kelišová 5770 příspěvků 27.09.18 12:14
@Cuddy píše:
Látkové. Dvojčata pěkné náplní pračku denně, tebe to bude stát pakatel a nebudeš muset kupovat levnější plenky.

Jj souhlas.

smurfka
Nadpozemská drbna 29574 příspěvků 27.09.18 12:16

šmoulí - nyní sovičkové z alberta..spo­kojenost na obě děti ( ne dvojčata, ale hned po sobě )

Káťa19
Kelišová 7099 příspěvků 36 inzerátů 27.09.18 12:29
@Cuddy píše:

Souhlasím :palec:

Já jsem s látkováním moc spokojená. Dokonce u druhého jsem byla tak zapálená, že jsem si ušila výbavu sama.
pro začátečníka určitě doporučím koupit pár plenek na bazárku a časem se uvidí, co vyhovuje, dají se sehnat velmi výhodně :mavam:

Výhody látkových plenek a web

Káťa19
Kelišová 7099 příspěvků 36 inzerátů 27.09.18 12:33

Pokud jednorázové (já používala první měsíc a pak na noc) tak moc doporučuji Bella happy 1 , mají vykrojení na pupík. potom přejít na 2 třeba Babylove NATURE (ekologické, šetrné a levné)

ještě tady odkaz na produkt + cenu

LLenule111
Závislačka 3350 příspěvků 3 inzeráty 27.09.18 12:53

@Adéla0006 za mě Dada za super cenu https://www.nejlevnejsiplenky.cz/plenky-dada/ se slevovým kodem 24565943 vychází za 160kč, rovnají se ke kvalitě Pampers. A ty nejmenší jsou pouze za 97Kč.

P4ja
Kelišová 5770 příspěvků 27.09.18 13:48

Zkus pročíst tohle http://www.latkovky.info/…ro-dvojcata/

Luboš P
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 27.09.18 14:26

Ony jsou plenky pro dvojčata? Že je např. kočárek pro dvojčata, to vím, ale pleny?

Káťa19
Kelišová 7099 příspěvků 36 inzerátů 27.09.18 20:47
@Luboš P píše:
Ony jsou plenky pro dvojčata? Že je např. kočárek pro dvojčata, to vím, ale pleny?
:lol: :lol:

lucynka25
Kelišová 7385 příspěvků 2 inzeráty 02.10.18 07:10

@Adéla0006 Zkus si pročíst recenze na pleny a pak taky můžeš vybírat pleny podle právě probíhajících slev v obchodech ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >