Jaké podnikání ve volných prostorách domu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evale
Kecalka 444 příspěvků 25.09.14 14:48
Jaké podnikání ve volných prostorách domu?

Ahoj všem. Mám takový zatím imaginární problém. Budem stavit dům a v tom domě bude zhruba 50m2 volné plochy zamýšlené původně jako výminek, ale protože ho rodiče zatím nechtějí využívat, přemýšlím, jak jej zužitkovat. Dům bude u silnice ve městě, ale spíše na periferii. Mě zatím napadl jen pronájem na bydlení, nebo třeba nabídnout jako ordinaci.Co si o tom myslíte a jak by jste volné prostory využily vy? Děkuji :kytka:

Reakce:
AstraG
Závislačka 4453 příspěvků 25.09.14 14:50
nek

Známá si udělala v domě masérský salonek ;)

omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 25.09.14 14:51

Já bych si tam udělala masérnu. To by se mi líbilo. U mě doma to nejde.

Co to zařídit a někomu pronajmout?
Já jsem teda ale sehnala levný nájem. Za to, co platím já, by se ti to zřejmě ani pronajímat nechtělo. Vysoké nájmy zas klasický živnostník moc neutáhne.

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 25.09.14 14:55

@evale Vycapila bych tam ceduli Na pronájem a čekala bych, kdo se ozve. Případně bych to inzerovala i v místních novinách apod.
Jako jak to využila konkrétně já, na jaké podnikání, bych věděla, ale nepovim… ;)

Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 25.09.14 15:05
@evale píše:
Ahoj všem. Mám takový zatím imaginární problém. Budem stavit dům a v tom domě bude zhruba 50m2 volné plochy zamýšlené původně jako výminek, ale protože ho rodiče zatím nechtějí využívat, přemýšlím, jak jej zužitkovat. Dům bude u silnice ve městě, ale spíše na periferii. Mě zatím napadl jen pronájem na bydlení, nebo třeba nabídnout jako ordinaci.Co si o tom myslíte a jak by jste volné prostory využily vy? Děkuji :kytka:

Táta měl knihovnu :mrgreen: ale to je asi spíš neziskovka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

masérský salon, solárko, kadeřnictví, je to velká plocha, jako některé menší byty, vyvěš inzerát, že nabízíš plochu k pronájmu :hug:

Hr4sek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 15:13

Já kdybych měla možnost tak Zverimex :mrgreen:

Lizzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 15:37

@evale U nás na sídlišti jsou ve volných prostorách paneláků tyto nabídky služeb -fotoatelier, daňová a účetní kancelář, grafické studio, kadeřnictví, kosmetika, masáže, psí salon, pedikůra a manikůra, večerka, zverimex.. taková všehochuť ;-)

chs.jasmin
Echt Kelišová 8747 příspěvků 27.09.14 18:40

Asi jako majitel bych preferovala dlouhodobější pronájem stabilní živnosti, coby majitel, který zamýšlí s čím sám začít podnikat tak to už by bylo horší. Nápadů by bylo, ale na vše je třeba finančí. Fotoateliér v dnešní době moc nevydělává, grafické studio asi na vesnici nikoho nenadchne, leda by jsi si tahala zakázky z města, zverimex fungovat může s eshopem, osobně bych se asi nedala na masáže ani kadeřnictví, ale to jen proto, že mě to nebaví… :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >