Jaké pořídit kojenecké lahve?

872
16.6.15 21:02

Jaké pořídit kojenecké lahve ?

Ahojky, máme miminko na UM, nemohu kojit, zatím je v nemocnici..ale budeme muset pořídit kojenecké lahve, na trhu je jich spousta. Poradíte, prosím, s výběrem? Jsou lepší plastové nebo skleněné? Jaké značky? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6129
16.6.15 21:06

Ahoj, naše je na UM teprve chvíli, ale nepije z jine lahvičky než Suavinex. Mají tresinkovitou savicku s třemi moznostmi prutoku, takže jakoby roste s dítětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.15 21:07

@Barborika Ja kojila ale uz nekojim a mam lahve od MAM…jiny mala nechce, jsou antikolikovi, dobre se cisti a daj vyvarit v mikrovlnce..sezenete v Tete, d.m a na netu..maji ruzne velke..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
16.6.15 21:09

Ahoj my pouzivame Lovi a spokojenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.15 21:10

Avent, vyborna zkusenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
16.6.15 21:11

U nás frčely a pořád frčí lahve MAM:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2973
16.6.15 21:14

Za mě AVENT, jsou antikolikové, simulují kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1297
16.6.15 21:23

My taky máme Avent :palec: A jelikož jsem měla málo mlíka, tak jsem kojila a současně dokrmovala z lahviček Avent natural a paráda. Malá ani nepoznala rozdíml mezi prsem a flaškou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812

Máme canpol baby, nebo českou výrobu(kavalier myslím) a nova baby, všechno sklo, páč vyvařovánì plastu a sterilizátorúm do mikrovlnky nevėřím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Také máme lahve MAM. U každé lahve máš i obrázek - průtok savičky. Jedna dírka pro ty nejmenší…atd. Z praktického hlediska i zdravotního, jak psaly holky - nejlepší. :) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2973
16.6.15 21:25

@jary1 Přesně! Vždycky jsem se musela smát tomu, jak prý děti, co čuchnou k lahvi už nechtějí prso… Mladýmu to bylo putna, prso nebo flaška :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
16.6.15 21:31

Za mě u obou MAM, už jen proto, že nebyl problém kojení s kloboučkem a popř. dokrm lahvičkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6726
16.6.15 21:39

Za mně také MAM vyborna zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2584
16.6.15 21:45

Měla jsem to stejně jako @jary1, taky jsem kojila a dokromovala, používala jsem taky Avent natural (plastové) a malá taky prso neodmítala a bylo jí to fuk, jestli pije z lahvičky nebo prsa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
16.6.15 21:48

Něco bych pořídila a další (či jinou) pak dokupovala až podle mimča a v nemocnici se informovala, z jakého dudlu (tvar) bylo krmeno. Staršího jsem měla na UM prakticky od narození, začínali jsme na NUK First Choice s anatomicky tvarovaným dudlem a nebyl problém. Někdy ve 3 měsících mu to přestalo kapacitně stačit a přešli jsme na Babylove z DM s rovným dudlíkem. Pil z nich až do konce. Před tím třetím měsícem se na rovnou savičku ale třeba vůbec nechytal, nechtěl to, neuměl z toho sát. Mladší byl kojený, ale šla jsem hned po šestinedělí do školy a manžel doma krmil z láhve. Koupila jsem mu tenkrát nádhernou Chicco a vůbec to nechtěl. Stejně jako další rovný dudel na Babylove láhvích. Uspěla jsem zase s NUK Firt Choice a posléze MAM. Z té MAM potom též pil až do konce. Co bych určitě, ze svých zkušeností, poradila: koupit široké lahvičky. Lépe se umývají, lépe se do nich sype… zda skleněná nebo plastová, to už je potom čistě na preferenci. Plastové po nějaké době většinou zajdou, zase jsou v podstatě nerozbitné a lehčí než ty skleněné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama