Jaké používáte dětské pojistky na šuplíky?

42
20.2.20 09:01

Jaké používáte dětské pojistky na šuplíky?

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaké používáte dětské pojistky a zábrany na šuplíky a skříňky? Přemýšlím jaké vybrat, jelikož na trhu jich je opravdu velké množství a ceny se velmi různí. Docela mě zaujaly Tusunny Dětské pojistky s látkovým popruhem, které jsem našla za dobrou cenu a byly k nim i dobré recenze na Heurece. Máte s nimi osobní zkušenost? ****Díky.

edit adminom - odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5826
20.2.20 09:16

@LuckaaC ty co pises, neznam. Neresila jsem tak do detailu.

Za me nejlepsi tyhle z DM. Dite je opravdu neotevre, nekdy mam i ja co delat, ale drzi a super :palec: meli jsme i jine, ale ty se casem odlupovaly (taky dm) - dva kuse se do sebe nasouvaly.

https://www.dm.cz/…5522887.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
20.2.20 09:38

@Kukacka123 Díky, ty taky vypadají dobře, ale kus za 70 Kč mi přijde dost, když ty Tusunny jsou za 28 Kč a je jich tam 10… Ale díky za tip! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7498
20.2.20 09:43

Popravdě žádné, přeskládala jsem nebezpečné věci do vyšších skříněk a malého nechala kramovat. O to dřív o to ztratil zájem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
20.2.20 09:44
@LuckaaC píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaké používáte dětské pojistky a zábrany na šuplíky a skříňky? Přemýšlím jaké vybrat, jelikož na trhu jich je opravdu velké množství a ceny se velmi různí. Docela mě zaujaly Tusunny Dětské pojistky s látkovým popruhem, které jsem našla za dobrou cenu a byly k nim i dobré recenze na Heurece. Máte s nimi osobní zkušenost? Dají se koupit jen v jednom e-shopu Detskezabrany.cz, nakupoval jste tam už někdo? Jsou spolehlivý? Díky.

Ja dala vše o poličku víš. Ale co bych zabezpečila jsou okna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5826
20.2.20 09:46
@LuckaaC píše:
@Kukacka123 Díky, ty taky vypadají dobře, ale kus za 70 Kč mi přijde dost, když ty Tusunny jsou za 28 Kč a je jich tam 10… Ale díky za tip! :)

Zas das za postovne…byl to jen tip. Zas to hadrove se muze ponicit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5826
20.2.20 09:48
@Aduš8 píše:
Popravdě žádné, přeskládala jsem nebezpečné věci do vyšších skříněk a malého nechala kramovat. O to dřív o to ztratil zájem.

Tak to u nas teda ztrata zajmu zatim nenastala a dceri je pres rok a pul :mrgreen: V kuchyni ji taky nechavam kramovat - ostre a nebezpecne mam v hornich policich, tak si hraje a vareckama, naberackama, miskama, kvedlackama,…
Ale do komody s oblecenim (tezsi supliky) si dvakrat skripla prst, tak mi pojistka prisla jako lepsi reseni, nez resit zlomenej prst. Kramovani hardu mi neva, pak srovnam. Vyhazuje si mikiny a svetry ze skrinky oteviraci, ne suplikove a ta radost… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7498
20.2.20 09:52

@Kukacka123 jo, je pravda že my máme šuplíky jen v kuchyni, zbytek máme normální skříně. Ale syn mi krámoval jen v kuchyni, oblečení ho nezajímalo. Uvidím, co přijde teď u dcery :lol: pomalu začíná lézt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5826
20.2.20 09:54
@Aduš8 píše:
@Kukacka123 jo, je pravda že my máme šuplíky jen v kuchyni, zbytek máme normální skříně. Ale syn mi krámoval jen v kuchyni, oblečení ho nezajímalo. Uvidím, co přijde teď u dcery :lol: pomalu začíná lézt

Tak to u nas obleceni vede, holt zenska :lol:
Ale kuchyn taky neresim, to ji bavi, „vari“ se mnou :)
Takze dalsi zabava zacina…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1509
20.2.20 11:00

V supliku jsem nechala jen bezpecne veci, probehlo par skripnuti prstu a pak si deti davaly pozor. U supliku s „nebezpecnymi“ vecmi jsme odmontovali madla. Male deti nezvladly suplik otevrit a kdyz pobraly rozum, mohlo se madlo vratit. Horsi nez skripnuty prst je ochutnavani saponatu atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
20.2.20 11:25

Zadne, mame montessori domacnost :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10742
20.2.20 12:27

Na magnet, zevnitř skříňky. Nechtela jsem aby to hyzdilo nábytek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
20.2.20 12:43

My mame obyčejné z ikei a jsou top! Malý je neotevře a mě nedělá problém je otevřít rychle i jednou rukou. V balení za 120 Kč jsou dva kusy.

Jinak ty z dm syn nějakým záhadným způsobem prostě otevřel. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
20.2.20 12:52

Žádné, párkrát si skřípl prstík a já jsem za to ráda. Teď si dává pozor. Probíhá tak zcela přirozeně učení, co může a co ne. Rohy taky nemáme zabezpečené a dělat to nebudeme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
20.2.20 13:42

Ono ani tolik nejde o skripnuti prstu, nýbrž o to, aby mi neotviral syn skříňky a všechno z nich nevyhazoval. To i několikrát denně prerovnavam skrin s oblečením a už mě to fakt nebaví. Nebo se mi líbí i ty Tusunny zaklapavaci, co jsem koukala, tak jsou stejné jako v XxxLutz, ale několikanásobně levnější, mají je také na ****

edit adminom - odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama