Jaké povlečení jako svatební dar?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janinajanina
Povídálka 17 příspěvků 29.09.18 10:38
Jaké povlečení jako svatební dar ?

Ahoj, máte prosím někdo zkušenost - jdeme na svatbu a chtěli bychom koupit jako svatební dar kamarádům povlečení - mají velkou peřinu 200×220? Mám zvolit toto luxusní zámecké povlečení https://www.ceskeluzkoviny.cz/…ceni-200x220

nebo nějaké klasické lepší bavlněné? https://www.ceskeluzkoviny.cz/…s-90x70-LS10

Děkuji za Váš názor Jana

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19041 příspěvků 29.09.18 10:41

Tak to záleží na jejich vkusu, ten ty znáš určitě líp než my. Mně osobně by se to první nelíbilo, není to vůbec můj styl. Ale každý má rád něco jiného. :nevim:

Bubla_Bučková
Závislačka 4033 příspěvků 29.09.18 10:42

Tak z obojího by nám králík udělal během měsíce hadr na podlahu :lol: To chtěli? Dejte 2000 do obálky ;)

Lalelale
Závislačka 2673 příspěvků 29.09.18 10:43

@Bubla_Bučková nechtěli, je to cílená reklama. nováček co inzeruje jeden web :lol:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15528 příspěvků 29.09.18 10:44

Uf a oni projevili takoveto přání? Nebrala bych žádné, jednak je to typ dárků jak od nejvzdálenější tetičky a pokud si o něj neřekli sami, tak hádám, že o něj vůbec nestojí.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12103 příspěvků 29.09.18 10:45
@Janinajanina píše:
Ahoj, máte prosím někdo zkušenost - jdeme na svatbu a chtěli bychom koupit jako svatební dar kamarádům povlečení - mají velkou peřinu 200×220? Mám zvolit toto luxusní zámecké povlečení https://www.ceskeluzkoviny.cz/…ceni-200x220

nebo nějaké klasické lepší bavlněné? https://www.ceskeluzkoviny.cz/…s-90x70-LS10

Děkuji za Váš názor Jana

Jako svatební dar bych volila něco luxusnějšího, ač nejradši spím pod hladkým bavlněným. Nerada ho žehlím, tak spíš kupuju nové jen krepové.
To první mi přijde vhodnější, ale nevím, v čem normálně spí. Třeba ho nakonec ani nebudou používat. Já dostala „výbavu“ při odstěhování se z domova a jedno bylo hrozný, umělý, nedalo se pod tím vydržet. Spořivá babi prostě neodolala ceně. Teď nechci, aby mi někdo něco takového pořídil a když už lůžkoviny, tak klasické natahovací prostěradlo ve vyšší gramáži. Ostatní si koupím podle svého.

Tableta
Závislačka 4108 příspěvků 29.09.18 10:45

Fuj, ani jedno :poblion:

weyky
Neúnavná pisatelka 19213 příspěvků 63 inzerátů 29.09.18 10:45

Taky bych nic takového nekupovala (mně to přijde teda i nevkusné,ale to je můj názor).Vím,že většina párů ocení spíše obálky,na svatební dary se dávno nehraje.

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 29.09.18 10:46

Taky bych dala peníze, nebo pokud máš pocit, že od vás musí dostat povlečení, tak dej poukaz na nákup, ať si sami vyberou. Osobní zkušenost je taková, že se mi málokdo trefí do vkusu, do ložnice, která je v šedohnědém dřevě a teplých oranžovočervených tónech jsem dostala jednu sadu brčálově zeleného povlečení a jednu sadu proužkovanou zeleno-růžovou.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12103 příspěvků 29.09.18 10:46
@Bubla_Bučková píše:
Tak z obojího by nám králík udělal během měsíce hadr na podlahu :lol: To chtěli? Dejte 2000 do obálky ;)

Mladí většinou berou radši peníze než toto. Všechno většinou mají ze společného bydlení…

Janinajanina
Povídálka 17 příspěvků 29.09.18 10:47

Je to právě těžký.. ještě přemýšlím o tom 3D, našla jsem https://www.ceskeluzkoviny.cz/…ceni-200x220 líbí se mi ty kytky… :-)
Vím, že o tom mluvili, že se jim líbí a že je hezké…
Jsou mladí, zamilovaní a tulí se pod jednu peřinu .-) :-) :-)

Bubla_Bučková
Závislačka 4033 příspěvků 29.09.18 10:47
@Lalelale píše:
@Bubla_Bučková nechtěli, je to cílená reklama. nováček co inzeruje jeden web :lol:

Ajo oboje z jednoho :D

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12103 příspěvků 29.09.18 10:48
@Huk píše:
Taky bych dala peníze, nebo pokud máš pocit, že od vás musí dostat povlečení, tak dej poukaz na nákup, ať si sami vyberou. Osobní zkušenost je taková, že se mi málokdo trefí do vkusu, do ložnice, která je v šedohnědém dřevě a teplých oranžovočervených tónech jsem dostala jednu sadu brčálově zeleného povlečení a jednu sadu proužkovanou zeleno-růžovou.

No, taky bych se obávala, jaké barvičky to budou. Jako mladá jsem měla ráda teplé barvy - oranžovou a červenou. Teď ladím spíš ložnici do modra. Brčálovka by šla hned z domu.

janickaIII
Závislačka 2581 příspěvků 2 inzeráty 29.09.18 10:49

@Janinajanina bud jim dejte darkovy poukaz do jednoho z tech obchodu a nebo penize. Neni nic horsiho nez dostat neco co se jim nevude libit a za par let to stejne poslou do obehu.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12103 příspěvků 29.09.18 10:50
@Janinajanina píše:
Je to právě těžký.. ještě přemýšlím o tom 3D, našla jsem https://www.ceskeluzkoviny.cz/…ceni-200x220 líbí se mi ty kytky… :-)
Vím, že o tom mluvili, že se jim líbí a že je hezké…
Jsou mladí, zamilovaní a tulí se pod jednu peřinu .-) :-) :-)

Volila bych decentní nekřiklavé barvy. To se snad hodí kamkoliv. Francouzská deka je fajn, když nemáš děti. Pak se vlastní peřina šikne.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >