Jaké prášky na nervy doporučujete? Nechci nic na předpis...

Anonymní
29.4.20 23:18

Jake prasky na nervy doporucujete??nechci nic na predpis...

PROSÍM VÁS,
Na odlehčení mého stavu po rozvodu, chci užívat něco na odlehčení, nemáte s něčím zkušenost? prosim? Je mi na nic. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6304
29.4.20 23:32

Horcik a trezalkovy kapsle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 23:33

@Tarjei dekuju moc

• Nahlásit
  • Citovat
6304
29.4.20 23:37
@Anonymní píše:
@Tarjei dekuju moc

Neni za co..nic jinyho me nenapada..mozna jeste Bachovy esence ale to nemam zkusenost..to se micha nejak na miru myslim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 23:39

@Tarjei dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
19452
29.4.20 23:40

Persen, na uklidneni a lepsi spaní. Kozlik…

Drz se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 23:41

@PaníKadrnožková dekuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
19452
29.4.20 23:50
@Anonymní píše:
@PaníKadrnožková dekuji moc

Kdyby to nepomahalo, tak AD na par mesicu, nez se vrati mozek do hlavy, neni zadna ostuda :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687

Účinný oblbovák je Diazepam, ale ten je tuším na předpis. Nic jiného mě teď nenapadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@PaníKadrnožková prosim co je ad

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.4.20 23:51

@novomamča diky ten ne..to bych byla asi mimo

• Nahlásit
  • Citovat
19452
29.4.20 23:56
@Anonymní píše:
@PaníKadrnožková prosim co je ad

Antidepresiva. Jsou ruzna. Jestli jsi na dne, tak pomuzou ta, co pomahaji uvolnit serotonin.

Ja si prosla rozvodem a soudama „za strizliva“ a uz bych to znovu nedala. Celkem bolestna zkusenost a nejsem si jista, jestli to utrpeni duse nebylo trochu zbytecne. Byla jsem pul roku uplne mimo a dalsi rok se to straaaaslive pomalilinku zlepsovalo. Kdybych si nechala pomoct, tak to trvalo mene a mohla jsem fungovat driv. Jako odbolet a odtrpet se to musi, to by clovek nemohl jit dal, ale dlouha doba je zbytečná :nevim: ma zkusenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8804
30.4.20 00:24

Kozlik mi sveho casu pomahal aspon spat. Drz se.  :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9228
30.4.20 04:27

Jmenuje se to Antisttres. Jsou to bylinky… Má zklidnění a lepší spaní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2681
30.4.20 06:14
@PaníKadrnožková píše:
Antidepresiva. Jsou ruzna. Jestli jsi na dne, tak pomuzou ta, co pomahaji uvolnit serotonin.Ja si prosla rozvodem a soudama „za strizliva“ a uz bych to znovu nedala. Celkem bolestna zkusenost a nejsem si jista, jestli to utrpeni duse nebylo trochu zbytecne. Byla jsem pul roku uplne mimo a dalsi rok se to straaaaslive pomalilinku zlepsovalo. Kdybych si nechala pomoct, tak to trvalo mene a mohla jsem fungovat driv. Jako odbolet a odtrpet se to musi, to by clovek nemohl jit dal, ale dlouha doba je zbytečná :nevim: ma zkusenost

Já musím souhlasit, ad nejsou žádná ostuda a jejich účinek je spása, aspoň pro mě byla v prvním manželství. Jen počítej s tím, že se účinek nedostaví za pár dnů, trvá to asi měsíc, ale pak paráda. A pak, když jsem odstranila původce všech depresí (bývalého manžela, rozvodem, ne kudlou :mrgreen: ), přestala jsem je potřebovat :lol: :mrgreen: Neboj se toho, nech si pomoci :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama