Jaké překvapení pro něj vymyslet na rande?

Anonymní
8.7.15 10:36

Jaké překvapení pro něj vymyslet?

Omlouvám se za anonym, ale ještě nechci, aby to někdo věděl. Scházím se s jedním mužem asi 2 měsíce. Vždycky všechny rande vymýšlí on, já jsem na tohle hrozná, ale nikdy mě nic nenapadne. Nemyslím teď kino nebo divadlo, to mě samozřejmě napadne :) Ale on žije okamžikem, něco ho napadne, tak se hned jde nebo jede. Vždy mě dokáže něčím překvapit :) V pátek jdeme na rande zase a já bych moc chtěla něco vymyslet teď já. Abych mohla překvapit já jeho a on by zůstal čubrnět :D Nemáte nějaké nápady? Nebo sami co jste kdy zažili? Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
8.7.15 10:37

Napadl mě piknik někde v lese, ale to bude asi zima.

• Nahlásit
  • Citovat
8924
8.7.15 10:41

Co treba lanovy park? Adrenalin, zabava atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8173
8.7.15 10:41

Let balónem :pankac: ale drobatko drahé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8173
8.7.15 10:42
@Katchi píše:
Co treba lanovy park? Adrenalin, zabava atd…

To jsem chtěla taky napsat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749
8.7.15 10:44

Já bych ho vzala do Plzně do Techmanie :)
Nebo na hvězdárnu, ale to si zjisti, jestli bude něco vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16011
8.7.15 10:47

Tenkou deku, balene bagetky, flasku vina nebo pivka a piknik. Podle pocasi samozrejme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13607
8.7.15 10:49

Piknik v lese :) a nebo autokino

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749
8.7.15 10:49

Jinak záleží na tom, co chceš dělat ty - předpokládám, že on navrhuje věci, co baví jeho (a předpokládá, že se budou líbit i tobě, samozřejmě).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14353
8.7.15 10:52

Líbí se mi ty anonymy v naprosto nepodstatných tématech. Nechci aby to zatím někdo věděl - holky vy děláte, jakoby jste tu byly pod svými pravými jmény s adresami…

Jinak v tomhle počasí je ideální třeba si půjčit kanoi a svézt se po řece. Třeba Berounka je na tohle super a malebná, nějakých 50 km dáte klidnou jízdou za pár hodin a ještě je cestou spoustu hospůdek a hezkých zákoutí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8924
8.7.15 10:54

Ta Berounka nebo jina reka je taky super napad :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
654
8.7.15 11:15
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym, ale ještě nechci, aby to někdo věděl. Scházím se s jedním mužem asi 2 měsíce. Vždycky všechny rande vymýšlí on, já jsem na tohle hrozná, ale nikdy mě nic nenapadne. Nemyslím teď kino nebo divadlo, to mě samozřejmě napadne :) Ale on žije okamžikem, něco ho napadne, tak se hned jde nebo jede. Vždy mě dokáže něčím překvapit :) V pátek jdeme na rande zase a já bych moc chtěla něco vymyslet teď já. Abych mohla překvapit já jeho a on by zůstal čubrnět :D Nemáte nějaké nápady? Nebo sami co jste kdy zažili? Díky moc

Je toho spoustu co vymyslet :) Otevři si slevomat a je to :) Ale takhle z hlavy např. paintball, horolezecká stěna, inline brusle, Unlockthedoor - úniková hra, piknik taky super, 5D kino, bowling s posezením, minigol na Kozlu, aquapark :) Záleží kde bydlíte - případně jak jste mobilní, co vás baví, finanční a časové možnosti :) Mi jsme si s přítelem posledně udělali výlet do Prahy s tím, že se na místě rozhodneme co tam budeme chtít dělat - prošli jsem staromák, Václavák, prošmejdili jsme Zlatou uličku (romantika no :oops: ). Nechali jsem si od místních doporučit restauraci, byli jsme v muzeu strašidel a alchymie, v muzeu voskových figurín, v zrcadlovým labirintu, imagináriu, v absint shopu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1283
8.7.15 11:32

Abych mohla překvapit já jeho a on by zůstal čubrnět - a co takhle na tu schůzku nepřijít? Kolik Ti je let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.15 11:45

Uvidíme se až tak kolem 9 večer a nechceme mezi lidi, chceme být zatím sami. :)

• Nahlásit
  • Citovat
3176
8.7.15 11:51
@elvia2 píše:
Abych mohla překvapit já jeho a on by zůstal čubrnět - a co takhle na tu schůzku nepřijít? Kolik Ti je let?
:mrgreen: :mrgreen: :lol: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama