Jaké přípravky používat pro barvené, poškozené vlasy?

9
17.11.19 23:36

Jaké přípravky používat pro barvené, poškozené vlasy?

Zdravím,

Žádám vás o pomoc a radu při výběru barvených, poškozených vlasů. Jsem přírodní bruneta, ale na blond jsem se barvila poslední 3 roky (ke kvalitní kadernici) a používala výrobky od morphosis což si myslím je poněkud kvalitní značka. Před týdnem jsem se ale rozhodla pro změnu a nechala se obarvit na zpět na brunetu. Moje vlasy po tomto všem, toho mají myslím dost, Kadeřnice ostrihala vše, co se zdálo špatné a o vlasy se starám co nejlépe (kondicionery, masky, čistý arganovy olej). Ale i přesto mi vlasy přijdou suché, málo vyživené.

Mate někdo zkušenost s něčím co navrátilo vlasum lesk, živost, pružnost? Opravdu zregerovalo? Nemám problém investovat do dražších značek, ale aby byl efekt opravdu znát

Předem diky! :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9
17.11.19 23:38

Dodatek: Vlasy chci dále nechat brunet, postupně regenerovat dokud mi nenarostou ty své.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.11.19 06:44

@ArianaS Zničený vlas se dá bohužel už jen ustříhnout, ale jestli mohu poradit existuje jediná věc na zničené vlasy která je dokáže spravit, tedy nemusíš ho ustříhnout, je to kůra olaplex, nech si ji udělat v kadeřnictví a poté používej už jen kvalitní vlasovou kosmetiku, já osobně používám Paul Mitchell, najdeš např. na Notino.cz a vybereš podle typu vlasů. Počáteční investice je sice větší, ale vyplatí se. Šampon a kondicioner mi vydrží minimálně půl roku, protože ho stačí opravdu kapička a o olaplex kůře ani nemluvím, tam jsem věděla hned že to stálo za to. Samozřejmě pak se snažit i míň poškozovat např. žehlením atd. Mám za sebou také boj se zničeným vlasy odbavováním atd. a můžu říct že po cca roce s tím že jsem i jednu dobu brala Veniru, což teda mimochodem je taky věc která opravdu funguje to mi za měsíc vlasy vyrostly o kus co mi nenaroste za rok, tak mám řekla bych vyhráno, vlasy se krásně spravily, jsou husté a zdravé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama