Jaké příspěvky můžu dostat, když mi skončila podpora?

Anonymní
13.3.20 21:56

Jaké příspěvky můžu dostat, když mi skončila podpora?

Ahoj, loni jsem byla 5 měsíců nezaměstnaná. Teď sice pracuji, ale asi mě vyhodí ve zkušebce… prostě chyby se neodpouští. poradíte prosím, na co mám s dětma nárok? bydlíme ve vlastním bytě, mám dvě děti ve střídavé péči.. děkuji moc..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

808
13.3.20 22:02

Co si zkusit najít práci do který by si nastoupila hned jak tě vyhodí?? A ses si jistá že tě vyhodí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4678
13.3.20 22:03

Opět podpora. Byla jsi zaměstnaná ve zkušebce a to se taky počítá, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4146
13.3.20 22:04

Chce se ti makat? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39355
13.3.20 22:06
@Božislava píše:
Opět podpora. Byla jsi zaměstnaná ve zkušebce a to se taky počítá, ne?

ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4678
13.3.20 22:06
@GabinkaCh píše:
Chce se ti makat? :mrgreen:

Ne. A tobě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4678
13.3.20 22:07
@matkabagristy píše:
ne

Proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39355
13.3.20 22:11
@Božislava píše:
Proč?
@Božislava píše:
Proč?

Základní podmínkou pro vznik nároku na podporu v nezaměstnanosti je získání v rozhodném období (poslední 2 roky před zařazením do evidence uchazečů o zaměstnání) zaměstnáním nebo jinou výdělečnou činností dobu důchodového pojištění v délce alespoň 12 měsíců. Mozna teda jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31872
13.3.20 22:16

Blbá a nešikovná. To máme platit z daní? Tak snad primárně pomůže otec dětí, co jsi mu roztáhla nohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.3.20 22:23

Děkuji všem za (ne)plodnou diskuzi. nikdy jste se neocitli v takové situaci? jako by to bylo snadné si okamžitě najít práci… pohovory, neěkolik kol, atd.. není to hned…

• Nahlásit
  • Citovat
696
13.3.20 22:25

Tak nejspíš si hledat novou práci, to má asi největší logiku, maš děti, snad jsi za ne zodpovědná a víš, že samo ti do pusy nic neskočí, takže šup do práce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4146
13.3.20 22:26
@Burj Chalifa píše:
Blbá a nešikovná. To máme platit z daní? Tak snad primárně pomůže otec dětí, co jsi mu roztáhla nohy.
:lol: Řečeno natvrdo a bez obalu :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
696
13.3.20 22:26

Nehodlám ze svých daní živit další nemakačenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19256
13.3.20 22:28
@Anonymní píše:
Děkuji všem za (ne)plodnou diskuzi. nikdy jste se neocitli v takové situaci? jako by to bylo snadné si okamžitě najít práci… pohovory, neěkolik kol, atd.. není to hned…

Zkus nejaky obchod, nekoho na doplnovani zbozi vezmou okamzite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.3.20 22:31

Ahoj, jestli Tě vyhodí jdi se zaregistrovat na úřad práce a na sociálce Ti řeknou na co máš nárok. Ale myslím, že pokud Tvoje příjmy za poslední 3 měsíce klesnou pod nějakou hranici, máš nárok na sociálku Ty - nevím přesně kolik, ale cca 3000, pak příspěvek na bydlení (tedy na poplatky) a pak snad přídavky na děti. Ale být Tebou tak bojuju o to si práci udržet nebo si rychle najít novou.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama