Jaké první boty - 1 rok - začíná chodit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nicol-ostrava
Kecalka 135 příspěvků 1 inzerát 20.07.18 19:23
Jaké první boty - 1 rok - začíná chodit

Zdravím. Filip má za týden rok, a začíná pomalu ale jistě chodit. Před dvěma týdny poprvé stál bez držení, dnes už udělá celkem dost kroků sám, samozřejmě je ještě takový gumový a padá. Moje otázka je, jestli už je čas kupovat boty na ven (z kočárku zatím nechce) ale budeme mít oslavu na zahradě a tam nechci ať „lítá“ boso. Zároveň netuším jak velké a rychlé budou pokroky, třeba za dva týdny už bude chtít „běhat“ v parku. No a hlavně jaké? :dance: Z jedné strany chci certifikované - Žirafka a z druhé strany se mi líbí ty úplně ohebné boty s gumovou či jakou podrážkou, že je to přirozenější pro to chodidlo. Počítám tak 600-1000kč bohužel všichni víme jaké to jsou pálky. Kdyby měl někdo tip na kamenný ověřený obchod v Ostravě, budu ráda. Byla jsem zatím jen v Botatexu. Díky a pěkný víkend :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 20.07.18 19:33

Na Dubine MTG boticky. Uzasne prodavacky, poradi, pomuzou s vyberem, zmeri nozku. Ja prave nechtela primo tvrde klasicke boty, ale ani ne barefoot. Neco mezi. Jako jsou znacky superfit, primigi,jonap, fare (jen nektere)…proste ohebna podesev, ne zadna silena klemba v bote, dost mista pro prsty vpredu, ale trosku pevnejsi oblast paty, a tu podesev ne uplne mekkou. V mtg maji tedy i klasicke, i barefoot, i to mezi.

Ladein
Stálice 66 příspěvků 20.07.18 19:37

Já jsem malému koupila capáčky, nechala jsem si dělat na míru od Dadoos a stály okolo 500,–. Já být Váma tak jdu tímto směrem. Koupíte capáčky i perforované, takže větrají. Navíc Botatex jde i směrem barefoot obuví, což je fajn.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 20.07.18 19:41

Mala doma chodila naboso, kdyz obchazela nabytek a hodne lezla, tak ji capacky a papuce spis zavazely. Na navstevy jsme brali kozene capacky. Venku z kocarku stejne nevylizala. Kdyz zacala opravdu chodit tak jsme koupili botky DD Step. Zkouseli jsme ve zdrave obuvi a tyhle ji sedly nejvic. Celokozene, kotnickove a pritom byly dost mekke a na zpusob barefoot. Mela zimni verzi a ted ma letni verzi. Ale nekomu zas muze vyhovovat pevnejsi bota :think: Podle me je nejlepsi jit do nejake botickarny a vyzkouset primo s ditetem :palec:

marka123
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 20.07.18 19:45

Mate super ze je leto, koupila bych zatim kozene capacky a botky az na podzim kdyz bude chladno a lepe chodit, stejne za dva mesice zas nozka poskoci a budete kupovat nove botky

tereza12345
Echt Kelišová 9995 příspěvků 20.07.18 19:46

@Nicol-ostrava za me Sandalky Capacky Jonap. (Myslim ze nemuzu vlozit primo odkaz)
jsou super.
a jinak nic zdravejsiho pro nej neni, nez kdyz ho na zahrade, v pekne trave nechas litat naboso. (Ja davala ponozky). Boticky jsem davala jen kdyz tapkal nekde, kde jsem.nechtela aby byl bos. Pekna trava na zahrade, nebo pisek na piskovisti je idealni pro bosou chuzi.

Taciras
Extra třída :D 11070 příspěvků 20.07.18 19:47

Ahoj, pro synka jsem měla první botičky RaK. Nebyly špatné, ale mizerně se obouvaly, dítě v tomhle věku ještě nespolupracuje. Osvědčily se mi Fare, co měl hned o velikost větší, mají tkaničky více do špičky, daly se krásně nazout. Gumové bych nekupovala, chce to pevný opatek. Na druhou stranu takhle na léto bych si nelámala hlavu, že má bačkůrky i na ven, je teplo. Já kupovala celokožené celoročky, ale to proto, že to období vyšlo na podzim.

Nicol-ostrava
Kecalka 135 příspěvků 1 inzerát 20.07.18 19:50

To je taková zahrada nezahrada (né moje) moc ji nevěřím :D

Agrion
Závislačka 2799 příspěvků 20.07.18 19:50
@marka123 píše:
Mate super ze je leto, koupila bych zatim kozene capacky a botky az na podzim kdyz bude chladno a lepe chodit, stejne za dva mesice zas nozka poskoci a budete kupovat nove botky

Mam to uplne stejne… zkusenost. Treti dite ;) Kupovat ted boty na leto jsou vyhozene penize… pres leto se rozchodi v capackach a na podzim koupim botky.

tininas
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 20.07.18 19:53
@Nicol-ostrava píše:
Zdravím. Filip má za týden rok, a začíná pomalu ale jistě chodit. Před dvěma týdny poprvé stál bez držení, dnes už udělá celkem dost kroků sám, samozřejmě je ještě takový gumový a padá. Moje otázka je, jestli už je čas kupovat boty na ven (z kočárku zatím nechce) ale budeme mít oslavu na zahradě a tam nechci ať „lítá“ boso. Zároveň netuším jak velké a rychlé budou pokroky, třeba za dva týdny už bude chtít „běhat“ v parku. No a hlavně jaké? :dance: Z jedné strany chci certifikované - Žirafka a z druhé strany se mi líbí ty úplně ohebné boty s gumovou či jakou podrážkou, že je to přirozenější pro to chodidlo. Počítám tak 600-1000kč bohužel všichni víme jaké to jsou pálky. Kdyby měl někdo tip na kamenný ověřený obchod v Ostravě, budu ráda. Byla jsem zatím jen v Botatexu. Díky a pěkný víkend :mavam:

Za mě velikost 19 až 20. Spíš až 20.

V případě pochybností doporučuji obkreslit nožku na papír a pak vystřihnout - v každé obuvi mají mustr.

Osobně bych projela bazary a koupila z druhé ruky. :)

V terénu ujde jen pár kroků a pak jde stejně do sporťáku.
Po domě chodí bosé.

zinna
Stálice 61 příspěvků 20.07.18 20:37

Nam vysly prvni botky na zimu a mela ddstep,byly fajn ohebny a lehky..kdybych kupovala na leto,tak asi bobux explorer nebo nejaky capacky treba pediped originals nekdy maj celkem pekny slevy..ja kupuju teda bf nebo kompromis

Russet
Extra třída :D 11702 příspěvků 20.07.18 20:44
@Nicol-ostrava píše:
Zdravím. Filip má za týden rok, a začíná pomalu ale jistě chodit. Před dvěma týdny poprvé stál bez držení, dnes už udělá celkem dost kroků sám, samozřejmě je ještě takový gumový a padá. Moje otázka je, jestli už je čas kupovat boty na ven (z kočárku zatím nechce) ale budeme mít oslavu na zahradě a tam nechci ať „lítá“ boso. Zároveň netuším jak velké a rychlé budou pokroky, třeba za dva týdny už bude chtít „běhat“ v parku. No a hlavně jaké? :dance: Z jedné strany chci certifikované - Žirafka a z druhé strany se mi líbí ty úplně ohebné boty s gumovou či jakou podrážkou, že je to přirozenější pro to chodidlo. Počítám tak 600-1000kč bohužel všichni víme jaké to jsou pálky. Kdyby měl někdo tip na kamenný ověřený obchod v Ostravě, budu ráda. Byla jsem zatím jen v Botatexu. Díky a pěkný víkend :mavam:

Vyber DD step. Jsou fakt ohebné.

Bara04
Kecalka 205 příspěvků 20.07.18 20:48

me dcera v dubnu chodila v capackach capiki, prvni boty kožené Superfit a ted na leto za hrisny peníz keen sandály . ale na prvni chození ty capacky… myslim ze je to přirozenější nez pevná bota pokud zatim dela prvni pokusy…

Taciras
Extra třída :D 11070 příspěvků 20.07.18 20:52
@Russet píše:
Vyber DD step. Jsou fakt ohebné.

DD step měl syn jednou, ne teda ty úplně dětské, ale až ve velikosti 30 a nevydržely ani, než mu dorostla noha do další velikosti. Větší šmejd jsem neviděla.

Russet
Extra třída :D 11702 příspěvků 20.07.18 22:10
@Taciras píše:
DD step měl syn jednou, ne teda ty úplně dětské, ale až ve velikosti 30 a nevydržely ani, než mu dorostla noha do další velikosti. Větší šmejd jsem neviděla.

Syn je měl několikrát a vždy mu vydržely :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >