Reklama

Jaké punčocháčky ze 100% bavlny (atopik)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Limi123
Závislačka 3010 příspěvků 31.01.17 22:12
Jaké punčocháčky ze 100% bavlny (atopik)

Milé maminky,

synovi se objevil v oblasti, kde nosí punčocháčky, atopický ekzém. Pod body ho nemá.
Uvažuji tedy o koupi punčocháčků že 100% bavlny a ráda bych se vás zeptala:

1. jsou pro atopiky vůbec takové punčocháčky vhodné, nebo mám raději koupit volnější oblečení (tepláčky?)
  2. máte nějaký tip na 100% bavlněné punčocháčky, které drží a nepadají? Ideálně za rozumnou cenu :-)

Děkuji!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Duckula
Generální žvanilka 24340 příspěvků 31.01.17 22:18

A co tady ty?
http://www.tucnak.cz/…-bavlna.html

hofka
Extra třída :D 14971 příspěvků 31.01.17 22:23

A co bavlněné legíny? Mám je radši, dají se jen měnit ponožky a není to vyloženě to upnuté na tělo. Stopro bavlněné punčochy jsou takové většinou tahací.

Limi123
Závislačka 3010 příspěvků 31.01.17 22:23

@Duckula dekuji, mas s nimi osobni zkusrnost, nepadaji?

PafcaP
Stálice 52 příspěvků 4 inzeráty 31.01.17 22:23

Výborné jsou bambusové punčocháčky od Bamboolik. (**)
Nemám tedy zkušenost, jak na to reaguje atopik. Ale punčochy jsou strašně příjemné a dobře sedí. Dřív jsem dětem kupovala všechny možné, ale buď se rychle vytahaly nebo nebyly 100% bavlněné, takže nebyly úplně příjemné na dotek. Ale tyhle bambusové jsou opravdu dobré. Jen jsou dražší. Ale za zkoušku určitě stojí.

Edit admin - odstraněn odkaz

Limi123
Závislačka 3010 příspěvků 31.01.17 22:24

@hofka to neni spatny napad…

Limi123
Závislačka 3010 příspěvků 31.01.17 22:26

@PafcaP v tech je bohuzel 15% elastan, ale dekuji

ninaluja
Nováček 2 příspěvky 31.01.17 22:32

My kvůli ekzému nakupovali vždycky tady a byli jsme spokojeni: www.**.cz

Edit admin - odstraněn odkaz

dedrichov
Závislačka 2696 příspěvků 31.01.17 22:52

Punčochy nenosily obě děti, jak píše hofka - legíny nebo třeba úzké tepláky. Lépe se oblékají

Duckula
Generální žvanilka 24340 příspěvků 31.01.17 23:01
@Limi123 píše:
@Duckula dekuji, mas s nimi osobni zkusrnost, nepadaji?

Jj, malinkatým sem je dávala, problém s nima není, mi nějak bylo proti srsti je oblékat do umělotin, úlet no :mrgreen:

sonam
Kelišová 6309 příspěvků 31.01.17 23:04

My mame Tatrasvit, su medzi nimi aj zo 100% bavlny, len trochu padaju: http://www.tatrasvit.sk/…vice/page/3/
Ale ak je vacsina bavlny a mala primes elastanu, nemalo by to vadit.
Este mame tieto pancuchy s trakmi, 85% bavlny: https://mile.sk/…chy-s-trakmi
A tiez vela obycajnych legin z Tesca a Lidlu, ktore su cca 75-80%, niektore aj 100% bavlny.

Leeee
Kecalka 110 příspěvků 01.02.17 06:06

Ahoj, za mě pro děti s ekzémem jednoznačně legínky, popř. tenký tepláčky a tak. :) Mám dvě atopačky a ta starší punčocháčky vůbec nesnesla, ono tam jde hodně o to, že jsou až příliš „na kůži“ a při pohybu se o ní „třou“. Mně byli tehdy legínky doporučeny dětskou lékařkou a potom, co jsme zaléčili „otevřený ekzém“ se tam v téhle formě už nikdy neobjevil. ;) Mladší dávám punčocháčky tak jednou za měsíc, jinak také legínky. ;)

Verun83
Echt Kelišová 8601 příspěvků 33 inzerátů 01.02.17 06:30

Kupuju ty klasicke bavlnene puncochy na vajana.cz

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19272 příspěvků 01.02.17 07:11

Já osobně koupila 100% bavlněné punčocháče před pár lety (když to bylo se synem aktuální) v KIKu.
Ale popravdě, je to takové naprd, vytahují se, pak se ty šlapky tak podivně kroutí. Nyní už synovi kupuji jedině „podvlíkačky“, buď v KIKu okolo stovky nebo v Tchibu, tam mají vždy balení dvou kusů a cenově myslím 299,–. A nemůžu si je vynachválit. Pohodlné, nejsou přímo na tělo, takže nedráždí kolínka, zároveň když ho svléku, tak ve školce nevypadá jak baleťák :jazyk: ale jakoby měl slabé tepláčky :palec:
Teď máme přímo tyhle, jsou skvělý, a koukám, že je mají v akci za 199,– a poštovné zdarma. Být tebou, skočím po nich ;)
 http://www.tchibo.cz/…0092076.html?…

Příspěvek upraven 01.02.17 v 07:19

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19272 příspěvků 01.02.17 07:16

TeĎ koukám, že ty Tchiba mají jen velké velikosti :( ale fakt jsou perfektní, zkus si to zapamatovat na příští sezonu :D
Jinak, když bylo nejhůř a podvlíkačky jsem nesehnala včas, tak výborně fungují kalhoty od pyžama, ideálně takové ty, co jsou dole do „úpletu“ nebo jak to nazvat, prostě né rovné, né do gumičky :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama