Jaké reklamy na vás nejvíc působí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lol123
Nováček 5 příspěvků 26.12.16 12:24
Reklamy zaměřené na rodiče a na děti

Ahoj :) ráda bych se zeptala, jaké reklamy na vás jako maminky či na vaše dětičky nejvíce působí aneb jaké reklamy jsou teď u rodičů a dětí nejvíce populární (v tisku, TV). Potřebuji udělat menší průzkum do školy a byla bych ráda za každý názor. :)

PS:!!!, edit: Moc děkuji za reakce, ale špatně jsem se vyjádřila :( myslela jsem spíš jaké reklamy zaměřené přímo na rodiče a děti jsou teď populární, potřebuji se zaměřit přímo na text reklam :)!!!

Příspěvek upraven 26.12.16 v 14:02

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 26.12.16 12:27

Mě pokaždé rozbrečí reklama na půlroční kurz vaření v TH. Nevím, sportka asi…? Slečna má strašně krásnej úsměv :oops:

fidorka56
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 26.12.16 12:31

Vánoční reklama na Huawei a Vodafone :srdce:

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 26.12.16 12:34

Vanocni reklamy, na Merci, vodafone, ty dojemny. jinak na me nepusobi zadna reklama. spis trapne nez prijemne. hlavne na arginmax a trapny reklamy ma always :mrgreen:
jo a vetsinou maj pekny reklamy parfemy. :palec:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 26.12.16 12:34
@fidorka56 píše:
Vánoční reklama na Huawei a Vodafone :srdce:

Souhlas, ta se povedla. Včera jsem jí viděla celou - hezky sestříhanou. Má to efekt.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 26.12.16 12:36

Krom těch vánočních na mě nepůsobí žádné. Spíš mě odpuzují. Co vidím v reklamě zásadně nekupuju - jakože super týden v Lidlu, a slevy v Kauflandu a pak ještě jinde, pak blbé reklamy na vložky, tampony, auta.
Když něco potřebuju, jdu si koupit, a né abych čekala, kdy se slevní máslo o 50 haléřů.

sara1000
Kelišová 5559 příspěvků 2 inzeráty 26.12.16 12:38

@lol123
Reklama na Huawei(ten klucina je k zulibani) a pak reklama Dobreho andela..

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22858 příspěvků 26.12.16 12:39

@lol123 jakože vidím reklamu a jdu si koupit produkt? To ne, to na mě nepůsobí.
Každopádně se mi letos moc líbila reklama na M&S a vodafone a celkem mě pobavily reklamy na t-mobile, ale spíš, že si řeknu, že maj nápad.

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 12:43

Já jsem zatížena na reklamy na auta. U mě vede reklama na Lexus LS 460, dále opět Lexus, kde vystupuje spanelska primabalerina. Ale na špici je Abrahamovic s Volvem, v ní předvádí box a je tam polonahý. :D

Kotatko03
Echt Kelišová 8080 příspěvků 26.12.16 12:48

Momentálně mě oslovila reklama na Pražskou ZOO :palec: v pozitivním slova smyslu.

OT: Na pováženou, třeba právě pro školní práci bych zvala třeba reklamní kampaň Nemyslíš, zaplatíš…o tom se dá hodně a zajímavě psát.

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 12:50

Zapomněla jsem na reklamy na Reebok, vsechny jsou perfektní. A na některé parfémy.

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 12:54

A abych zmínila českou firmu, tak včera jsem viděla reklamu na České dráhy. Hraji v ní skoro 100 letí lidé, až mi málem slza ukápla. Už dlouho jsem nic tak pozitivního neviděla.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 13:03
@lol123 píše:
Ahoj :) ráda bych se zeptala, jaké reklamy na vás jako maminky či na vaše dětičky nejvíce působí aneb jaké reklamy jsou teď u rodičů a dětí nejvíce populární (v tisku, TV). Potřebuji udělat menší průzkum do školy a byla bych ráda za každý názor. :)

za me coca cola, plzensky prazdroj ta vanocni a škoda auto taky ta vanocni ;) ty s emi libi moc ty radoby rodinne pekne udelane reklamy ;) a i me cele rodine ;)

smutny klaun2
Kecalka 410 příspěvků 26.12.16 13:08
@lol123 píše:
Ahoj :) ráda bych se zeptala, jaké reklamy na vás jako maminky či na vaše dětičky nejvíce působí aneb jaké reklamy jsou teď u rodičů a dětí nejvíce populární (v tisku, TV). Potřebuji udělat menší průzkum do školy a byla bych ráda za každý názor. :)

Hezky schovaný průzkum reklamní agentury. Spoléháš na hloupost, že?

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 26.12.16 13:12

Reklamy me nechávají absolutně chladnou, stejně tak mého tříletého syna.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >