Jaké ryby kupujete a jak je upravujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alverita
Povídálka 48 příspěvků 10.05.19 10:53
Jaké ryby kupujete a jak je upravujete?

Jaké ryby jsou vaše nejoblíbenější a jak je upravujete? Řekla jsem si, že budeme doma dělat víc ryb, jíme je hrozně málo. Díky za tipy. :potlesk: :D :mavam:

Reakce:
dana.dv
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 10.05.19 10:59

Nejčastěji máme lososa nebo pstruhy.

LOSOS - na pánvičce cibulku, anglickou slaninu, pórek, provensálské koření. Přendám do zapékací mísy, okořením losos a dám péct.

LOSOS - potřu kořením a hořčicí a dám péct.

PSTRUH - naplním rozdrceným česnekem s máslem, petrželí a kořením, na povrch dám máslo, dám péct.

Jinak máme občas i rybí prsty nebo filé (zapečené třeba se se sušenými rajčaty, olivami nebo špenátem…)

vedma007
Kecalka 124 příspěvků 10.05.19 11:02

Mám zdroj místních pstruhů - ty máme tak 1× měsíčně. Pak občas kapra, kterého chytne děda rybář. V obchodech kupuju tresku, občas lososa, vyjímečně tuňáka na sushi.
Ryby upravuju různě, ale nej je podle mě stejně jednoduše s máslem a bylinkami na gril. děti pak ještě milují „fish and chips“ nebo „rybí prsty“ - dělám domácí

iTýnka
Kecalka 352 příspěvků 10.05.19 11:19

Kupujeme lososa, tuňáka, mečouna, pstruha nebo krevety (to asi nejsou ryby :D ), občas i candáta a nebo čerstvou tresku.

Obyčejně si ryby děláme jako minutku na pánvi. Lososa občas zapékám s těstovinami a s cottage a vejcem :-)

Uživatel je onlineLenka_Hal
Echt Kelišová 9024 příspěvků 10.05.19 11:34

Nejcasteji losos a toho delam na „rusky“ zpusob. :) Filet poradne nasolim a dam na noc do lednice. Pred jidlem nakrajim na kosticky nebo platky a jim syrovy.
Obcas koupim mecouna, to pak delam jako minutku na masle s bylinkama.
Co bych tady dala za kapra…

Elenloth
Závislačka 4284 příspěvků 10.05.19 11:38

Kupuju tresku, lososa, občas tuňáka, pokud možno mražené přímo na moři, nekupuju v obchodě, ale na internetu. Když se poštěstí, tak čerstvého pstruha, nebo amura od rybářů.
Nejčastěji dělám na pánvi, jen potřít olejem, nebo přepuštěným máslem. Nebo peču v troubě. Koření podle nálady, spíš málo.

Uživatel je onlineOrnwen
Kelišová 5241 příspěvků 10.05.19 12:03

Pstruha, vykosteneho kapra nebo candata a nejlepsi je sumecek nilsky nebo okoun africky, pořád se mi pletou. Na ty chodime do makra.

A delam je vetsinou „po mlynarsku“ nejake koreni smicham s moukou, v tom obalim a osmazim.
Kdyz je to cela ryba, tak dovnitř citron a bylinky.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 10.05.19 13:40

Chlazene filety lososa kupuju nejcasteji a delame ho jenom s rozmarynem, peprem a soli na grilu. Obcas koupime filety z tresky nebo candata a ty peceme, protoze se na grilu rozpadaji.

Dlouhá punčoška
Kecalka 138 příspěvků 10.05.19 22:53

Losos - lehce osolit a opepřit, na pánvičku, podlít vodou - žádný tuk, prikrýt pokličkou a dusit. Pak ryba není tak mastná a je líp stravitelné. K tomu dip - jogurt nebo zakysane smetana a kopr. Nejlepší je čerstvý, ale i sušený je dobrý. Příloha brambory nebo jáhly.
Pstruh - s rozmarynek, trochou soli a kouskem másla zabalit do peciciho papíru a soupnout do trouby na plech.

pet p
Kecalka 252 příspěvků 11.05.19 07:45

Ryby děláme pravidelně 1× týdně a střídáme chlazeného lososa a chlazené pstruhy, výjimečně tresku. Peču v troubě, obvykle bez ničeho, někdy osolím. Přijde mi, že když jsou ty ryby kvalitní, tak ani žádné koření nepotřebují, jsou chutné i tak.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17456 příspěvků 11.05.19 07:53
@pet p píše:
Ryby děláme pravidelně 1× týdně a střídáme chlazeného lososa a chlazené pstruhy, výjimečně tresku. Peču v troubě, obvykle bez ničeho, někdy osolím. Přijde mi, že když jsou ty ryby kvalitní, tak ani žádné koření nepotřebují, jsou chutné i tak.

Přesně tak, osobně nechapu, jak někdo muže na tak chutné maso používat třeba cesnek a mrtě kořeni.

lucynka25
Echt Kelišová 9684 příspěvků 11.05.19 10:02

@Alverita Koukni tady na recepty ;)
Jinak u nás rozhodně frčí losos :jazyk:
Dělám ho treba na bylinkovem másle, nebo petzeli, nebo s testovinami ve smetanove omáčce, na grilu ;)
Pak máme rádi tunaka (ale toho kupuji jen v konzerve) a delam treba pomazanku, nebo ho. ruzne pridam do salátů, těstovin, kuskusu..
Dcera miluje krevety, jen tak nejradsi :mrgreen:
Ještě kupuji pstruha a toho delam podobne jako lososa..jo a nekdy tresku.
Na mrazaku mívám i rybí filé a to vetsinou dusím se zeleninou.

Ale co mi nechutna je kapr, toho fakt nejim a ze jsem mu davala hodně šanci na všelijaké zpusoby.. :nevim:

Uživatel je onlinekorneli
Kecalka 109 příspěvků 11.05.19 13:26

Ryby máme nejraději smažené a pečené a to losos a tresku.

Váš příspěvek
Reklama