Reklama

Jaké skleničky na zavařování přesnídávky?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 04.09.11 12:55
Jaké skleničky na zavařování přesnídávky?

ahoj holky
mám doma hafo skleniček od masozel příkrmů a ovocných přesnídávek, když v tom v myčce zavařím jablečné výživy, vydrží to? kupovat kvůli tomu jiné sklenice nechci, to už by se mi snad ani nevyplatilo

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16953 příspěvků 04.09.11 13:02

Jestli mas ty sklenicky od Hami prikrmu,tak ty jsou na zavarovani na prd,to vicko je spatny,nejsou tam temer zadny zavity a nechytne se to.Ja takhle vyhodila vsechny zavarovane prikrmy - zavarovala jsem teda klasicky v hrnci s vodou a v prubehu zavarovaciho procesu se ty viska normalne uvolnily a jidlo vyteklo do hrnce.
Chce to takovy ty strary sklenicky s klasickym vikem.

Nevim teda,jak by to dopadlo v te mycce :think:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 04.09.11 13:03

Jestli mají ten jemný závit, tak asi ne, jestli takový ten hrubý např jako skleničky od tatarek, tak by to vydržet mělo.
Ty jo, zavařuješ v myčce? 8-o To je dobré :palec: , to by mě nenapadlo, my za mého mládí zavařovali jen v pračce Romo :-)

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 04.09.11 13:10

Když jsem zavařovala, tak ve skleničkách od jogurtů, tuším Jihočeský..? :think: Prostě ten jogurt ve sklenici, víčko má šroubovací. Přesnídávkový jsou k ničemu, leda tak na zamražování. Prosímtě, vysvětli mi, jako nejspíš naprostému retardovi, co je zavařování v myčce :?: 8-o

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 04.09.11 13:11

Ohledně skleniček bohužel myslím, že ty novější (ne ty staré, klasické přesnídávkové) nechytnou, ale zarazila jsem se nad zavařováním v myčce- to slyším poprvé. 8-o
Můžu poprosit zakladatelku o návod jak na to??
:mavam:

KPKristy
Hvězda diskuse 46603 příspěvků 04.09.11 13:15

Skleničky od příkrmů nejdou znovu zavřít, respektive zavřeš je jen napůl. Zavařování rozhodně nezvládnou. Jediné, které jdou, jsou od přesnídávek Babyland, co prodává COOP a od jogurtů od Agro-ly a Madety…

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 04.09.11 13:23
KPKristy píše:
Skleničky od příkrmů nejdou znovu zavřít, respektive zavřeš je jen napůl. Zavařování rozhodně nezvládnou. Jediné, které jdou, jsou od přesnídávek Babyland, co prodává COOP a od jogurtů od Agro-ly a Madety…

Zavřít jdou i skleničky Babylove z DMka, ale jestli chytnou, jsem nezkoušela. Já nezavařuju, radši mrazím.

Pipet
Generální žvanilka 24086 příspěvků 04.09.11 13:39

Ještě Hello přesnídávky pak drží.

Já jsem zavařovala většinou do sklínek od tatarky, máme jich tu plno, jsou to akorát dvě dávky (když otevřu, do druhého dne v ledničce vydrží).

Martina27581
Echt Kelišová 8097 příspěvků 04.09.11 13:55

zavařování v myčce je super :palec: a taky jsem zkoušela v mikrovlnce, sice jsem se bála, ale taky dobrý.

Martina27581
Echt Kelišová 8097 příspěvků 04.09.11 13:57

Stačí jen dát do myčky spolu s nádobím a pustit dvou hodinový program, vytáhnout dát víčky dolů a na to mokrou hadru a je hotovo.
Rychlé a hlavně praktické, pokud zavařujete třeba 1 sklenici.

KPKristy
Hvězda diskuse 46603 příspěvků 04.09.11 14:08
Martina27581 píše:
Stačí jen dát do myčky spolu s nádobím a pustit dvou hodinový program, vytáhnout dát víčky dolů a na to mokrou hadru a je hotovo.
Rychlé a hlavně praktické, pokud zavařujete třeba 1 sklenici.

Takže když myju na 45st., kde cyklus i se sušením trvá 2:23h, tak to jde? Nebo musím mýt na více stupňů?
Docela mi to přijde jako fajn nápad! :palec:

Sufik
Kelišová 5708 příspěvků 04.09.11 14:50

potvrzuju, že skleničky od výživ nejdou. Vlastnoručně několikrát s velkým vztekáním vyzkoušeno.

Já zavařuju do skleniček do Jogurtů a včera jsem objevila v Tesco protlak (asi za 12 kč) a taky je to tak velikost, která je akorát (190g)

jo v Penny měly ty jogurty jihočeský za 14 kč v akci, normálně stojí 20,– tak celá rodina povinně jí jogurty.

tip na zavařování v myčce super!!!!! já to cpu do trouby.

AnastazieB
Echt Kelišová 8324 příspěvků 04.09.11 16:08

Musí to být na min. 70° a aspoň 30 minut. Jinak skleničky od příkrmů normálně zavřu, dávám do nich přesnídávku a nechávám v lednici. Zavařovat jsem nezkoušela, asi to nejde, všude to čtu.

Ale jinak jdou použít skleničky od jogurtů, majonéz, pesta… Prostě všechny ostatní :wink:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34056 příspěvků 05.09.11 07:09

nasla jsem vyzivy hello, coop a pry i tesco, ty jsem nemela, pak jogurty jihoceske.

Ta sklenicka musi mit tluste vicko s takovymi pacickami smerem dolu dovnitr, ktere udrzi, sklenicka hruby zavit.

Malokdy se mi ale vicka prisajou, asi je to uz moc maly objem, neudela se dostatecny podtlak a vicko je tuhe.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 05.09.11 10:52

zavaroval manzel a zkusil i ta VICKA od ovocnych presnidavek a chytla se vsechna :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >