Jaké sporty se dají dělat s dítětem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kacenka16
Povídálka 39 příspěvků 79 inzerátů 23.02.18 10:23
Jaké sporty se dají dělat s dítětem?

Ahoj, mám 9-měsíční dceru a a jaře se chci začít trochu hýbat. Jenže vůbec mě nenapadají jaké sporty se s ní dají skloubit. Ráda jezdím na in-line a budu si na to kupovat takový ten vozík co se dá i za kolo. Běh já nerada. Chodím s malou na plavání ale tam si já moc nezasporutuji, že. Poradíte co se dá ještě dělat? Dcera už teď moc nespí, hlídání moc nemám a peníze na to si za hlídání platit také ne. Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ornwen
Závislačka 4667 příspěvků 23.02.18 10:25

@kacenka16 a manžela máš? Tak mu nech dítě a šup cvičit. Chodím večer, děti jsou po jídle a jdou spát (někdy, jindy si s manželem hrají).
Plus bývají strolleringy nebo jak, cvičení s kočárky. Koukni okolo, třeba něco najdeš. Tady to visí v parku a tak.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33475 příspěvků 10 inzerátů 23.02.18 10:31

Zkus prohlédnout tuto stránku, určitě najdeš inspiraci: https://www.emimino.cz/odkazy/sport/.
In-liny s kočárkem jsou perfektní, pozor na výběr vozíku, mně se třeba lépe jezdilo s kočárkem, vozík za kolo mám pro dvě děti a na tlačení před sebou s kolečkem místo oje je hodně těžký a hůř ovladatelný. Kočárek se zaaretovanými předními kolečky byl lepší. Nebo svižné procházky s kočárkem, když běh nemusíš. A hodně center, kde se cvičí, má programy pro maminky s dětmi, kde jsou aktivity společné, nebo má zajištěno hlídání, tak se zkus pozeptat ve svém okolí.

lisma
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 23.02.18 10:49

U nás je vonkajšia posilka na lúke, takže sa dá skombinovať s prechádzkou a cvičiť, keď prcek zrovna spí v kočárku, prípadne sa môže batoliť po okolí. Doobeda tam spravidla býva ľudoprázdno :palec: Ak ste dve s kamarátkou, môžete sa striedať, u nás je hneď vedľa aj ihrisko.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 23.02.18 11:06

Brusle, běh, plavání ono toho asi moc nebude nu :think:

neila
Extra třída :D 10780 příspěvků 23.02.18 11:14

Dítě partnerovi a jít si po svém ;) Jinak je výběr značně omezený, asi jak si vypsala.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 23.02.18 11:17

Já mám manžela :D od doby, kdy se mi zahojily jizvy sportuji, dnes už bez omezení min 3× týdně, bez dětí. Doma máme miniposilovnu, což využívám v zimě a hlídání k tomu nepotřebuji, jinak s dětmi se dá i do běžné posilovny, dnes už jich spousta má dětský koutek. Minimálně eliptický trenažér apod. není takový problém pořídit domu. Chodím často plavat na poslední hodinu, od devíti do desíti večer a potkávám tam ve většině případů maminy, jejichž manžel doma hlídá :nevim: Jinak s dítětem kolo, brusle…

kacenka16
Povídálka 39 příspěvků 79 inzerátů 23.02.18 11:27

Chodím jedenkrát týdně tancovat a i to se chlapovi nelíbí, že musí hlídat, koupat, krmit :D já jsem měla spíš na mysli venkovní sporty, co se dá dělat s malou, když je hezky. Na procházku jdu ráda s kamarádkou, ale když jdu sama tak mě to moc nebaví se jen tak procházet :) abychom se prostě zabavili než přijde chlap z práce. Ale víte jak, já si to zase plánuuju jak hurvínek válku a nakonec skončím jen u těch bruslích a i tak budu nadávat že není na nic čas :D

kacenka16
Povídálka 39 příspěvků 79 inzerátů 23.02.18 11:28

@Tiger-lily jen se zeptám na ty brusle je lepší kočárek se dvěmi nebo jedním kolečkem?

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 23.02.18 11:33
@kacenka16 píše:
@Tiger-lily jen se zeptám na ty brusle je lepší kočárek se dvěmi nebo jedním kolečkem?

Stabilnější je se dvěma.

neila
Extra třída :D 10780 příspěvků 23.02.18 11:35

@kacenka16 a co se mu nelíbí? 8o že se má starat o vlastní dítě?? Neuhodil se do hlavy?? :roll:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 23.02.18 11:39
@neila píše:
@kacenka16 a co se mu nelíbí? 8o že se má starat o vlastní dítě?? Neuhodil se do hlavy?? :roll:

Taky bych ho chtěla mít doma… 8o

Alyss1
Závislačka 2863 příspěvků 1 inzerát 23.02.18 11:41

Ja chodim behat. Taky tancovat s ditetem v satku.
Na jare se tesim na sviznou prochazku / brusle na hriste, tam si malej bude hrat a ja posilovat.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33475 příspěvků 10 inzerátů 23.02.18 11:42
@radkka píše:
Stabilnější je se dvěma.

Souhlas. Některé kočárky mají i ruční brzdu, ale nutná není, dá se zvládnout i bez.

Alyss1
Závislačka 2863 příspěvků 1 inzerát 23.02.18 11:44

Mimochodem mam Xlander x run a je na behani a brusle skvelej.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >