Jaké svatební šaty z těchto?

• Fotoalbum (12)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.5.22 00:25

Jaké svatební šaty z těchto?

Ahoj holky prosím pomozte mi vybrat šaty budu se vdávat ale prostě nevím které z 6 ti jsou nejkrásnější mě se líbí všechny a mám chuť jít do tech modro stříbrných ale to mi doma rozmlouvají :) :srdce: ps: mám dlouhé černé vlasy měřím 167 cm a mám 56 kg a moje pleť je trošku snědá :D :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
389
20.5.22 00:45

Saty 3.
Me se nelibi vyrazne a ukoncene saty nad prsy. Sestrenice je mela a porad si je potahovala nahoru cely vecer. Nevesta ma mit nezne saty. Modre si vemte na ples.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
622
20.5.22 00:54

Mě se líbí ty modro-stříbrné. Nejsou tuctové :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
20.5.22 01:44

Záleží jakou máš postavu a které ty sluší. Takhle to fakt nikdo nepozná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
20.5.22 01:45

Mne se nelíbí ani jedny. Všechny jsou strašně přeplácané.
Než jsem rozklikla fotky, tak bych řekla, že ty čistě modré. Ale po rozkliknutí a zjištění, že mají další zdobení, už se mi nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1585
20.5.22 03:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosím pomozte mi vybrat šaty budu se vdávat ale prostě nevím které z 6 ti jsou nejkrásnější mě se líbí všechny a mám chuť jít do tech modro stříbrných ale to mi doma rozmlouvají :) :srdce: ps: mám dlouhé černé vlasy měřím 167 cm a mám 56 kg a moje pleť je trošku snědá :D :srdce:

To se přece nedá poradit po internetu. Líbit se ti na obrázku i v reálu na figuríně mohou jakékoliv, ale na tobě budou vypadat zase úplně jinak. Musela bys poslat fotky těch šatů přímo na sobě.

Jinak z fotek se mi nelíbí ani jedny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
20.5.22 03:09

Nebudu psát které, ale myslím že ti tady stejně nikdo správně neporadí, jen ti to zamotá hlavu. Nikdy se to nebude líbit všem.
Vem prostě kamarádku/y nebo třeba maminku a vyzkoušej které se ti budou líbit a ve kterých se budeš cítit dobře.

PS: pobavila jsem se představou, jak jdu v takových šatech na malou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1319
20.5.22 04:44

Za mě číslo 3 s tím stříbrným páskem, případně ty páté, bílé krajkové s ramínky. Ale rozhodující by pro mě bylo, které by mi seděly lépe a ve kterých bych se hlavně cítila dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12987
20.5.22 05:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosím pomozte mi vybrat šaty budu se vdávat ale prostě nevím které z 6 ti jsou nejkrásnější mě se líbí všechny a mám chuť jít do tech modro stříbrných ale to mi doma rozmlouvají :) :srdce: ps: mám dlouhé černé vlasy měřím 167 cm a mám 56 kg a moje pleť je trošku snědá :D :srdce:

Všechny jsou kýčovité, přeplácané budeš jako Bonpar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
879
20.5.22 05:42

Tak to je těžký, chtělo by to vyzkoušet a sama poznáš, které ti nejvíc padnou a ve kterých se budeš cítit dobře.
Jinak z mého pohledu jsou všechny dost přezdobené, ale záleží na vkusu každé soudružky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1568
20.5.22 05:59

Ani jedny :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1197
20.5.22 06:24

Žádné, promiň :nevim:
To jsou šaty na objednávku z internetu, ne? Je potřeba je vidět přímo na tobě, ale pro mě jsou nevkusné a přeplácané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
20.5.22 06:36

Za mě ty vlevo dole, ale „odvařená“ nejsem ani z jednich a myslím, že se dají sehnat mnohem hezčí šaty.
Do modrých bych osobně nešla, ty si můžeš vzít třeba na ples, ale v bílých jdeš většinou jen jednou… A když už barevné, vybrala bych nějaké decentnější a kombinované s bílou. Ale je to tvoje věc a ať si vezmeš jakékoliv z nich, chybu asi neuděláš. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16322
20.5.22 06:48

To se nedá jednoznačně říct, když nedáváš fotky, jak ti sedí na postavě. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že šaty, které se mi líbily na figuruje nebo obrázku, byly na mě dost děsné a naopak když jsem oblékla šaty, které mi doporučila asistentka v salónu, tak vypadaly krásně. Sama bych si je ale nevybrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
20.5.22 06:50

Naše rady jsou Ti úplně k ničemu. To bys musela mít fotky sebe v těch šatech.

Čerstvá zkušenost, zkouška šatů v tomto týdnu. Nevěsta měla vybráno asi 10 šatů, každá z nás měla favorita. Nakonec jí nejvíce slušely šaty, které jsme nikdo jako favorita neměl. Záleží na tom, jak to nevěstě prostě sluší. Takhle podle (hrozných a nekvalitních) fotek to nemá smyl.

Ale pokud chceš i tak poradit, tak žádné. Vypadají hrozně a tuctově. Jako šaty někde z Ebay… :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat