Jaký těhotenský test je nejlepší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 17:55
Jake tehotenske test je nejlepsi

Ahoj chci se zeptat jake mate zkusenosti s ruznymi tehotenskymi testy ktery je nejlepsi? ktery nedela duchy zadny? jak u vas byl kdyz jste byli ci nebyli tehu diky

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8683 příspěvků 28.07.19 18:00

Když budeš dělat test po vynechani ms tak je jedno jaký test budeš dělat.

lovean
Závislačka 2917 příspěvků 28.07.19 18:01

Já ducha neměla snad na žádném testu co jsem dělala ale dobrý je pepino a mamatest mi teď ukázal krásné čárky a když jsem tehu nebyla neukázal nic

ugluk
Hvězda diskuse 47355 příspěvků 28.07.19 18:03

Nejlepší je takový test který děláš aspoň 14 dní od ovulace, pak jsou spolehlivé všechny. Když jsem měla podezření na těhotenství, koupila jsem jediný noname, co měli v supermarketu, kde jsem zrovna nakupovala jídlo, a byl jasnej. Týden předtím bych i nad sebedražším testem vejrala proti slunci a hledala náznak.

warita
Extra třída :D 11792 příspěvků 28.07.19 18:52
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat jake mate zkusenosti s ruznymi tehotenskymi testy ktery je nejlepsi? ktery nedela duchy zadny? jak u vas byl kdyz jste byli ci nebyli tehu diky

duchy dela kazdy, kdyz je HCG moc nizke. Spis bych se ptala, ktery nedava falesne pozitivni vysledky. Ja jsem byla zavse spokojena s mama testem. Tim uplne nejvice obycejnym. Mam dlouhou historii testovani, na prvnim ditku jsme pracovali 14m a na druhem 19, testu jsem vypotrebovala za tu dobu, ze by se za to dalo jet na dovolenou, hehehe. Mama test NIKDY nezklamal. Kdyz jsem tehotna nebyla, zustala snehove bily a bylo fuk, jak dlouho jsem test nechala lezet na lince. Naopak kdyz jsem tehotna byla, velmi ochotne mi to ukazal. Posledni tehu mi ukazal uz 9DPO, carka sice slaba, nicmene jednoznacna.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 19:04

@warita tak to je taky pekny a zajimavy ja kdyz nez jsem cekala dite tak jsem testovala sespousty testu a skoro na vsech duch i z de.dalo mi to nadeji ale pak prislo krvaceni a bylo. snazili jsme se neco pres 2 roky a pak navstivili genetiku a tam nam nepomohli tak najednou jsem otehotnela normalne a v den tuseni a bolesti prsou jsem udelala test idpoledne 3 dny pred ms a byl tam duch a pak uz jen silil cekala jsem na uplnou carku 5 dni.

nabab
Kecalka 292 příspěvků 28.07.19 19:07

Po vynechání ms je podle mě jedno, jaký :) Já testovala nejdřív Dr. Max a pak pro ujištění Mamatest, oba měli jasný výsledek.

Misicka224
Povídálka 22 příspěvků 28.07.19 19:16
@nabab píše:
Po vynechání ms je podle mě jedno, jaký :) Já testovala nejdřív Dr. Max a pak pro ujištění Mamatest, oba měli jasný výsledek.

Ja měla duchy na všech testech a dnes jsem si dělala digitální a mám 1-2

psajka
Povídálka 24 příspěvků 01.08.19 21:10

Já vždycky testovala minimálně dvěma různýma - občas se prostě stane, že nějaký je falešně pozitivní :nevim: dost mi ty falešně pozitivní dělal Mamatest do proudu moči, nevím proč…

janka23
Závislačka 3199 příspěvků 02.08.19 04:18

Za me nej (od 11dpo) -vzdy 100% vysledek- clearblue digital

janka23
Závislačka 3199 příspěvků 02.08.19 04:19

@psajka souhlasim a s nim pepino.
A pak dichariny delal porad facelle (nic horsiho neznam)

Váš příspěvek
Reklama