Jaké tělové mléko na hodně suchou pokožku - dítě

22691
12.4.20 10:51

Jaké tělové mléko na hodně suchou pokožku - dítě

Ahojj všem,

skoro 9 letá dcera má - po mě - hodně suchou pokožku. Žádné ekzémy, nic takového, jen je prostě hodně suchá. Teď se maže Dexerylem a vyhovuje jí. Ale pokukuju po jiné. Jaké máte zkušenosti s kosmetikou Mixa, Barnängeden, Lactovit apod? Já sama používám přírodní kosmetiku, ale jí to nějak nesedí. Případně další rady?

Děkuji moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3894
12.4.20 11:37

Hempz, Bioderma atoderm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.20 11:42

Bioderma Atoderm, senzační vynález a je toho půl litru za rozumný peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
12.4.20 12:00

Ja bych se klidne nebala jit do Balei tech jejich velkych pul litrovych kramu. Jsou dobre roztiratelny, hezky voni a ja mam tuhle https://www.dm.cz/…2171826.html a maj ted i tuhle novinku https://www.dm.cz/…2491184.html a ta si myslim bude uplne v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3435
12.4.20 12:01

Bioderma Atoderm, La Roche Posay LipikarAP+, Avene Cold cream nebo TriXera, A-derma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
12.4.20 13:40

@Aries6
Linola

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22691
12.4.20 15:03

@Ijen A-dermu mám taky rada, ale bylo mi v lékárně řečeno, že je to vyvinuté speciálně na problemovou pokožku a na jen suchou je zbytečně drahá. Což je pravda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3435
12.4.20 17:04

@Aries6 no to ma kazda z tech zminovanych řad dermokosmetiky: pripravky hydratacni, pak na kuzi suchou az atopickou, pripadne uz s rozsrabanymi lozisky atd. Takze konkretne A-derma original care je jak na myti nebo promazani suche kuze. Exomega uz je samozrejme na kuzi atopickou. Cenove, ted ma cele portfolio Pierre Fabre slevu, nekdy jsou dostupna ruzna zvyhodnena dvoubaleni. Nic nedas za vyzkouseni vzorku.

To same Lipikar od LRP jak jsem ti psala, se dela varianta na suchou nebo ten AP+ na atopickou. U Biodermy Atoderm je hydratacni krem ( ten se da koupit casto vyhodne jako dvoubaleni) nebo intentizivni balzam uz pro atopiky. Stejne tak delaji sprchovy gel, olej, krem a intenzivni krem pro atopiky. Ty maji ted mmch vsechny ve sleve. Ja osobne mam nejradeji znacku Avene a Cold cream je u nas doma tzv. na vechno. Rozhodne si rekni o vzorky, mrkni na ceny a urcite vyberes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LKL
1125
12.4.20 20:28

Taky mam u obou deti. prvni uspesna vec byla exomega od a-dermy, pak dlouho epaderm cream a aktualne nejoblibenejsi skin food od weledy na stridacku s ruzovym olejem (treba od saloos)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17632
14.4.20 15:56

@Aries6 a proč ne dexeryl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22691
14.4.20 19:21
@Káťa19 píše:
@Aries6 a proč ne dexeryl?

Je fajn, ale není to „ono“. Ale možná jsem jen moc vybirava :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17632
14.4.20 19:56

Na ja sama ted vaham, co zkusit, jsem lehky atopik, trpi moje ruce, nemuzu mit nadobi atd., ted to zacalo synovi, ma na rukou praskliny bolave, asi od casteho myti ted :( ach jo, bohuzel ma k tomu sklony po mne, snad dalsim dvou detem se to vyhne.
Ty suche praskliny, jak jsou tvrde boli sakra me, natoz petiletyho kluka. Dexeryl mne celkem vyhovuje prave.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
14.4.20 21:20

@Aries6 Bioderma atoderm, ja i syn atopik :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22691
14.4.20 21:37
@nika1988 píše:
@Aries6 Bioderma atoderm, ja i syn atopik :hug:

Ale ona neni atopik a nechci pokožku zbytečně „rozmazlovat“. Ale zkusím někde poprosit o vzorek nějaké této kosmetiky pro jen suchou pokožku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3435
14.4.20 22:31

@Káťa19 to znam. Na praskliny jsem pouzivala Cicalfate od Avene nebo Cicaplast od LRP. A zkousela jsem taky Cerave krem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama