Reklama

Jaké téma vás nejvíce pobavilo? A jaké vám tu leze krkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 01.02.11 17:08
Jaké téma vás nejvíce pobavilo? A jaké vám tu leze krkem?

Ahoj
občas se tu objeví témata zajímavá, někdy přínosná a někdy se nestačím divit, co za hrůzu se tu najde. Takže co vás pobavilo a na jaké téma už začínáte být alergičtí? Také občas přemýšlíte, jestli TO někdo myslí vážně?
tak sem s vašimi názory, jsem zvědavá :-D

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 01.02.11 17:10

Nejvíc mně leze krkem - nejen témata, ale i příspěvky - když se někdo snaží nahradit ve funkci děda Vševěda ( mě samého nevyjímaje)… :mrgreen:

Míša8808
Extra třída :D 13338 příspěvků 01.02.11 17:16

Tak mě točí diskuze na téma: tehdy jsem měla pohlavní styk, tehdy ovulaci, mám dva dny zpoždění, můžu bejt těhotná???? :mrgreen: Omlouvám se všem, kterých se teď dotknu, ale to je snad jasný ne????

peluani
Extra třída :D 10542 příspěvků 01.02.11 17:16

Tak poslední dobou mě baví přízpěvky od kamči dalmatinky a nebaví jednotvárné dizkuze od anonymních

cher 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.11 17:16

Rozčilují mě otázky typu- mám každým dnem dostat MS nebo jsem tolik a tolik dnů po styku, cítím se divně, můžu být těhu? Test si zatím nechci dělat, na něj je asi brzo. :zed:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 01.02.11 17:20

Nejvíc mě asi lezou krkem témata typu jsem těhotná nebo ne - když dotyčná odmítá udělat si test i jít k lékaři :roll: .

A co mě nejvíc pobavilo? Záleží, v jakém smyslu to pobavení myslíš - jestli ve smyslu, které mě baví a kam ráda „chodím“, tak moje tři „stálé“ diskuze, pokud ve smyslu ve kterých jsem se nejvíc nasmála, tak to si snad ani nevzpomínám.

Weruska
Extra třída :D 12982 příspěvků 01.02.11 17:20

Tak to, co holky zmiňují mě sice taky točí, ale upřímně bych tady ani jiné diskuze nečekala a když už mě to štve, tak na to prostě nereaguju a je to :mrgreen:

Ale jinak - mě hodně pobavila diskuze, kde se řešily dětské hlášky a tím způsobené trapasy, ta byla bombovní :mrgreen: :palec: A pak taky nedávno založená diskuze o orgasmu v roce 1950 tuším :think: No ta byla taky něco :pankac:

sophinka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.11 17:22

nejvíc mě štvou témata můžu být těhotná? a pak ty,kde dotazovatelky chtějí co nejvíce vytřískat na státu. Např. mám být samoživitelka nebo přiznat přítele? co je výhodnější? atd…

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 01.02.11 17:24

a můžu být těhotná|?
já je chápu, ale když si nejlépe neudělají test… :nevim:

třeba mě nedávno dostal dotaz, jak se miminu dostal do kakání vlas a jak mu to může uškodit :potlesk:

peluani
Extra třída :D 10542 příspěvků 01.02.11 17:25
jizvíková píše:
třeba mě nedávno dostal dotaz, jak se miminu dostal do kakání vlas a jak mu to může uškodit :potlesk:

To jako fakt tu bylo nebo to je sranda? :lol:

RadanaH
Kelišová 7213 příspěvků 01.02.11 17:27

jojo,temata jestli je dotycna tehotna jsou dobry,clovek aby vytahl vesteckou kouli…pritom je jednoduche udelat tehu test,zajit na krev jako samoplatce a nebo objednat se primo k doktorovi…a stvou me anonymni prispevky,kde si nekdo dela ocividne srandu,holky se pomalu dohadaji a anonym se uz ani neozve…

jinak me pobavily hlasky deti a zminovane cviceni na orgasmus :lol: :mrgreen:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 01.02.11 17:28
sophinka píše:
nejvíc mě štvou témata můžu být těhotná? a pak ty,kde dotazovatelky chtějí co nejvíce vytřískat na státu. Např. mám být samoživitelka nebo přiznat přítele? co je výhodnější? atd…

Pod to se podepisuju taktez.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 01.02.11 17:29
kacerval píše:
jizvíková píše:
třeba mě nedávno dostal dotaz, jak se miminu dostal do kakání vlas a jak mu to může uškodit :potlesk:

sranda to neni, to tu bylo

peluani
Extra třída :D 10542 příspěvků 01.02.11 17:30
jizvíková píše:
kacerval píše:
jizvíková píše:
sranda to neni, to tu bylo

já ani nevím zkusím to najít

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 01.02.11 17:30

Strašně mně bavila diskuse perličky našich manželů. To jsem fakt brečela smíchy. Dobré jsou taky ty o tom, co ti naši potomci komu a kde vyvedli.

Dost se ztrácím v diskusi o financích obecně. Dost mně vytáčí to, když zakladatelka položí jasný dotaz (byť trošku zamotaný tím, v jaké je situaci, kdy byla či nebyla nemocná, kolik teda bude brát? kam má poslat jaký papír?) a na čtvrté stránce už jde o hádku typu když si někdo koupí podprsenku za 600, tak si žije nad své poměry, zvláště když ještě shání, kde by se dal ještě zajistit sociální přídavek … :think: :think: :think:

No a pak pochopitelně když se v jedné diskusi potkají dvě, které mají mezi sebou nevyřešeno ještě něco odjinud, tak to se pak taky strhne mela, strhnou s sebou i ostatní, to mně taky nebaví … :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >