Jaké testy po opakovaných potratech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kajako
Povídálka 19 příspěvků 11.01.19 18:10
Jaké testy po opakovaných potratech?

Aho holky, potřebuju radu :-) mám po dvou ZT minulý rok, dítě žádné nemám. Od doktora mám žádanku jen na genetiku. Je nějaká možnost se objednat na imunologii i bez žádanky a případě kam (nejlépa Praha)? Nebo to zatím nemám řešit? Nevím právě jak to funguje, jestli mi pak dají případně žádanku na genetice na další vyšetření nebo to bude muset můj doktor, který se k tomu moc nemá..
Děkuju za odpovědí :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nora2
Kecalka 170 příspěvků 11.01.19 18:43

Nejvyšší pravděpodobnost je, že příčinou opakovaných potratu je geneticky problém, například balancování aberace atd. Řešila bych nejdřív genetiku

kajako
Povídálka 19 příspěvků 11.01.19 18:50

@Nora2 můžu se zeptat, co to balancování aberace znamená a dá se řešit? Ještě jsem o tomto problému neslyšela a to už jsem tady pár diskuzí pročetla :D
Děkuju za dopověď.

Janli
Kelišová 6804 příspěvků 11.01.19 19:05

Zákeží na tom, jak rychle otěhotníš. Pokud s tímhle není problém, počkala bych na výsledky genetiky. Můžete být oba zdraví a ta ZT mohou být jen hodně blbá náhoda. Pokud ti to ale trvá déle, našla bych si rovnou nějaké CAR. Tam vám poskytnou lepší péči a vyšetření než gynekolog.

kajako
Povídálka 19 příspěvků 11.01.19 19:10

@Janli s otěhotněním probém nemám vůbec a ty ZT byly obě během jednoho roku. Tak asi počkám na výsledky genetiky a uvidíme co dál :-)

Janli
Kelišová 6804 příspěvků 11.01.19 19:13

@kajako ve kterém týdnu k tomu došlo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 19:14

Urcite imunologie, stitna zlaza, trombofilie. Ve vsech pripadech po dvou ZT mi vse hradila pojistovna. Ta genetika byva nejcasteji jen geneticka nahoda, malokdy se najde geneticka chyba, ale je dobre to mit a trva to hodne dlouho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 19:15

Imunologie Dr. Karin Malickova, ISCARE. Jde to na pojistovnu, nemusis byt pacientka CAR.

kajako
Povídálka 19 příspěvků 11.01.19 19:16

@Janli u obou už v 7tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 19:17

Jeste jsem zapomnela dodat, ze jsem tam byla bez zadanky :)

kajako
Povídálka 19 příspěvků 11.01.19 19:19

Do ISCARE se můžu objednat i bez žádanky? Ale v tom případě mi to asi pojišťovna neproplatí, ne?

kajako
Povídálka 19 příspěvků 11.01.19 19:20

Ok :-D a našli u tebe problém nebo se na nic nepřišlo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 19:28

Mne to proplatila pojistovna VZP I bez zadanky. A najde se pomerne casto neco. Vysledky byvaji do tydne.

kajako
Povídálka 19 příspěvků 11.01.19 20:12

Tak děkuju za radu. Zkusím se tam objednat, za to nic nedám. Štítnou žlázu vyšetřuje i obvodní doktor?

Nora2
Kecalka 170 příspěvků 11.01.19 21:08
@kajako píše:
Tak děkuju za radu. Zkusím se tam objednat, za to nic nedám. Štítnou žlázu vyšetřuje i obvodní doktor?

Ano.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >