Jaké to je pro muže, když žena pláče?

Anonymní
29.3.21 21:11

Jaké to je pro muže, když žena pláče?

Ahoj, je to asi divná otázka. Ale někde jsem četla, že muži nenávidějí ženy, které pláčí. Odpuzuje je to. A tak by mě zajímalo, je to pravda? Nevyvolává to ve vás třeba soucit? Já jsem se nedávno rozešla s přítelem a když jsme se rozcházeli (on se mnou), tak jsem se před nim hrozně rozbrečela a objala ho. Ale on byl takový jako že neví, co dělat xD ale zajímalo by mně, co si o mně v tu chvíli myslel? Vlastně mě mrzelo, že on nepláče taky, že ho to asi tolik netrápí.. no, on v tu chvíli moc nevěděl, co dělat a já se cítila strašně smutná, takže jsem to nedokázala zastavit. Nicméně, myslíte, že ho to ještě víc odpudilo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15448
29.3.21 21:19

Jo je to pravda. Plačící žena mě odpuzuje. V tu chvíli odcházím. Naštěstí to nebývá často a netrvá to dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62853
29.3.21 21:23

Můj by Ti napsal, že to nesnáší a považuje to za citové vydírání.. Pac tohle zažíval s ex.. Takže kus od kusu.ale řekl mi to hned ze startu.. A já před ním nebrecim. Spíš jsem viděla brečet jeho, když se narodil prcek :mrgreen: takže ano, mého by tvé jednání odpudilo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62853
29.3.21 21:27

Jinak kor v této situaci. Co jsi čekala? Rozchod není rozhodnutí z minuty na minutu, asi tam nejsou city, jinak by se s tebou nerozchazel. Slzy asi chápu, ale nejsou na místě, nestojí za to.. Měla jsi brečet pak.. Plus ho neobjimat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 21:28

Chtěla bych ho zpátky, ale tímhle jsem se mu asi už úplně zhnusila. No prostě jsem i sama před sebou klesla hrozně nízko, ale nejen tím pláčem, celkově jsem byla zaskočená a rozhozená, prosila ho, at neodchází, atd. a stydím se. Měl mě nejspíše jen na sex, do budoucna se mnou nepočítal. Měl mě rád, ale ne tolik, každy jsme měli jiné představy. Ale myslíte, že když budem nějakou dobu bez sebe, že mu třeba budu chybět a uvědomí si, že mě má taky rád? A že máme šanci se k sobě vrátit?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 21:31

Já jsem teď pochodující uzlík nervů. Ale není to kvůli nějaké kravině. Léčím se na onkologii a brečím několikrát denně. A mužovi to asi vadí. Ale co mám dělat?
@zoidberg I v takové situaci odcházíš?

• Citovat
  • Nahlásit
62853
29.3.21 21:31
@Anonymní píše:
Chtěla bych ho zpátky, ale tímhle jsem se mu asi už úplně zhnusila. No prostě jsem i sama před sebou klesla hrozně nízko, ale nejen tím pláčem, celkově jsem byla zaskočená a rozhozená, prosila ho, at neodchází, atd. a stydím se. Měl mě nejspíše jen na sex, do budoucna se mnou nepočítal. Měl mě rád, ale ne tolik, každy jsme měli jiné představy. Ale myslíte, že když budem nějakou dobu bez sebe, že mu třeba budu chybět a uvědomí si, že mě má taky rád? A že máme šanci se k sobě vrátit?
Šup zpět do reality.. Chtěl tě jen na sex, víc s tebou nepočítal.. Nechci být zlá, ale přečti si, cos napsala.. Takového chceš zpět?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
29.3.21 21:32

Je to individuální. Můj ex byl až moc hodný a vždy mě podržel, při rozchodu brečel on a já ne. Někdy jsem ho rozbrečela i při obyčejné hádce a pak jsme se tomu smáli.
Ale současný přítel to nemusí, ale i tak mě utěšuje a pohladí a jde vidět, že ho mé slzy netěší.
Ale že by ho to odpuzovalo to ne..:-)
Ale zapomeň na někoho takového jako je on. Kdyby Tě miloval, nerozešel by se s Tebou ne? 8) Kolik Vám je?

Příspěvek upraven 29.03.21 v 21:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24583
29.3.21 21:35

Hm, zvláštní. Pláč je pro mě vyjádření emocí. Nikdy jsem ho „nepoužila“ jako nástroj k vydírání nebo manipulaci. Taky jsem dlouho „radši“ nebrečela, ale… to není zdravé, pro mě ne. Naučila jsem se ty emoce vypouštět a je mi mnohem lépe. A mrzelo by mě, pokud by to můj partner vnímal jako odpuzující. Není to nijak často… :nevim:
Asi záleží na situaci.
Výše zmíněný rozchod - jestli to bylo najednou, žes nic netušila… nebo dlouhá krize a on to první rozsekl, těžko říct. V prvním případě by mě to asi přemohlo, v druhém ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
29.3.21 21:42

@Pipet Souhlasím. Nikdy by mě nenapadlo to používat jako zbraň apod. Vždyť pláč je lidský. Doporučuji těm, co to berou jako vydírání, si přečíst něco o emoční inteligenci. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 21:51

Když jsem se dozvěděla, že se mému příteli vrátil rakovinný nádor, rozbrečela jsem se a on brečel se mnou, nikdy jsem nic intimnějšího nezažila. Ale jindy když brečím, tak mi řekne, že vedle sebe teď potřebuje silnou ženskou, co mu bude oporou a ne žádnou plačku…

• Citovat
  • Nahlásit
1728
29.3.21 21:56

Ciste k dotazu na muze a plac (ne k tvemu rozchodu): rekla bych, ze zalezi na situaci. Pokud ma (nebo nekdy mel) chlap doma hysterku, co breci na tisic zpusobu a vydira ho tim, tak myslim, ze bud otupi a plac uz s nim ani nehne, nebo ho to silene nasi*a. No a kdyz ma chlap doma normalni zenskou do nepohody, ktera breci v opravdu tezkych zivotnich situacich a nevytahuje na nej slzy kazdy tyden, tak ten jeji plac ho asi taky hodne zasahne, ale v tom smyslu, ze ji chce pomoct. Jinak, ze jsi obrecela rozchod je asi uplne normalni, takze zhnuseni bych asi nejak neresila, ale tezko ho to primeje se zamyslet nad navratem, pokud je pevne rozhodnuty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1728
29.3.21 21:59
@Karlička8 píše:
@Pipet Souhlasím. Nikdy by mě nenapadlo to používat jako zbraň apod. Vždyť pláč je lidský. Doporučuji těm, co to berou jako vydírání, si přečíst něco o emoční inteligenci. :roll:

Tak on to za vydirani povazuje asi hlavne nekdo, koho timto zpusobem nekdo uz vydiral nebo vydira. A co si budem namlouvat, zenskych, co kazdou chvili placou ve snaze dosahnout sveho, bude na svete dost. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2201
29.3.21 22:05

Moje zkušenost je taková, že muz je obvykle bezradny, neví, co dělat, necítí se komfortně a chce, aby pláč přestal a v tu chvíli je pro to ochoten dost udělat.
Já jsem se vzdy v situaci, kdy mi bylo vyloženě do breku, snažila překonat, držet to v sobě.. Ale pak jsem byla těhotna, nezvládla jsem to, rozbrecela se, že něco nejde.. A hned to šlo a cítila jsem se i lépe, ze jsem to ze sebe dostala..
Takže od té doby s tím nebojuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9962
29.3.21 22:36

Tak urvite se neciti dobre..nikdo se neciti fajn, kdyz nekdo se teapi a breci, ne?
Odpuzujici asi je kdzy zena porad a porad breci kvuli zbytecnostem..
To s tim rozchodem je o necem jinem..Ale je pochopitelne, ze te to boli..

Ja si myslim, ze ve vztahu by se nemeli pod natlkaem skryvat emoce..
Pred chlapem jsem vzdy brcela z pochopitelnych duvodu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat