Jaké UM na bolavé bříško?

312
20.1.20 13:36

Jaké UM na bolavé bříško

Ahoj, jaké mi doporučite um na bolavé bříško? Měli jsme HiPP combiotik, ale po něm zácpa jako blázen. Tak jsme přešli na kendamil a stolice super, ale furt hrozně trpí na břicho. Doktorka říkala, že děláme vše a jediné co zbývá je změna mléka na nějaké na bolavé břicho.
Děkuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
624
20.1.20 13:42

Musíte vyzkoušet co vašemu miminku bude vyhovovat. To co vyhovuje jednomu miminku nemusí sedět zrovna tomu vašemu. Určitě nějaké vhodné brzy najdete, ale chápu že chcete miminku co nejdříve ulevit :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10456
20.1.20 14:03

Taky nemusí zabrat vůbec žádné a bolesti přejdou, až dozraje trávicí soustava miminka. My jsme dávali Aptamil Comfort, je přímo na,, léčbu " tříměsíčních kolik a u dcery nevím, co bylo bolení, to přišlo až teď sem tam s příkrmy. Kojený syn trpěl první tři měsíce a nepomohlo nic. To mléko je ale možné zakoupit pouze v Německu nebo objednat z německého webu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
20.1.20 14:05

@Aduš8 ano, vím že to nemusí pomoc, ale vyzkouším ho. Ano do Německa jezdíme, viděla jsem ho tam. nevíte z hlavy cenu prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10456
20.1.20 14:10

@Kiwijeta 19,50€,myslim. Je v něm speciálně naštěpená bílkovina a u nás bylo po bolestech hned druhý den. Jen pozor, stolice je po něm tmavě zelená, aby ses nepolekala. Dávala jsem ho do půl roku malé, doktorka mi přímo řekla, buď ho vyměnit za normální před zavedením příkrmů a nebo až bude malá už pravidelně jíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
20.1.20 14:22

Dává tě nějaké kapicky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
20.1.20 14:25

@Iveta-26 ano, jak na nadýmání tak probiotika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
20.1.20 14:31

Tak pozor na ten Kendamil. Měli jsme to také. Dávala jsem kapicky, stejně jako když jsem kojila a bylo to tím. Krásné kakal, ale bolelo ho bříško z těch kapicek, teď je dávám, jen když ho začne brát bříško, což je většinou, když si pořádně neodrihne, a pak je to dobré

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
602
20.1.20 16:38

Nutrilon Profutura

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.20 18:51

Dávám Sunar expert AR+ comfort a je klid je na ublinkavani a na zacpu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat