Jaké UM nejlépe zasytí na noc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alena89
Kecalka 115 příspěvků 06.01.19 10:50
Jake UM nejlepe zasyti na noc?

Zdravim maminky, prosim o radu. Syn, za chvili bude mit rok, se zacal v noci budit na mleko i dvakrat za noc, coz asi od dvou mesicu do nedavna nedelal, spal celou noc od 19:30 do 5-6. Uz jsem zkousela mleko od Sunaru, Hami na dobrou noc, ted mame z DM Folgemilch. Zkousepa jsem i to hotove mlecko s kasi a to mu nejelo, kase na noc taky, to bylo trosku lepsi, ale pry do roka by mel met jeste mleko, tak nevim. Nejake rady, zkusenosti, ktere mleko by mohlo nejlepe zasytit? Diky

Reakce:
Aduš8
Závislačka 2996 příspěvků 06.01.19 10:55

@Alena89 já odstavila malého v jedenácti měsících, UM nechtěl a dle doktorky už mu stačí pravidelný příjem mléčných produktů. Nedávala jsem žádné. V roce už se dítě většinou budí z jiného důvodu, než hladem. Když se mi malý ze začátku budil, dala jsem napít vody. Trvalo to asi tři noci a začal spát celou noc. Samozřejmě ale malý jedl pevnou stravu 5-6*denně. Když dostane k večeři mléko, je to podle mě v roce málo :nevim:

Alena89
Kecalka 115 příspěvků 06.01.19 11:29

@Aduš8 no tak zkusim opet najet na tu kasi na noc. On teda mleko neodmita, ma ho rad. A v noci, kdyz jsem se ho snazila osidit vodou, tak to nezabralo, plakal dal a jen mleko ho utisi, tak nevim :think: a co tak vsechno papal okolo toho roku? Ja si ted lamu hlavu, co uz vse moze, kazdy rika neco jine. Papa obedy, ruznou zeleninu s masem, jogurt bily, chleba s maslem, rohlik ma rad, presnidavky ruzne, sem tam syrove ovoce banan, jablko..

Aduš8
Závislačka 2996 příspěvků 06.01.19 11:42

@Alena89 já třeba kaši dávala k snídani a k večeři masozeleninivý příkrm, stejně jako k obědu a nebo chleba s máslem, kolem roku jsem začala dávat čerstvý sýr. Mezitím ovoce, přesnídávku, bílý jogurt slazený ovocem. Vlastně tak jí dodnes, je mu 14 měsíců. Syrovou zeleninu třeba vůbec nechce, všechnu mi plive :nevim:

Alena89
Kecalka 115 příspěvků 06.01.19 11:58

@Aduš8 jj tak to mame podobne, i ja kasi davam na stridacku s presnidavkou rano. Mno obedy maso-zeleninu ma rad, ale jestli by to jedl vecer, nevim, nevim. Zkusime tu kasu :) a rano ty presnidavky, at to nema stejne. Zkousela jsem dat lucinu, ale moc mu to nejelo, zkusime zase za cas. A syrovou zeleninu jsem jeste nezkousela. Ma jen dva zuby a ty tvrdsi veci, ktere se nerozmoci nic moc :) a co rikas na kvalitni sunky? Nebo nejake placicky z babanu udelat at furt nema to same dokola.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >