Jaké UM při přechodu na UM 2?

841
11.7.13 09:05

Jaké UM při přechodu na UM 2?

Prosím maminky o zkušenosti a radu.
Dcera bude mít 6 měsíců a chci přejít na UM 2.
Doteď má Sunar Nutradefence HA 1, nemá s tím problém.
Po pravdě si ani nemyslím, že je hořké, přijde mi dost sladké.
Ale teď už nechci dávat HA, tak si říkám, že jestli chuť bude jiná,
můžu vybrat i z levnějších mlék.. tedy né, že by cena rozhodovala, ale dát
320,– a 169,– mi přijde rozdíl veliký.
Poraďte s jakým UM jste spokojené a jak děti přijaly změnu v 6ti měsících.
Laicky si myslím, že trávení už je dostatečně vyvinuté, dáváme už kaši a zeleninku, tak nevím, jestli ještě může hrozit bolení bříška při nevhodném UM?
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18226
11.7.13 09:14

Ze sunaru Ha jsme přešli na obyč sunad nutradefens, aby to nebyla velká změna. Pak jsme zkusili dm mléko, které občas nebylo a tak jsme střídali se sunarem, ale už bl větší a snášel to dobře naštěstí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6473
11.7.13 09:14

Z Nutrilonu jsem přešla na Babylove z DMka a všechno v pohodě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
11.7.13 09:34

Z nutrilonu jsme přešli nejdřív na Hami, ale teď teda kupuju Sunar. Malej ho má radši a i mě víc chutná (no musim mu to občas šmaknout :D ). Jinak přechod z 1 na 2 nemělo žádnej vliv. Povedlo se mi jednou koupit trojku a taky to přežil ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
573
11.7.13 09:59

Tak my jsme zkoušeli snad všechny. (nutrilon, sunar, hami, nutradefence…) A za nás beba :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
29.1.14 10:13

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli vadí, když malé dám UM 2 o něco dřív než jí bude přesně půl roku??? je ještě částečně kojená - tedy MM pije pouze v noci, přes den ho většinou nechce a proto má i UM (komentáře typu, že se jí z lahvičky pije líp, proto přes den odmítá prso jsou zbytečné…vím to, ale už to tak máme zajeté a popravdě mě to tak vyhovuje :* )… příští týden jí bude půl roku, máme Hipp Bio Combiotic 1 vyhovuje jí a netrpí po něm bolestmi bříška nebo zácpou, jenže už je skoro prázdný a tak váhám, zda mám koupit už 2, když jí ještě není přesně těch půl roku nebo ještě jedničku a pokud koupím tu, tak jí bude mít cca 14 dní i po tom ukonč. 6 měsíci. Jde mi jen o to, pokud koupím UM 2 jestli to nevadí, třeba aby kvůli tomu neměla nějaké bolení bříška apod. :nevim:
Ještě mám jeden dotaz - jaké máte zkušenosti s Hippem Bio Comb. 2? přemýšlím jestli koupit to nebo zkusit Hami 2 - Hami také snášela dobře, ale to pro citlivá bříška, ale říkám si že to zase takový rozdíl od toho normálního nebude co myslíte? snad jsem to napsala srozumitelně :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
29.1.14 10:27

Ahojky, můžeš tak i tak.. Klidně kup 2, těch pár dní už nehraje takovou roli. Syn má teď pár dní půl roku, ale měli jsme doma ještě balení 1, tak si ho dojí. Ale ve vašem případě bych se nebála koupit už tu dvojku.

Jinak, když jí vyhovuje Hipp Bio Combiotic, tak není důvod mlíčko měnit.. Koupila bych zase to..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1523
29.1.14 10:45

@Elis22 koupila bych už 2, taky jsme začali o nějaký den dřív a má taky Hipp a jsem spokojená i malá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
29.1.14 11:19

@Lejaa @kacka-22 - děkuju, takže už koupíme 2 :) říkala jsem si, že to snad nebude vadit, ale tak lepší je se zeptat :palec: jinak ten Hipp bych neměnila, ani nevím jestli tedy budu, ale chtěla jsem to zkusit za Hami jen kvůli ceně… ten Hipp Bio Combiotic 2 jsem viděla cca za 320-370kč těch 800g a Hami 2 mají za 180 500g, tak jsem si říkala, že cenově to vychází lépe :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1523
29.1.14 11:45

@Elis22 já taky zatím měnit nebudu, cena je hrozná, ale občas se dá sehnat někde v akci, tuhle měli v lékarně Dr.Max snad za 270-290kč nebo kupony do DM drogerie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
29.1.14 11:48

@kacka-22 - jo, tak to je dobrá cena… bylo by dobrý, kdybych natrefila na nějakou podobnou akci a do DM se chystáme a kupony také mám, tak snad se to vyplatí :) já to právě viděla v Tetě a tam ho měli za těch 370kč, tak jsem si říkala, že to je vážně dost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
29.1.14 11:57

@Elis22
To jo no, ty ceny jsou šílený. Syn má od narození Nutrilon (800g - 350 Kč). Taky jsem asi ve třech měsících zkusila Hami, kvůli ceně, ale byla to hrůza, syn měl strašný průjmy z toho..:-) Prostě mu nesedlo. Tak jsme najeli zpět na Nutroš, objednávám ho přes mall.cz, a tam ho seženu v pohodě za 299 Kč :-)
Zkus mrknout, jestli tam nemají i ten Hipp :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
29.1.14 11:59

@Elis22
koukej, mají :-) http://www.mall.cz/…tandardni-6/!b[]=hipp
za 309 za kus :-) to jde, ne?:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769
29.1.14 13:15

Test vyhrala beba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
1.2.14 10:44

Tak jsem vzala už Hipp Bio Combiotic 2 a vyšel nás i se slevou na 225kč, takže jsem opravdu mooooc spokojená :palec: a také jsem zkusila vzít mlíčko od Hami hajaja nebo tak nějak - pro lepší spaní, píší tam, že pokud se miminko budí v noci hlady, tak že tohle mlíčko je ideální, protože ho více na noc zasytí a i když půl roku malé je za pár dní, tak už jsem ho včera zkusila dát a nevím jestli to bylo tím, ale spala klidně a o trochu déle :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama