Jaké UM se vám osvědčilo nejvíce?

39
15.9.20 07:53

Jaké UM se vám osvědčilo nejvíce??

Prosím o zkušenosti. Brzy nás bude doma o jednoho více a bohužel nemohu kojit což teď není podstatné proč ale zajímají mě vaše zkušenosti s UM od narození. Jaké jste používali které vám vyhovovalo nejvíce?? Nebo přímo mlíčko na dětskou koliku?? A co si myslíte o UM Humana?? Moc děkuji za rady a zkušenosti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1610
15.9.20 08:39

Ahoj, za mě Humana a Babylove Dm. Hlavně ne Nutrilon, Beba atd, to jsou brichaboly. U nás je s kolikama klid od přechodu na Babylove.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6939
15.9.20 08:52

Kendamil :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
15.9.20 08:54

U nás sednul na první dobrou Kendamil. Ale každemu miminku vyhovuje něco jiného. Moje švagrová třeba nedá dopustit na Hipp, protože po všem ostatním bylo malé zle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
15.9.20 09:11

Každý ti tady bude říkat něco jiného… U prvních dvou dětí jsem používala Nutrilon a bylo to v pohodě… Teď u třetího také, vše bylo ok, ale přesně úderem třetího měsíce se z mého malého jedlíka stal jedlík příležitostný, takže jsem zkusila změnit mléko (na Kendamil) a bylo to o malinko lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3156
15.9.20 10:29

Babylove Bio. Žádné bolení bříška, spokojené děti :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
15.9.20 10:35

@Jencus
A ono se dá Humana koupit v DM? A to bylo teda dobré jo?? Já na něj četla právě moc dobré recenze ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
15.9.20 10:56

U nás se osvědčil Kendamil :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1610
15.9.20 11:34

@MimiLola
Humana se tam koupit nedá, ale složením je stejná jako Babylove. Humana se objednává většinou v Německu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1610
15.9.20 11:37

@MimiLola
Humanu ale koupis i na eshopech tady v ČR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
15.9.20 14:24

Tak vám moc děkuji jdu to omrknout a vybrat co vyzkoušíme 😊 😊 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
15.9.20 14:34

@Jencus můžu se ještě prosím zeptat jaké to Babylove jste přesně kupovala?? Ono jich je víc a já si teď nejsem jistá které :nevim: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
16.9.20 21:49

Na začátku jsem používala Hipp a kolem třetího měsíce mi nechtěla jist, tak jsem přešla na Babylove z DM a nedám na něj dopustit… Nejdříve jsem kupovala ten obyc a pak bio… Žádnou změnu jsem u malé nezaregistrovala, tak hodně štěstí, ale jak píšou ostatní maminky je potřeba to vyzkoušet, jestli miminku sedne tvoje vybrané UM hned na poprvé, tak super jestli je, tak se toho neboj a zkus jinou značku (chvilku měla ještě Nutrilon a už nikdy více, ale každá druhá maminka, ti může napsat, že Nutrilon je super) dohne štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1610
17.9.20 07:44

@MimiLola
To úplně obyčejné, Babylove 1 do 6 měsíců. Ale opravdu, co vyhovuje jednomu, nemusí druhému. Švagrová zase nedá dopustit na Humanu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
17.9.20 07:51

Babylove z Dm ;) dobrý je také Hipp, je skoro stejný jako babylove jen je dvakrát dražší. A nedoporučuju nutrilon, je hůře stravitelný, dceru po něm bolelo bříško.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama