Jaké umělé mléko je nejlepší pro novorozence

28.1.20 17:35

Jaké (um) umělé mléko je nejlepší pro novorozence

Ahoj, chci se zeptat jaké umělé mléko je nejlepší pro novorozence? Ještě nevím jestli kojit budu či ne. Miminko se nám ještě nenarodilo momentálně jsem 34tt no ale potřebuji koupit kdyby mu nestačilo to moje mléko a malý by večer plakal to už bych nesehnala nikde kdyby se mi vzbudil dejme tomu v1 ráno, chci to spíš jako takovou menší záchranu. Slyšela jsem že po sunaru miminkam tvrdne bříško a o ostatních nevím tak se raději ptám, ale uvažovala jsem nad Nutrilon to si většina chválí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7149
28.1.20 17:44

Domů nemá smysl nic kupovat, když chceš kojit. Zbytečně plašíš. Není to tak, že by se ti z minuty na minutu přestalo dělat mléko a dítě umřelo hlady. Kdyby bylo mléka méně z ničeho nic, tak prostě častěji kojíš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 17:47

@Lucka1235 Resit ted UM mi prijde zbytecne, nevis co kojeni a UM koupis kdykoliv…kazdemu vyhovuje neco jineho…ja UM v zásobě žádné nemela, po trech tydnech jsem mela krizi v kojeni a koupila Nutril9n profutura.. nakonej jej použila asi 5 x

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5479
28.1.20 17:48

@Lucka1235 ja si pro jistotu koupila jen dva pytlicky hippu (prodavali v DM po pytliccich), ted myslim delaji i Nutrilon?! U nas zustaly nevyuzite. Vic bych toho nekupovala. Slozenim je dobry Kendamil. Babybio a Nase mleko si chvali kamaradka. Ale nekupovala bych. Neco sezenes v drogerii, lekarne denne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 17:59

U nas se osvedcila beba a kendamil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
28.1.20 18:04

Jedine Kendamil, to je proste top slozenim. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6083
28.1.20 18:32

My dávali HIPP a malá byla spokojená. Začali jí ho dávat už v porodnici, tak jsme u něho zůstali. Zkoušeli jsme i BEBU, ale ta ji nechutnala. Dopředu bych nic nekupovala, dá se to pořídit snad v každé drogerii nebo lekárně. Já budu rodit příští týden a taky zatím nic nemám, ta jedna krabice vydrží takhle malému mimi na hodně dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
731
28.1.20 19:38

Určitě bych popřemýšlela o tom, jaké UM bys když tak nasadila. U prvního dítěte nás pouštěli na Silvestra, v porodnici jsem spíše odstříkávala a odcházela jsem domů s dvěma dávkami odstříkávaného MM, doma jsem ani s pomocí odsávačky nic ze sebe nedostala - dcera se ani nechtěla přisát. UM jsem v zásobě koupené neměla a na Nový rok vše zavřené - nikomu nic takového nepřeji (ještě teď to ve mě přetrvává, že jsem nedokázala nakrmit svoje dítě) - musela jsem do místní porodnice pro UM.
Obě moje děti byly na Nutrilonu a celkem v pohodě. Prodávají menší balení i pytlíčky, takže já bych v zásobě když tak měla. Teď se hodně chválí ten Kendamil, takže o něm uvažuji - každým dnem očekávám příchod třetího potomka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 19:45

My jsme v porodnici dostali HIPP a na tom jsme už zůstali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
28.1.20 22:37

Já jsem měla připravený Nutrilon,.koupila jsem v DM malé balení, cca 5 dávek. Nutrilon dávali i v porodnici. Za mě je určitě lepsi mít neco přípravene, než zažít plačící dítě hlady a do toho stres kde a co sehnat když je noc nebo víkend, svátek.. Nakonec máme Bebu, po Nutriolonu měl malý zácpu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
28.1.20 23:10

Žádné UM není "nejlepší ", každému dítěti sedne něco jiného, někdo si chválí to, jiný ono. A jak je výše psáno, je zbytečné ho kupovat předem, třeba ho vůbec nebudeš potřebovat. A když už, tak asi stejnou značku kterou dávají v porodnici, kde budeš rodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5166
28.1.20 23:16

Žádné nekupuj, nastav si v hlavě, že prostě budeš kojit a je to. Udělá to fakt hodně.
(a neboj, mlíka bude dost, rozhodně ti v 1 ráno nedojde ;-), spíš ti bude stříkat i ušima…)

Jinak doporučuju spíš domluvit si osvědčenou laktační poradkyni, která za tebou v případě nouze přijde a pomůže. Bude to stát asi jako dvě pixly toho mléka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
29.1.20 01:45
@Lucie_Sx píše: Žádné nekupuj, nastav si v hlavě, že prostě budeš kojit a je to. Udělá to fakt hodně.
(a neboj, mlíka bude dost, rozhodně ti v 1 ráno nedojde ;-), spíš ti bude stříkat i ušima…)Jinak doporučuju spíš domluvit si osvědčenou laktační poradkyni, která za tebou v případě nouze přijde a pomůže. Bude to stát asi jako dvě pixly toho mléka…

S tím rozhodne souhlasím, už teď mrkni na seznam viz níže, kde v okolí mas nejbližší LP, casto pořádají i těhotenské kurzy ohledně kojení:
https://www.mamila.sk/…pri-dojceni/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
336
29.1.20 06:06

Jestli vam záleží na tom co by jste do ditete cpala.. Prozkoumejte si na netu slozeni beznych UM dostupnych na ceskym trhu. Ja kdyz to zkoumala, byla jsem celkem dost zdesena, co jsou vyrobci schopny cpát do miminek uz od narození…i porodnice maji smlouvy s Hipp, taky nam ho dali.. Fuj :poblion:
Mate jeste cas.. Prozkoumejte. At je to Sunar, Beba, Hipp, Nutrilon…najdete tam soju, rybi tuk, plamovy olej.. V nekterych i skroby..
My mame Kendamil, nastesti maly sedl krasne.. A myslim, ze je to takovy TOP z UM co se složení tyka..a i chuti. Me osobne jde o to, abych do svyho miminka necpala nejaky srajdy, kterym se vyhybam i ve strave pro sebe..natoz pak pro ni. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 17:45

Hlavně buď v klidu a v první řadě mysli na kojení a pak až popřípadě na um. Pokud ti ale mohu ze své zkušenosti doporučit, je to UM Naše mléko. Je to um z kozího mléka, které se nejvíce podobá tomu mateřskému. Je skvělé, syn ho miluje a je spokojený :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama