Jaké UM zasytí na delší dobu?

3511
13.1.20 05:40

Jaké UM zasytí na delší dobu?

Dobrý den, jaké UM vaše dítě nejvíc zasytí? Synovi je 5m, doteď jsem kojila, ale bohužel jsem musela ze zdrav. důvodů přestat ze dne na den. Cca od 2m mu dávám na noc Kendamil 1 a to se vždy vzbudil mezi 2-4h ranní na kojení. Teď, co je plně na UM se budí každé 2-3 hodiny. Je to teprve týden a já nevím, zda koupit jiné mléko, nebo vydržet, že se to časem srovná. Je Kendamil 2,co koupím za měsíc sytější, nebo zkusit něco jiného? Nebo vydržet? Vypije max 150ml, víc nechce, kaši na noc taky plive. Díky za každou radu a zkušenost. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
290
13.1.20 06:56

Ahoj, jsem na tom stejně jako ty kolem Vánoc jsem musela kvůli zdr. problémům přestat kojit. Malé je teď také 5m, přešla jsem na Sunar a malá mi kupodivu od té doby spí celou noc, takže možná jsem už toho materskeho mléka neměla tolik, kolik potřebovala, protože předtím byla každou chvíli vzhůru. Ale ono těžko říct, záleží na dítěti, co mu sedne. Jinak, přesně jak říkáš, taky dávám 150ml. Asi bych zkusila ještě ten týden a potom uvažovala o změne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21046
13.1.20 07:01

@Lychee13 každé UM č. 2 je méně syté než 1, protože se počítá s tím, že dítě už dávno jí příkrmy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3641
13.1.20 08:06

Kaše :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
13.1.20 08:35

@Lychee13 co tak znám, mezi sytější patří sunar a nutrilon. Ale ty taky můžou kvalitně zabetonovat střeva, tak bych byla opatrná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2569
13.1.20 08:58

@Lychee13 já bych mu mléko neměnila, když mu jinak sedí :nevim: se změnou mléka pak zase může mít zácpu nebo naopak průjem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3511
13.1.20 17:24

Bolení břicha při změně UM se taky právě bojím. U první to byl boj přes Nutrilon, Bebu a Hipp jsme se dostali až k mléku z DMka, ale to už měla rok, tak jedla hodně příkrmy. Dnes pro změnu nechce vůbec UM, vypil dohromady zatím 300ml a snědl půl banánu, jinak nic. :zed: Asi si to zase vynahradí v noci. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat