Jaké umělé mléko při blinkání a možné alergii ABKM?

73
29.1.21 18:07

Jaké uměle mléko při blinkani a možné alergii ABKM?

Ahojte, chtěla bych Vás poprosit o zkušenosti s UM. Nutrilon Allergy digestive care, Nutrilon Syneo, Neocate, Beba HA, Hipp Ha. Momentálně kojim a máme podezření na ABKM, jsem na eliminační dietě, malý hodne zvracel jinak ekzémem ani výrazkou či krvi ve stolici netrpěl. Občas je to jak na houpačce. Přemýšlím ze přestanu kojit ne teď ale později. Malý má teď 3mesice a prdi smradlave jak starý chlap, mate po UM koliky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10119
29.1.21 18:18

Zvracení nemusí být mlékem, může to být reflux nebo prostě nezralost trávení.
Dcera taky hodně blinkala.

Já ti moc v dotazu neporadím, jen řeknu, že pokud nejde opravdu o nějaký konkrétní vážný problém, kde je nekojení na místě, tak kojení je vždy lepší než UM, jsou v tom enzymy, probiotika, protilátky, je to čerstvé a průmyslově nezpracované. Pokud je nějaký zdravotní problém, na MM se zvládá vždy líp.
Ukončení kojení z tvého důvodu bych velmi, velmi zvážila. Osobně bych to nedělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4064
29.1.21 18:20

Rozhodne bych sama nestanovovala diagnózu a případnou intoleranci nechala vyšetřit u pediatra a následně se domluvit na dalším postupu. Abys zbytecne nedělala závěry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
29.1.21 18:27

Ahoj my máme Nutrilon allergy care, no a vykakat se kolikrát nemůže ale kdyz jsme často masirovali bříško a cvičili bylo to lepší. Každopádně my ho máme na předpis kvůli ABKM. A jiné jsme nezkoušeli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
29.1.21 18:36

Holky já byla na eliminační dietě 9 tydnu a blinkani se až na některé dny zlepšilo. Dr. mi kvůli blinkani řekla ze to muže být Abkm a nastavila tuto dietu. Já ale držím tvrdci dietu protože mi to přijde spis jak reflux. Dle Dr. Při refluxu děti neprospivaji nás ano. Protože si nejsem jistá zkusila jsem teď 4 dny trochu zákysky a v noci a ráno se mi mega zablinkal, takže at už z refluxu nebo Abkm mléčné nemusí asi..takže zpátky k dietě na cca 10 druzích potravin když vyloučime prdave, soju a vejce co ho prohání. Zatim chci kojit ale v budoucnu to budu muset řešit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat