Jaké umělé mlíčko? Místo Beby Comfort

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MonikaS93
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 09.08.19 09:13
Jaké umělé mlíčko? Místo Beby Comfort

Holky potřebuji poradit, malému jsou 4 týdny a krmíme Bebou Comfort sice po něm neblinká, ale máme čím dla větší problém s bříškem a když kaká tak u toho pláče, neustále se kroutí budí ho to ze spaní a o noci ani nemluvim. Myslíte, že by mohlo pomoct změnit mlíčko? Případně jaké by jste doporučili?

Reakce:
hanabenešová
Kecalka 263 příspěvků 1 inzerát 09.08.19 09:40

Nám pomohli 3věci. UM od Hami, BioGaia (probiotikum, které je možné dávat už od ukončeného 1měsíce.) a pochopitelně rektální rourka, kterou jsem měla vždy po ruce, abych malému ulevila. Jinak ty probiotika je nutné užívat dlouhodobě. Není špatné také koupit za pár korun nahřívací polštářek z DM. :-)

MonikaS93
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 09.08.19 10:05

@hanabenešová Probiotika dáváme, bříško nahřejváme a rourka se mi zatim používat nechce kaka skoro po každým jídle, ale občas ho to bolí… Už nás nic kromě výměny mlička nenapadá :,(

hanabenešová
Kecalka 263 příspěvků 1 inzerát 09.08.19 10:32

Já Vás chápu, zažila jsem s prckem hodně trápení. Jinak v porodnici jsme měli Hipp, pak Kendamil a nakonec jsme na doporučení kamarádky zkusili Hami + probiotika a za čas bylo lépe. Hrozně nás trápili prdíky a právě tou rourkou jsem mu ulevovala, když to nezvládl sám. Cvičila jsem mu opatrně s nožičkama, nahřívala bříško, koupila drahý ojel a masírovali bříško. No, co Vám budu povídat… Dnes je prckovi rok a je ok. Jinak ještě jsme do mlíčka dávali po poradě s Mudr. kapky espumissan. Na to dávkování se raději zeptejte doktorky. My museli dávat ze začátku 10kapek do lahvičky. Dnes už jsem zcela bez čehokoliv :-)

hanabenešová
Kecalka 263 příspěvků 1 inzerát 09.08.19 10:34

@MonikaS93 Jinak Hami mléko používáme stále a co vím, je na rozdíl od třeba Nutrilonu chválené.

mrav
Vesmírná mluvilka 31427 příspěvků 09.08.19 17:07

Já jsem používal Hipp - nemůžu si ho vynachválit. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama