Jaké umělé mléko je hořké a hustější?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sarahlilien
Nováček 5 příspěvků 12.06.19 04:35
Jaké uměle mliko je hořké a hustější?

Ahoj maminky prosím o radu mám kojene dvouměsíční miminko ale jednou večer dávám z lahvičky umělý mlicko aby lépe pribiral jenže máme problém když mu dam nutrilon comfort který je hustejsi a hořký tak super pak se mi vždy těší na prso a krasne pije ale tím ze je antikolikovy po něm má malý vodnate kakani ale když dam třeba sunar který je sladký a lépe mu teče tak má sice kakani na jedničku ale u prsa se mu pak nechce i když má láhev jen jednou večer ta potvurka si to asi pamatuje a pak si proste stěžuje je nějaké jinej mlicko které není anti kolikove co by mělo horkou a hustou konzistenci? Nebo daji se někde sehnat vzorečky? moc dekuju :mavam:

Přečtěte si článek: Umělá výživa kojenců: Které mléko vybrat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mroe
Neúnavná pisatelka 15614 příspěvků 12.06.19 06:02

A proc davas UM, kdyz kojis? Tak vic koj, ne? Jestli ho davas jen jednou denne, tak by to snad nemel byt problem. Z lahve to tece lip, nemusi se snazit, takze se nediv, ze se pak nechce kojit.

Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 12.06.19 06:24
@sarahlilien píše:
Ahoj maminky prosím o radu mám kojene dvouměsíční miminko ale jednou večer dávám z lahvičky umělý mlicko aby lépe pribiral jenže máme problém když mu dam nutrilon comfort který je hustejsi a hořký tak super pak se mi vždy těší na prso a krasne pije ale tím ze je antikolikovy po něm má malý vodnate kakani ale když dam třeba sunar který je sladký a lépe mu teče tak má sice kakani na jedničku ale u prsa se mu pak nechce i když má láhev jen jednou večer ta potvurka si to asi pamatuje a pak si proste stěžuje je nějaké jinej mlicko které není anti kolikove co by mělo horkou a hustou konzistenci? Nebo daji se někde sehnat vzorečky? moc dekuju :mavam:

Necpi dítě několika druhy UM. Jestli potřebuješ dokrm, zůstaň u Nutrilonu.

Týnka20
Kecalka 317 příspěvků 12.06.19 06:33

Urcite bych jen kojila!!! Teda pokud to chcete.. jinak zustat u toho nutrilonu pri kojeni, nemenit…

stinga
Kelišová 7404 příspěvků 12.06.19 07:39

@Russet @Týnka20 ale z nutrilonu má dítě vodnatou stolici, proto to paní řeší

Šarlota4
Extra třída :D 11377 příspěvků 12.06.19 07:45

Co to je za rady? :D tak asi malo pribira. Kamardce taky dr rekla at prida davku UM, ptz hrozne malo pribiral, pritom ona mela mlika dost a kojila casto. A po nutrosi ma srajdu. Zeptej se v lekarne jestli by nebyl lepsi treba hipp.

Týnka20
Kecalka 317 příspěvků 12.06.19 09:36

Zkus dat Bebu.. nechci jim delat reklamu, samozrejme kazdymu miminku pomuze jinak a sedi jinak. Ale ja jsem naprosto spokojena, hlavne nas malinkej Misa a uz nikdy nedam zadny jiny mliko. Za nas je nej beba :andel:

sarahlilien
Nováček 5 příspěvků 12.06.19 10:33

Děkuji rejpalkam ale v pohode :lol: :potlesk: no asi nedávám um jen tak že? přesně jak píše Šarlota4 MUDr chtěla trochu větší váhu a malý to takhle má od narození a je proste po koupání na tu svoji jednu večerní lahvicku zvyklý nakojim ho a ještě pak dostane 80 ml z lahve a je spokojený a um nestridam za dva měsíce jsem zkusila nejdřív nutrilon a pak sunar nutrilon přes měsíc a teď tři týdny sunar proto se ptám ze malý má po sunaru sice lepší kakani ale už se mi tak netěší na prso jako po nutrilonu a ostatním děkuji zeptám se v lékárně

sarahlilien
Nováček 5 příspěvků 12.06.19 10:38

A mroe on to takhle má pouze u sladkého sunaru proto se ptám otázka nezněla jestli mám kojit víc nejsem tupá mám třetí dítě nepotřebuji rady “laktacní expertky”ale naopak poradit ohledně um když nám to všem vyhovuje takhle tak v tom zase takový problém nevidím jen potrebuju “vyladit”tu jednu dávku um díky :palec:

Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 12.06.19 12:36
@stinga píše:
@Russet @Týnka20 ale z nutrilonu má dítě vodnatou stolici, proto to paní řeší

Tak do něj narve pár vzorečků, chápu.

sarahlilien
Nováček 5 příspěvků 12.06.19 13:11

Ne do nej ne 8o ale ze ochutnam já které není tak sladké bože ženy :zed:

Šarlota4
Extra třída :D 11377 příspěvků 12.06.19 13:16
@Russet píše:
Tak do něj narve pár vzorečků, chápu.

Delas si srandu? Muzes me vysvetlit jak to delaji rodice, kteri potrebuji najit vhodne UM? Protoze jsou deti, kterym sedne az nekolikate UM nebo se musi prejit na specialni. Pokud neni matka debil, tak je jasne, ze bude zkouset s odstupem, pripadne po porade s dr. A ano vyzkousi jich treba 5. Ty jsi dneska jak nemocna ve vsech tematech.

lea79
Ukecaná baba ;) 2308 příspěvků 12.06.19 13:28

@sarahlilien Zkus Hipp, v DM seženeš i cestovní balení na vyzkoušení.

Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 12.06.19 13:39
@Šarlota4 píše:
Delas si srandu? Muzes me vysvetlit jak to delaji rodice, kteri potrebuji najit vhodne UM? Protoze jsou deti, kterym sedne az nekolikate UM nebo se musi prejit na specialni. Pokud neni matka debil, tak je jasne, ze bude zkouset s odstupem, pripadne po porade s dr. A ano vyzkousi jich treba 5. Ty jsi dneska jak nemocna ve vsech tematech.

V jakém konkrétně?

Šarlota4
Extra třída :D 11377 příspěvků 12.06.19 13:45
@Russet píše:
V jakém konkrétně?

A muzes odpovedet ty me? Jak se hleda vhodne UM pro mimina, aniz by je ochutnaly?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama