Jaké velké pískoviště na zahradu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
AH
576
23.5.22 19:01

Jaké velké pískoviště na zahradu

Prosimvás hrozně složitá a zásadní otázka.. Už se tim tabývám větší část života než chci :roll:
Jak velké pískoviště? Mám 2 prcky půlrok a 3 roky. Chci jim pořídit pískoviště. Nejdřív jsem hledala nějaké fakt velké. Ostatně v článcích píší aspoň 1, 5×1,5m na 1 dítě. Ale pak si zas říkám, že asi takovou velkou krávu na zahradě nechci. Ostatně jsou to holky, tak místo rozbagrování celého pískoviště očekávám spíš ty bábovičky :lol: a kdyby ty touhy tam byly, tak můžem na velké na hřiště. Takže ze zkušenosti myslíte, že na takové pohrání si stačí to malé 92×92×12, když se ještě vykope? Nebo takhle malé vůbec nemá smysl? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
990
23.5.22 19:04

To asi zalezi na diteti… My mame piskoviste 1,2×1,2m a malej (2 roky) si na nem hraje dost sporadicky, takze jsem rada, ze jsme neporizovali nejake vetsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13771
23.5.22 19:15

Metr na metr je v pohodě. Větší jde pořídit vždycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
23.5.22 19:20

Bral bych to podle velikosti pozemku. Někde bude i metr na metr překážet a někde zvrhneš dětem tatru písku a zahrady neubyde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
472
23.5.22 19:25

Máme 150×150 a zatím si na něm dcera 2,5r hraje sama a připadá mi zbytečné velké. Až bude syn větší a budou si tam hrát spolu, bude to akorát ;) větší mi přijde zbytečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
23.5.22 19:25

@AH tak my máme metr na metr a je malý, ale stačí jim i když jsou někdy boje :lol:
PS: mám 2 kluky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1389
23.5.22 19:27

Máme 1,5 x1,5 a pro dva ideál, menší bych nevolila, metr na metr je fakt maličkatý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1569
23.5.22 19:29

Vzala bych 1,5 na 1,5. Budeš tam třeba mít i nějaké další děti, nebo tam s nimi budeš ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60096
23.5.22 19:39

My budeme mít 3×3 m pro děti v družině. To je asi pro 70 dětí. Takže 1,5×1,5m pro dvě děti mi přijde, že je solidní prostor :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
576
23.5.22 19:39

@CocoCoco13 @Reny28 a jak tak stare mate deti prosim?
Jak uz tu padlo tak premyslim ted poridit treba na 2,3 roky to metrove a pak pripadne vetsi. Co sem koukala, tak ty piskoviste jdou dost rychle do haje..
Vzdycky neco velkolepe koupim a pak o to jeste velkolepeji zakopavam a utiram prach. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
576
23.5.22 19:40
@Kelsey píše:
My budeme mít 3×3 m pro děti v družině. To je asi pro 70 dětí. Takže 1,5×1,5m pro dvě děti mi přijde, že je solidní prostor :D.

No ja se desim ze cim vetsi piskoviste, tim vic pisku co pujde rozhazet po cely zahrade :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20786
23.5.22 20:04

Metr na metr je malo.
Mame cca 2×1 metr, jen sesroubovana prkna, nic kupovaneho.
Hrajou si na tom dost a jeste ho rozhodne likvidovat nebudu, protoze cokoliv, co je zabavi i jen na chvili, se pocita.

Ale je fakt, ze ten pisek dost ubyva, presouva se do baraku a po zahrade :lol: :zed:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1389
23.5.22 20:14

@AH já mám syna dva roky a další se narodí za dva měsíce😀Ale jsem na pískovišti s nim a často tady má děti. Dokonce jsem si říkala že jsme možná měli udělat 150×180.Já teda nedoporučuji koupit už hotové, řešila jsem tohle minulý rok. U hotového ti v podstatě dodaj tenké dřevo, které má jen provrtané díry, penetrací a lazurou si to musíš natřít sama, takže ti v podstatě přijde jen předražený dřevo, které si sestavíš a hlavně to dřevo je tenký a rychleji ztrouchnivý. My jsme si dřevo objednali a nechali i rovnou nařezat na přesné rozměry na pile, pán nám i poradil šířku dřeva, aby fakt vydrželo, brali jsem prkna160 cm, plus na převis na sezení a tím se vnitřní prostor zmenšil na 150×150.Penetrací jsem natřela a i lazurou, myslím se vším všudy i s pískem nás to vyšlo cca na 3500Kč, pískoviště je bytelný a vydrží mnoho let. Kdybych ho měla objednávat z internetu, tak vyjde minimálně na dvojnásobek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
576
23.5.22 20:29

@Reny28 aha, ted si me znejistěla, jestli mas prostorove narocny dite nebo je to fakt maly :D jo nad tim sem taky uvazovala.. ale to drevo je tak priserne drahy :roll: ted jsem nasla nejaky novy natreny 90×90 za 380. Bez nervu a prace..a za cenu hoblovanyho dreva z eshopu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5177
23.5.22 20:29

Piskoviste delal manzel je 160×140×30. Ze 2 stran prkna na sezeni. Male piskoviste, co jsme meli predtim (takova ta musle), tak to kluky bavilo jen jako batolata(do 3 let). Ted vyuzivaji hodne. Kluci maji 4 a skoro 7 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat