Reklama

Jaké vestavěné spotřebiče byste doporučili?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pájinka15
Povídálka 49 příspěvků 22.02.17 10:18
Jaké vestavěné spotřebiče by jste doporučili?

Ahoj, budeme komplet zařizovat novou kuchyň a chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s vystavěnýma spotřebičema. Zatím bych volila elektrolux, ale nemám zkušenosti s touto značkou, popřípadě klidně doporučte. děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 22.02.17 10:22

@pájinka15 mám jinou značku, vestavěnou troubu, pračku a lednici.. nic víc - ono záleží, co všechno chceš… :think:

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 22.02.17 10:24

Koupili jsme byt s kuchyní kde jsou vestavěné spotřebiče, uz tam par let jsou a vše v pořádku. Zn Baumatic, mikrovlnka, trouba i deska. Mycka myslím, že je elektrolux a vše ok :* lednici máme novou samusung, vestavena neni ale také jsme moc spokojeni, nenámrazová super věc :lol:

anonymka227
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 22.02.17 10:28

Máme vestavěné spotřebiče od Mory a zatím vše v pohodě a v pořádku. Jsme spokojeni.

Heivka
Závislačka 2970 příspěvků 22.02.17 10:31

Za mě Bosch, mám od nich celou kuchyň. (kromě lednice) a zatím jsem spokojená se vším.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 22.02.17 10:33

Vestavné jo, super, krom lednice, tu bych nechala volně stojící. Se značkou neporadím mám jinou.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 22.02.17 10:34

Já mám tedy concept, je to česká značka, zatím maximální spokojenost :think:

Jarka K
Závislačka 3906 příspěvků 22.02.17 10:42

Máme novou kuchyni necelé dva roky a máme tam troubu, indukční desku, myčku a digestoř BEKO a zatím bez problémů.
Jinak máme už deset let volně stojící lednici BEKO a cca šest let pračku BEKO a zatím to frčí bez problémů :mavam:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9641 příspěvků 22.02.17 11:02

Ja budu do domu asi dávat vse z ikea - bereme od nich linku, tak to vyridim při jednom. Teď mame doma - troubu zanussi (super), myčku beko (dost hrůza), desku fagor (super) a lednici samsung - ta je ale volně stojící.

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19006 příspěvků 14 inzerátů 22.02.17 11:06

@pájinka15 máme vše vestavěné od značky Elektrolux a spokojenost. :-) Já bych neměnila. Zatím vše fachá jak má (7 let)

iiiv
Extra třída :D 10849 příspěvků 22.02.17 11:25

Já myslím, že je to úplně jedno, vybírala bych podle funkcí, ne podle značky. my máme skoro vše od jiné značky a zatím vše drží

pájinka15
Povídálka 49 příspěvků 22.02.17 11:32

Baumatic byla výborná značka, ale už nefunguje :-(

pájinka15
Povídálka 49 příspěvků 22.02.17 11:33

@martina.se mám jen tip na elektrolux, chtěla bych indukci, mikrovlnku, troubu a lednici

pájinka15
Povídálka 49 příspěvků 22.02.17 11:35

@Nowuka2 klidně napište jakou :-) budu ráda :-) děkuji

ewelinka
Kecalka 216 příspěvků 22.02.17 11:58

Já mám Siemens. Prvních 5 let super, pak se vše začalo s. át! Jako první odešel větrací motůrek v parní troubě (oprava 8.000,–),za měsíc na to topné těleso v mikrovlnce ( oprava 7.000,–), za dva měsíce myčka, kde pro změnu byla na výměnu otočná sprcha ( 5.000,–). U ledničky jsme museli vyměnit zatím jen těsnění s magnety, páč nedovíravy dveře, tudíž nebyla požadovaná teplota! Vraná deska a digestoř zatím makají bez poruchy (kromě teda led žárovek v odsávači par, které docela často měníme)… :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama