Jaké vitamíny berete na podporu těhotenství

100
16.4.21 08:11

Jaké vitaminy berete na podporu těhotenství

Ahoj holky, tuto skupinku jsem založila kvůli tomu jaká z Vás má zkušenosti s nějakými vitaminy neboli podporu na otěhotnění. Co vám pomohlo k otěhotnění? Ja beru mamavit a srovnal mi cyklus, ale zatím se nezadarilo😔mate nějaké vaše zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6275
16.4.21 08:15

Vzdy pred planovanym tehotenstvim jsem brala kyselinu listovou, prip. chytre miminko 1.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
953
16.4.21 08:22

Když jsem vysadila antikoncepci začala jsem brát jen listovku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1272
16.4.21 08:31

Před otěhotněním jsem nebrala nic.. Teď v tehotenstvi beru femibion 2 a na začátku normálně listovku.. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
16.4.21 08:32

Beru jen kyselinu listovou denně jednu tabletu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9040
16.4.21 08:38

@Natalilu Nic takového není…ber jen listovku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
16.4.21 08:46

Já brala nosifol… A gel na podporu početí před OVU a manžel kotvičnik, zinek + vict C, a jód… Zadařilo se hned první měsíc po roce 🤷 tak hodně štěstí přeji ať se vám taky brzo zadaří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
16.4.21 09:01

Ahojky, já se s přítelem snažila přes 3roky, uz i za sebou veškeré vyšetření v Car i pár IUI a nic… Tak jsem si koupila v lednu mimistar na podporu těhotenství, vitamín E a čistý myo inositol… A v březnu už jsem měla na testu //,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
456
16.4.21 09:09

Doporučuje se taky Inofolic a Femigard ale nemám osobně vyzkoušeno, po vysazení HA jsem byla do dvou měsíců těhotná a ani jsem nic nebrala. Jsme každá jiná a je třeba zkusit, třeba první přírodní věci pak něco z lékárny a po roce snažení řešit u doktora. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
16.4.21 09:39

Ahoj, já toho zkusila poměrně dost.. Po vysazení antikoncepce hned gynex, kyselina listová + normální doplňky stravy jako železo, hořčík atd… Potom asi po 4 měsících jsem zkusila přidat probiotika a začala jsem si dělat drinky z prášku Ashwagandhy, na který jsem slyšela samé pozitivní ohlasy a myslím, že po něm + po Kontryhelovém čaji se mi rozjela ovulace. Nakonec jsem zkusila brát mateří kašičku, nasadili jsme s přítelem doplňky stravy fertilona a fertilon, k tomu jsem nebrala už nic z výše zmíněného a do měsíce jsem otěhotněla. Teď beru femibion a probiotika :D Možná jsem toho zkusila fakt až moc a netuším co z toho mi přesně pomohlo, ale měla jsem tělo šíleně rozházené, tak jsem vděčná, že se dostalo do normálu a nakonec jsem konečně otěhotněla :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
16.4.21 15:22

Gynex kapky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
975
16.4.21 15:50

@Natalilu Ahoj, já brala Inofolic v prášku, Drmek a Macu v tobolkách a pila čaje od Mojžíšové…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
16.4.21 16:50

Brala jsem listovku, pak mi byl porazen inofolic ( utopenych peněz a nic z toho) brala jsem ho skoro 7 měsíců…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.4.21 12:47

Ahoj, já beru Pregnafolin. Máte s ním některá zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat