Jaké vitamíny jíte teď na podzim?

112
8.10.21 13:46

Jaké vitamíny jíte teď na podzim?

Dobrý den, jaké vitamíny jíte teď na podzim? B-komplex nebo C?
Jsem pořád nachlazená, ovoce/zeleninu trochu jím, ale asi ne tolik, kolik bych měla, tak bych to ráda doplnila nějakými vitamíny. Máte nějaké, s kterými jste spokojeny? Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6136
8.10.21 14:15

Vitamin D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3793
8.10.21 14:16

C, D, pangamin
nepravidelně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3365
8.10.21 14:17

Mne treba daleko vic nez vitaminy (vyvazenou stravu samozrejme mam), pomohl pohyb venku. Kdyz chodim pravidelne i v horsim pocasi ven a sportuju, tak s nachlazenim temer nemam problem, samozrejme musi byt clovek dobre obleceny. A nejezdim hromadnou dopravou a snazim se vyhybat prostorum s vyssi koncentraci lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25287
8.10.21 14:19

Tak dobré je D. Je min sluníčka, je fajn třeba i proti té blbé corone. Jinak nic extra pravidelně nebereme, jíme hodně ovoce, fajn je otužování, pohyb venku a vyhýbání se velkým davům a nikdo nejsme nemocný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32739
8.10.21 14:37

Vitamín C, D3 a magnesium. Jíme ovoce, zeleninu. No nachlazení se stejně nevyhneme :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23215
8.10.21 14:44

Už roky beru Preventan. Funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
8.10.21 14:50

Každé ráno za každého počasí v sedm hodin vyběhnu ven. Už přes deset let. Stejně dlouhou dobu jsem nebyla nemocná. Rozhodně doporučuju víc, než se cpát pilulkama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1038
8.10.21 14:53
@divine woman píše:
Už roky beru Preventan. Funguje.

Nevíš jestli se může při kojení? Brala jsem ho taky, každý podzim ale teď kojím, tak se chystám do lékárny aby mi poradili. Prevntan mi právě taky fungoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4032
8.10.21 15:17

Celoročně beru D a omega 3. Další zařazuji podle pocitu různě během roku, ale D nikdy dlouhodobě nevynechavam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6029
8.10.21 15:24

Tak jako v jiném ročním období - naprosto žádné. Vyhozené peníze, navíc požírání suplementů může mít opačný efekt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69413
8.10.21 15:56

Vitamin D a K dohromady, vitamin C jako camu camu prasek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3365
8.10.21 16:07
@SussieS píše:
Celoročně beru D a omega 3. Další zařazuji podle pocitu různě během roku, ale D nikdy dlouhodobě nevynechavam

Ani pres leto Dcko nevysazujes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
8.10.21 16:39

Proč vás tolik doplňuje C, to nejíte ovoce a zeleninu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4032
8.10.21 16:41
@Ernais píše:
Ani pres leto Dcko nevysazujes?

Ne. V našich zeměpisných šířkách a navíc při používání opalovacích krémů je i v létě složité získat dostatek D ze sluníčka tak, aby si člověk nadělal zásoby. Já jsem navíc kancelářská, netrávím denně x hodin venku. Kdybych trávila většinu dne venku tak bych v létě vynechala, ale přes poledne se na slunci nepohybuji a tak beru pořád. Neberu ho teda úplně každý den, když jedu mimo domov tak s sebou vitaminy netahám, ale cíleně nevysazuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat