Jaké volací hodinky s GPS vybrat pro dítě?

57
28.6.21 11:49

Jaké volací hodinky s GPS vybrat pro dítě?

Ahoj ženy, jsem si téměř jistá, že už tady nějaká podobná diskuze musí být, bohužel se mi ale nepovedlo najít..tak tedy, nemáte prosím tip, jaké hodinky s voláním vybrat pro 6leté dítě do první třídy? Případně jaký na to máte názor - zatím jsem slyšela samá pozitiva, ale nevím, jak se na to dívají učitelky..přeci jen to může vyučování trochu rušit a kdyby školáci měli povinně hodinky odkládat, tak to trochu postrádá smysl (tak mě napadá, že se na to musím raději dopředu zeptat učitelky)..podle mě ale pro samotného rodiče ve městě to smysl má (na vesnici asi méně)..
Jde mi o to, aby hodinky byly malé, lehké, a baterka vydržela co nejdéle. bylo by fajn, kdyby se dala utlumit funkce hraní, a samozřejmě ztišit zvuk. kameru to mít nemusí.
Předem díky za tipy!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3894
28.6.21 11:59

Kupovali jsme před půl rokem a pokud chceš hodinky, které budou mít samostatnou sim kartu (tj. není to jen „odnož mobilu“), tak na malé a lehké bohužel zapomeň.
Nakonec jsme pro procházení recenzí a vzhledem ke zkušenostem známého, co pracuje v elektru koupili Carneo GuardKid. Svůj účel splní, nestály majlant a i na opravdu hubené ručičce syna prvňáka jsou v pohodě.
Co se zvonění o hodině týče - syn má v tel. seznamu jen nás a prarodiče, takže nehrozí, že by mu v době vyučování někdo volal a rušil,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
28.6.21 12:01

Zrovna jedny prodávám. Jestli máš zájem.

Fungují samostatně na sim kartu. Můžeš nastavit dobu kdy se dítěti hodinky zvonit nebudou. Nastaví se X čísel ze kterých se dovolají na hodinky a zase z hodinek na čísla. Nikdo cizí se nedovolá. Před aplikaci sleduješ polohu a můžeš posílat krátké zprávy a s dítě posílá krátké hlasové zprávy. Můžeš na tajňačku odposlouchávat okolí hodinek. Mají spoustu skvělých funkcí. Třeba hlášení opuštění bezpečné zóny, nebo sundání z ruky…

Ja jsem rozhodně ráda, že je moje děti měli od 1 třídy. Byla jsem více v klidu. V první třídě to učitelka ani nevěděla. Vypadají jako normální dětské hodinky. Jsou hlavně pro bezpečnost, nebude ti s nimi volat v hodině ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27126
28.6.21 12:44

@pani.tau

Ahoj, my pořizovali dceři jako první tyhle

Po dvou letech se rozbily, tak jsme koupili jiné, o něco levnější ( tyto )
A musím říct, že příště bych se zase vrátila k těm prvním. Ty druhé neukazují vůbec dobře polohu GPS - rozdíl třeba klidně i 10km. Což mi přijde total nesmyslné. Ty první fakt úplně přesně :potlesk: Plus ty druhé nemají tak přehlednou aplikaci. První úplně super.

Za nás naprostá spokojenost s hodinkami č.1 a rozhodně doporučuji.
Kupovali jsme dceři už kolem 4,5 let… když pro ní poprvé přišel kamarád, jestli nepůjde ven 8o :mrgreen:
Teď končí druhou třídu… na léto ještě necháme hodinky a do třetí třídy už asi dostane mobil… snad už má dost rozumu. Uvidíme… max. se zase vrátíme ještě na čas k hodinkám. Je to fakt spolehlivá věc. Za málo peněz hodně muziky. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
28.6.21 12:54

@FreeLady12 díky moc, mrkla jsem na odkazy, hodinky mě zaujaly ale přijdou mi dost velké, dcera má drobnou ruku..nebo se mi to jen zdá? u vás to nevadilo? každopádně to vypadá dobře a cena je příznivá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4282
28.6.21 13:11

Ahoj, syn má ted nove Lamax watch a zatim velká spokojenost. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27126
28.6.21 13:16

@pani.tau

Hele větší jsou. Resp. „větší“.. nějak si nejsem jistá, jestli se dělají menší :nevim: Každopádně to už pak možná otázka ceny :think:

Menší jsem neviděla… možná jedna její kamarádka mívala takové řekněme, opticky menší, ale brzy je přestala nosit, nějak jim moc nefungovaly a kupovaly jiné ( a ty už byly jako má moje dcera ). Těžko říct jestli to bylo značkou, typem hodinek :nevim:

Myslím, že menší by byly super - v tom s tebou naprosto souhlasím, ale nějak jsem na žádné takové nenarazila. Zkušenosti máme s těmito a ty první byly TOP. Na velikost si dcera zvykla rychle… nijak jí to nevadí… :nevim: :think:

Každopádně i já bych byla za menší ráda. O tom žádná, ale víc jak 1500,– bych nedala. Tyto levné udělají stejnou službu. To už je pak otázka finančních možností ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
950
28.6.21 14:42

Taky jsme pořídili Lamax. Jsou větší, ale řekla bych, že pro dítě lepší než mobil. Naše dítě mělo dříve mobil, a teď chodí jen s hodinkami, jsou hned po ruce, nemusí hrabat v batohu, dá se omezit volání, vidíš polohu, taky tam nejsou hry a hudba. Myslím, že i dítě je víc v pohodě, že se hned dovolá a ví, že my víme, kde je. Chodí a jezdí sám do školy a ven na hřiště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat