Reklama

Jaké vybrat umělé mléko - Beba Optipro Comfort vs. Hipp

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lilia81
Neúnavná pisatelka 15291 příspěvků 25.02.17 10:26
jaké vybrat UM - beba optipro comfort vs. hipp

Ahoj maminky,

ráda bych věděla, zda má někdo zkušenosti s novou Bebou Optipro Comfort i třeba ve srovnání se starou comfort. S kamarádkou řešíme, jaké má vybrat UM. Před 4mi lety byla dle složení nej Beba a Hipp, dnes mi vychází právě zajímavě nová Beba, opět Hipp, Bevbivita z Německa eventuelně Babylove. Na novou Bebu jsem i našla špatnou recenzi, že je prý příliš chuťově umělá a sladká oproti staré comfort.

Moc děkuji za Vaše zkušenosti a rady, poprosím spíše ze strany složení či chuti než ceny.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama