Jaké zaměstnání - poraďte.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 19:32
Jake zamestnani-poradte.

Ve stavajicim zamestnani jsem dala vypoved, bezi mi dvou mesicni vypovedni lhuta. Novou praci mam dohodlou u me zname, ktera je vedouci v jedne zavodni kuchyni ve fabrice. Bud bych byla na kase a nebo pomahala se studenou kuchyni. Maji tam pekne benefity a byla bych brzy doma, na smene je asi 5 zenskych. Plat stejny jako mam ted. Ted jsem se dozvedela ale o druhe praci. Jednalo by se o vyrizovani reklamaci. Dvou smenny provoz(8h) o trochu vetsi penize, vetsi benefity ale zase delsi cesta. A ted si rikam co je lepsi, byt nekde kde je to mensi a znama je fajn clovek a je hodne inovativni, takze vim ze pro svoje lidi dela co muze a nebo jit do firmy kde budu jen cislo, nikdo si me nebude vsimat budu mit vic penez ale zase mene casu? Vim ze mam dva mesice cas, ale ten utece a ja nechci byt doma na podpore. :roll: vim ze se rozhodnou musim ja, ale treba mi date nestranou odezvu.

Reakce:
Fíková
Kelišová 6130 příspěvků 29.07.19 19:34

Na vyřizování reklamací bych nešla ani náhodou, to je pěkná pakárna.

Verun83
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 19:36

A co by te vic bavilo?

Karleon
Kelišová 5843 příspěvků 29.07.19 19:38

Kam tě srdce táhne?

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 29.07.19 19:41

Vyřizování reklamací je extrémně psychicky náročná práce. To by museli nabídnout hodně velké peníze, aby se to vyplatilo.

NInaL.
Kecalka 185 příspěvků 29.07.19 19:43

Záleží taky, jestli máš děti (tedy vážně potřebuješ být včas doma), jaká je tvá finanční situace, a kam by ses chtěla profesně orientovat. Obě možnosti jsou to dost různé věci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 19:44

Opravdu je to tak hrozny ty reklamace? Znama to dela uz 5 let a je spokojena.
Asi me to spis tahne do te kuchyne z lidskeho hlediska, kdyz nebudu koukat na penize. Ale trochu se to ve mne tluce, ze bych mela spis jit tam kde je vic. :nevim:

Nnaud2
Stálice 85 příspěvků 29.07.19 19:56

Samozřejmě záleží na tom, kam, respektive do jaké firmy by jsi šla řešit reklamace :think:
Ale ségra dělala asi rok v jednom obchodním domě s nábytkem na reklamačním a neskutečné, co si někdy lidi dokázali vymyslet… :P
Nikdy více…

Natálka26
Kelišová 6004 příspěvků 29.07.19 19:56
@Anonymní píše:
Opravdu je to tak hrozny ty reklamace? Znama to dela uz 5 let a je spokojena.
Asi me to spis tahne do te kuchyne z lidskeho hlediska, kdyz nebudu koukat na penize. Ale trochu se to ve mne tluce, ze bych mela spis jit tam kde je vic. :nevim:

Podle toho kde je víc… Třeba moje máma, by mohla vydělávat minimálně 3× víc než teď vydělává, je personalistka, má XX let praxe, jazykově velmi dobře vybavená, dělá i mzdový účetnictví, atp.. A přesto zůstává tady v ty firmě, protože mají super kolektiv se kterým každou chvíli něco podnikají, ma tam super kolegyně, atd.. Takže pokud se ti bude víc líbit v kolektivu 5 žen v kuchyni tak bez tam, podle mě je tohle důležitější než samotný koruny na účtě

nunik
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 29.07.19 19:59

Ja vyrizovala reklamace ve fabrice rok. Bylo to blby. Tahala jsem tezky bedny, sef mel furt nejakej problem, zakaznici vymysleli blblosti. Jako delat se to da, ale zadna hitparada to teda neni. Ja bych si vybrala jidelnu, to by mohla byt prima prace mezi prima lidma:slight_smile:ale musis se sama rozhodnout, co te laka vic :)

SibyllaTrelawney
Kecalka 484 příspěvků 29.07.19 20:04

Kolektiv a pracovní pohoda je nepoměrně víc než číslo na výplatní pásce. Co z toho, že budeš " v balíku", když budeš chodit domů hotová a nervní ( viz komentáře výše)… to raději míň peněz, v klidu práci a příjemné kolegy. Mám to taky tak… mohla bych si vydělat mnohem víc, ale svou práci mám ráda a kolegové jsou už přátelé… za své pracoviště bych dýchala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 20:06

Asi mate pravdu. Ja se jeste bojim abych mezi zensky zapadla, bojim se toho tim ze je jich tam malo a na tech reklamacich je lidi hodne, takze by si me nemusel nikdo vsimat, ale zase si rikam ze nejsem konfliktni clovek a vetsinou vychazim s kazdym, ze kdyz nebudu delat nejake problemy ze by to snad klapat mohlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 20:08

@SibyllaTrelawney to je hrozne hezky, snad jednou budu mit taky takove pracoviste :) a mas pravdu, penize nejsou nejdulezitejsi.

Váš příspěvek
Reklama