Jaké zaměstnání se hodí pro nezávislou osobnost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eminka1
Kecalka 192 příspěvků 15.01.19 03:27
Jake zamestnani se hodi pro nezávislou osobnost?

Jen ze zvedavosti :lol: jake myslite ze se hodi zamestnani pro nekoho, kdo je manualne zrucny jak na hrubou praci tak i jemnou mechaniku, zastane vedeni skupiny i pri riziku, pracuje rychle, efektne a velice rychle se uci ale :) je od prirody – co na srdci, to na jazyku – ktery si nenecha nic libit, nesnese cloveka co se na nej povysuje a pro toho nekoho to nekonci dobre, nema problem komukoli vpalit co si mysli a umi stouchnout presne do slabiny, je pro kazdou spatnost, rychle reaguje pri riziku ci vypjatych situacich, lakaji ho nelegalni cinnosti, badani ve starych objektech a prozkoumavani starozitnosti o kterych si vyhleda, nastuduje a zuzitkuje vsechny informace. Tak zpet k otazce. Nahodte co vas napadne za zamestnani pro takového člověka, zaroven spolehliveho pracoviteho a svedomiteho chlapa, aby se prave tato vlastnost dala zuzitkovat? Doufam ze se zbytecne nestrhne hadka, tema jsem zalozila pro odlehceni a ze zvedavosti jaka povolani se tu objevi :jazyk: :srdce:

Edit admin: vulgarity

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 15.01.19 03:40

řidič z povolání nebo automechanik? :think:

Hofida
Kecalka 290 příspěvků 15.01.19 04:28

Tak pokud by tam byl předpoklad rozbourání kolektivu, protože jsem hvězda, co nesnese konkurenci/nad sebou autoritu, tak asi někam mimo kolektiv, např. hráč PC her. :zed: :zed:

Eminka1
Kecalka 192 příspěvků 15.01.19 05:02

@Hofida tak to neni mysleno, autorita a ucit se od nekoho zkusenejsiho neni problem, ani rozbourani kolektivu naopak se domluvi nedela chytreho a do kolektivu zapadne. Mysleno pouze na osoby ktere sve postaveni zneuzivaji a vozi se po podrizenych a ani to nemusi byt nadrizeni ale najdou se taci kteri se povysuji a delaji zlou krev, nekteri to prekousnou jini odejdou a hrstka lidi takovy lidi posle bez rozpaku do prdelky a konflikt je na svete. PC urcite ne protoze je spolecensky, akcni a potrebuje i fyzickou zatez :)

Eminka1
Kecalka 192 příspěvků 15.01.19 05:07

@Jančakecalka ridic me taky napadl, automechanik spis jako konicek na svem aute, neni to typ co by resil pouze motory atd hledam neco rozmanitejsiho :)

Amelie30
Ukecaná baba ;) 2129 příspěvků 15.01.19 05:35

@Eminka1 z popisu mi také přišlo to samé, co @Hofida. Možná nejlépe, kdyby dělal sám na sebe a byl svým vlastním pánem. Jinak co hasič? Jeden k této práci vypomáhal v lanovém centru a když si jeste zřídí kroužek malých hasičů a začne jezdit na závody, bude vytížený až až. :lol:

sucuba
Kecalka 293 příspěvků 15.01.19 05:51

Policajt, vezenska služba :)

Amelie30
Ukecaná baba ;) 2129 příspěvků 15.01.19 06:13

@sucuba to už bych spíš řekla voják, tady bude dost „svázanej“. :D @Eminka1 hele a jakou má pracovní minulost? Obecně. Proč se mu v zamestnáních nelíbilo či nelíbí? lidé či jen ta náplň práce?

Hofida
Kecalka 290 příspěvků 15.01.19 06:16

Popis je absolutně nekriticky bez jakékoliv sebereflexe. Hráč PC her byl vtip, protože mi dotaz přijde hodně pubertální . Pokud je to popis tvého partnera, tam doporučuji sundat ruzove brýle.

Eminka1
Kecalka 192 příspěvků 15.01.19 06:52

@Amelie30 asi jsem se spatne vyjadrila :) zadne problemy s autoritou a podrizenosti. Mysleno pouze na osoby co se po ostatnich vozi a sve chyby hazi na druhe ;)

Eminka1
Kecalka 192 příspěvků 15.01.19 06:52

@sucuba taky me napadlo :lol: :lol:

ivašot.
Kelišová 7020 příspěvků 15.01.19 07:05
@Eminka1 píše:
Jen ze zvedavosti :lol: jake myslite ze se hodi zamestnani pro nekoho, kdo je manualne zrucny jak na hrubou praci tak i jemnou mechaniku, zastane vedeni skupiny i pri riziku, pracuje rychle, efektne a velice rychle se uci ale :) je od prirody – co na srdci, to na jazyku – ktery si nenecha nic libit, nesnese cloveka co se na nej povysuje a pro toho nekoho to nekonci dobre, nema problem komukoli vpalit co si mysli a umi stouchnout presne do slabiny, je pro kazdou spatnost, rychle reaguje pri riziku ci vypjatych situacich, lakaji ho nelegalni cinnosti, badani ve starych objektech a prozkoumavani starozitnosti o kterych si vyhleda, nastuduje a zuzitkuje vsechny informace. Tak zpet k otazce. Nahodte co vas napadne za zamestnani pro takového člověka, zaroven spolehliveho pracoviteho a svedomiteho chlapa, aby se prave tato vlastnost dala zuzitkovat? Doufam ze se zbytecne nestrhne hadka, tema jsem zalozila pro odlehceni a ze zvedavosti jaka povolani se tu objevi :jazyk: :srdce:

Edit admin: vulgarity

Amelie30
Ukecaná baba ;) 2129 příspěvků 15.01.19 07:11

@Eminka1 dobrá, já se přiznám, že mě negativně ovlivňuje ten z..d. :) takhle, ono to není tak jednoduché. Těžko se hledá práce, která bude i tvým koníčkem. Třeba policajti a bachaři by měli mít určité vzdělání, pokud se nemýlím, dále jsou tato povolání také dost o papírování (kdyžtak mě někdo opravte). Takže představy hezké, realita ale úplně jiná. Když ho lákají staré objekty, ať dělá urbex. :D

Amelie30
Ukecaná baba ;) 2129 příspěvků 15.01.19 07:15

@ivašot. To mě taky zarazilo, pak mě napadlo, jestli to zakladatelka nemyslela tak, že ne, že by tu nelegální činnost provozoval (byť to tak přesně vyznívá), ale spíše že by ho bavilo to řešit pracovně - kriminalistika. Tak ono to v televizi vypadá přitažlivě.

Eminka1
Kecalka 192 příspěvků 15.01.19 07:19
@Amelie30 píše:
@sucuba to už bych spíš řekla voják, tady bude dost „svázanej“. :D @Eminka1 hele a jakou má pracovní minulost? Obecně. Proč se mu v zamestnáních nelíbilo či nelíbí? lidé či jen ta náplň práce?

Profesi ma hodinar ale dela to spis jako melouch ve volnych chvilich, jeden cas renovoval baracek, pracoval u drevarske firmy s tunovymi motory na jejich instalaci, jinak delal roky stavare takze behem 7 let si vyzkousel takrka vse, delali s sefem na zivnost a meli skvely vztah bohuzel sef zacal v praci pit sve chyby prehazoval na chlapa a nakonec prestal platit, my se diky tomu dostaly do spatne financni situace kterou jsem uz temer vyresily a kdyz mel ted v lednu nastoupit do jedne firmy a nevyslo to a tak premyslim jak vyuzit jeho schopnosti vcetne tech ne tak dobrych :D :D :D a kde jinde najdu vetsi pocet lidi s ruznymi nazory nez tady :D :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >