Jaké zimní barefoot boty pro roční dítě?

291
29.12.20 15:03

Jaké zimní barefoot boty pro roční dítě

Prosím o zkušenost jaké první zimní boty pro roční, sám ještě nechodí, staví se k nábytku, chci ho nechat pomalu venku kolem lavičky. Bohužel budu muset objednat na netu, teď nikde botky nevyzkoušíme.
Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
509
29.12.20 15:10

Dcera měla Jack&Lily a na takové tohle první chození úplně ideál. Jsou tuším pro širokou nohu, ale já jsem ji do nich dávala vlněné ponožky.
Ne že by nebyly teplé, ale mě osobně je hodně zima od nohou tak jsem to cpala i dceři 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154
29.12.20 15:10

Záleží na tvaru nohy - úzká, široká, vysoký/nízký nárt, dominantní palec? atd. Doporučuju BF skupiny na FB, vyfotit a změřit nohu (délka+šířka) a zeptat se tam. Dcera např. má od malinka nohu užší, jako malá nosila Bobuxy, teď se jí noha rozťápla a má dominantní paleček, takže letos měla Filii a Baby Bare.
Pokud ale sám nechodí, na boty je brzo, kolem lavičky se stavět nemusí. Boty mají mít samostatní chodci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31455
29.12.20 15:29

@darkgreen leda zateplený nepromokavý capáčky. Boty jsou pro zdatný chodce. A vybírá se podle typu nohy a rozměrů.
Taky doporučuju Bf skupiny na Fb

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
29.12.20 15:55

Pokud venku vyloženě neřve, že chce z kočáru, tak nevidím důvod ho z něj vytahovat. Zkoušet chodit si může doma a pořádné boty bych též koupila, až kdyby chodil sám. První dítě mi začalo chodit kolem nábytku cca v 11M a samostatně chodit až na začátku 14M.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
610
29.12.20 18:47

Na tu chvilku, kdy bude venku z kočáru postačí zateplené capáčky ze softshellu. Nechala jsem si je ušít někde na Fleru, takové vysoké se stahováním a dole s přilepenou plotnou, aby neklouzaly. Na normální chození to není, ale na pár krůčků kolem lavičky nebo průlezky na hřišti ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1283
29.12.20 19:11

Záleží na typu nohy, šířce, bez rozměrů těžko radit. Hodně jsou pro tyhle prcky doporučovány Froddo Prewalkers. Ale jestli ještě fakt sám nechodí, nechala bych též ušít nějaký softshellový capky. Jestli chceš jít cestou BF, doporučuju na FB skupinu Barefoot nejen pro děti ČR/SR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anais
30.12.20 15:55

Dítě, které ještě samostatně nechodí boty nemá mít, nedejbože venku…Pokud máte koberce, nechej ho doma chodit jen v ponožkách.

• Citovat
  • Nahlásit
19784
4.1.21 18:10

@darkgreen boty typu capacky, ale během dvou měsíců mu můžou být malé :?
třeba takové:
https://pegresshop.eu/…a-vel-17-19/

nebo tady, ale to už nejsou jen capacky
https://www.sojkashop.cz/…vy-d1093.htm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat