Jaké zkušenosti máte s očkováním a jeho nežádoucími účinky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bobinka007
Kecalka 188 příspěvků 12 inzerátů 02.08.19 09:59
Jaké zkušenosti máte s očkováním a jeho nežádoucími účinky?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat je možné, že po očkování hexavakcinou bude teplota trvat déle jak jeden den? Dcera je poprvé očkována hexou. Byli jsme tam ve středu a teplota trvá a také trochu stoupá. Nevím jestli něco nechytla od manžela, on má asi chřipku od včerejška. Děkuji za reakce

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:
vjerunqa
Závislačka 3521 příspěvků 02.08.19 10:06

@Bobinka007 Ahoj, ano, je to možné.

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1202 příspěvků 02.08.19 10:10

Muj syn mel zvysenou teplotu presne 5 dni. Ale jinak byl vitalni, zadna schvacenost, unava nebo tak. Tenkrat jsem volala doktorce a rikala, ze je to normalni.

Leo44
Kecalka 287 příspěvků 02.08.19 10:39

My jsme žádné reakce neměli ani po tom co dr si spletla očkování a dala nám jinou. Blbka řekla to až po očkování…

Tiffany1
Závislačka 4633 příspěvků 02.08.19 10:53

A jeee, to bude zas téma :lol:. Dcera žádnou reakci nemela. :think:

sakota
Kelišová 5974 příspěvků 02.08.19 11:01

Moje deti zatim zadnou reakci nemely na nic, s vyjimkou spavosti ten den. Ale jinak teplota muze byt tisic a jedna vec. Muze to byt jeste k ockovani, muze to byt z vedra, muze to byt nabeh na virozu… presne ti nikdo nerekne.

Bobinka007
Kecalka 188 příspěvků 12 inzerátů 02.08.19 11:10

@Tiffany1 Proč téma? Mě nezajímají ty keci od matek co svoje děti nenechají naočkovat. Nechci se potom dívat na to jak mi dítě bude umírat na dětskou mozkovou obrnu nebo podobné hnusy. Očkování tu k něčemu je, akorát by to mělo být trošku rozdělené nic víc.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1487 příspěvků 02.08.19 11:13

Malá neměla reakci na žádné očkování, teda je jí 8 měsíců takže zatím jen Hexa, Prevenar a rotaviry. To první zub byl peklo :lol: nicméně oslabení organismu může být příčinou, že chytne menší virozku nebo to může mít i z toho očkování, probrala bych to s pediatrem.

Caboverde
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 02.08.19 11:26

Já tedy nejsem zastánce ani jedné strany. Dítě mám větší. Povinná očkování dávám, dávám i něco navíc kvůli hojnému cestování. Dcera měla cca 14 dní zpátky dost nepěknou reakci na Adacel. Z doktorky byl problém vypáčit jakoukoliv informaci. Nakonec z ní vylezlo, že podobnou reakci neviděla x let, a že častá rozhodně nebývá. Vždy počítám s tím, že se chování dítěte přibližně na měsíc, než se tělo z chemického koktejlu vzpamatuje, výrazně změní. Mám vypozorováno, že pak může nastat výrazný skokový posun ve vývoji, nebo naopak opoždění vývoje. Dokonce jsem přesvědčena i o tom, že očkování může být spouštěčem duševních postižení. Tam, kde už dispozice předem je, očkování podpoří pouze výraznější projevy.

Tiffany1
Závislačka 4633 příspěvků 02.08.19 11:28

@Bobinka007 Ja jsem pro očkování a je mi úplně fuk, jak se očkuje nebo neočkuje, mam skvělýho pediatra, kterému důvěřuji. Jenom vim, že je to tu žhavé téma. Mám diskuzi v oblíbených a tam jedou, jak blazen. Tak to byla jen má asociace, když mi ji tato připomněla… Tot vše. Nic šptanyho v tom nehledej. :kytka:

Caboverde
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 02.08.19 11:29
@Leo44 píše:
My jsme žádné reakce neměli ani po tom co dr si spletla očkování a dala nám jinou. Blbka řekla to až po očkování…

A vysvětlila vám to jak? Toto by pro mě byl jasný impuls k okamžité změně pediatra.

Bobinka007
Kecalka 188 příspěvků 12 inzerátů 02.08.19 11:33

@sakota @Elephantka Ráda bych zavolala doktorce ale má dovču a její zástup je divnej. Takže pokud to bude pořád na prd pojedeme do špitálu.

lisatka
Kecalka 270 příspěvků 02.08.19 11:36

Ja prave resim co ockovani tetanus, zaskrt, cerny kasel v peti letech napachalo na mem petiletem synovi. Nejdrive bylo vse ok, nemel ani flicek po vpichu. Za dva dny ale dostal herparginu, pak byl par dni ok a pak zacal mit problemy s chuzi, ty ma po ranu dodnes. Doktorka rika, ze je to nejspis zanet kycle, homeopatka tvrdi, ze se ji to jevi jako klasicka reakce po ockovani, ze se s tim obcas setkava. Co to je si netroufam tvrdit, vim ale, ze syna uz zadnou vakcinu nedostane. Ve dvou letech jsem ho totiz z vakciny take kuryrovala 3 tydny, to zase byl protivny jak noc (to byl i tentokrat) a dva tydny mel bronchitidu.

Caboverde
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 02.08.19 11:49
@lisatka píše:
Ja prave resim co ockovani tetanus, zaskrt, cerny kasel v peti letech napachalo na mem petiletem synovi. Nejdrive bylo vse ok, nemel ani flicek po vpichu. Za dva dny ale dostal herparginu, pak byl par dni ok a pak zacal mit problemy s chuzi, ty ma po ranu dodnes. Doktorka rika, ze je to nejspis zanet kycle, homeopatka tvrdi, ze se ji to jevi jako klasicka reakce po ockovani, ze se s tim obcas setkava. Co to je si netroufam tvrdit, vim ale, ze syna uz zadnou vakcinu nedostane. Ve dvou letech jsem ho totiz z vakciny take kuryrovala 3 tydny, to zase byl protivny jak noc (to byl i tentokrat) a dva tydny mel bronchitidu.

Jaká vakcína to byla? Dcera měla reakci na Adacel, následky snad nakonec žádné nemá.

Bobinka007
Kecalka 188 příspěvků 12 inzerátů 02.08.19 11:56

Tak teď jsem se dívala a dcera má jinou očkovací látku než měl syn a tomu samozřejmě nic nebylo. Nevím proč pořád na těch mrňatech testují nové vakcíny.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek
Reklama