Jaké zranění můžete mít s větším penisem?

Anonymní
17.1.21 23:08

Je možné, že se do mě partner nedostane celý?

Dobrý den, předem se omlouvám, pokud zde takový dotaz byl, ale nenašla jsem konkrétně nic, co by odpovídalo na tento konkrétní problém. Partner má delší penis - 19 cm a když se do mě snaží vniknout, vždy ho zastavím v cca 14 cm s tím, že cítím, jakoby do něčeho narazil a nepříjemně mě to zabolí. Zkoušeli jsem i jiné polohy, předehru, prostě vše, ale vždy max do 13-15 cm. Bojím se, že když ho pustím hlouběji, tak to bude ještě větší bolest… ale možná si to jen myslím v hlavě a dále už to nebolí :D Hodně z vás tu píše, jaké máte zkušenosti s podobnými velikostmi, tak se vás chci zeptat, zda narazila (doslova) některá z vás na podobný problém a může mě uklidnit? Také to cítíte? Nemůže mě třeba zranit? Je mi 27. Velmi děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5312
18.1.21 00:32

No, ve 27 letech neznat anatomii pochvy, to je sila. Mas tam cipek a ano, narazy do nej zpravidla bolivaji. Resit se to neda, proste musi bejt opatrnej, ma holt nevyhodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2602
18.1.21 00:45

Muzu se zeptat, jak poznas, ze ho mas v ca. 14 cm zastavit? Jak se to meri? Me vzdy fascinuje, jak mate vse zmerene, ja neznam miry manzela po 20 letech, natoz abych vedela, kolik cm je uvnitr.

Příspěvek upraven 18.01.21 v 07:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11748
18.1.21 06:31

@Josefuna no spíš ho zastavi, kdyz citi, ze vic by to bolelo. A když stáhneš, cítíš, kolik cm je asi venku a to odhadnes
Ka teda taky nemerim. Někteří ale míry nahlásí sami :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
18.1.21 06:32

Bolest způsobuji nárazy do čípku. Čípek se mění v průběhu cyklu, nejvíce to může bolet v době ovulace a před menstruací, kdy čípek je zpravidla níže. Během cyklu je čípek vysoko..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 07:42

Mám ten samý problém a neuděláš s tím nic. Víc vyvinutý byl můj bývalý a bolelo to prostě skoro pořád. Proto jsem si sex s ním absolutně neužívala. Manžel je takový průměr, řekla bych a stejně to v určité fázi cyklu občas zabolí v určitých polohách. Mám ji mělkou, no :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 07:55

Naráží do čípku no. Mně se ta bolest líbí 8)

• Citovat
  • Nahlásit
3
18.1.21 10:19

Moc díky za odpovědi. :) Nejde o to, že sebe neznám, spíš mi šlo o to, zda to někdo má podobně a zkoušela jít přes tu bolest dál. :) Míry odhaduji pro představu, proto píšu vše cca. Takže by jste to neriskovali ho tam zkusit dát celého? Nechce se mi věřit, že jsem tak jiná, když vidím na videích některých lehkých dam, jak si tam dají i 30 cm, to přece nemůžu být takový rozdíl. :zed: Předtím jsem měla 2 přítele, ale ty byli prostě průměr, odhaduji právě do 15 cm max a vlastně jsem si to užili více.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2910
18.1.21 10:28
@Dotazacka píše:
Moc díky za odpovědi. :) Nejde o to, že sebe neznám, spíš mi šlo o to, zda to někdo má podobně a zkoušela jít přes tu bolest dál. :) Míry odhaduji pro představu, proto píšu vše cca. Takže by jste to neriskovali ho tam zkusit dát celého? Nechce se mi věřit, že jsem tak jiná, když vidím na videích některých lehkých dam, jak si tam dají i 30 cm, to přece nemůžu být takový rozdíl. :zed: Předtím jsem měla 2 přítele, ale ty byli prostě průměr, odhaduji právě do 15 cm max a vlastně jsem si to užili více.

Je to jak klíč a klíčová dírka. Ne všechny klíče se vejdou do všech dítek. Častým používáním se dá trochu zvětšit.

Jednou jsem měl sex s holkou, co do sebe dokázala dostat penisy velikosti láhve od vína, i větší.

Prostě nemůže přirážet nadoraz. Máte tyto možnosti. Prostě se smiřte, zkoušejte jiné polohy, kde se zarazí dřív, nech si narůst zadek, nauč se mít ráda anál, a někdo by přidal ještě další rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60092
18.1.21 10:32
@Anonymní píše:
Dobrý den, předem se omlouvám, pokud zde takový dotaz byl, ale nenašla jsem konkrétně nic, co by odpovídalo na tento konkrétní problém. Partner má delší penis - 19 cm a když se do mě snaží vniknout, vždy ho zastavím v cca 14 cm s tím, že cítím, jakoby do něčeho narazil a nepříjemně mě to zabolí. Zkoušeli jsem i jiné polohy, předehru, prostě vše, ale vždy max do 13-15 cm. Bojím se, že když ho pustím hlouběji, tak to bude ještě větší bolest… ale možná si to jen myslím v hlavě a dále už to nebolí :D Hodně z vás tu píše, jaké máte zkušenosti s podobnými velikostmi, tak se vás chci zeptat, zda narazila (doslova) některá z vás na podobný problém a může mě uklidnit? Také to cítíte? Nemůže mě třeba zranit? Je mi 27. Velmi děkuji za odpověď.

obdivuji tvůj centimetrový odhad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60092
18.1.21 10:38
@Dotazacka píše:
Moc díky za odpovědi. :) Nejde o to, že sebe neznám, spíš mi šlo o to, zda to někdo má podobně a zkoušela jít přes tu bolest dál. :) Míry odhaduji pro představu, proto píšu vše cca. Takže by jste to neriskovali ho tam zkusit dát celého? Nechce se mi věřit, že jsem tak jiná, když vidím na videích některých lehkých dam, jak si tam dají i 30 cm, to přece nemůžu být takový rozdíl. :zed: Předtím jsem měla 2 přítele, ale ty byli prostě průměr, odhaduji právě do 15 cm max a vlastně jsem si to užili více.

no mne to zrovna nejvíc vzrušuje, když je co nejdál, proto mam rada ty vice vyvinuté..je to zvláštni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2602
18.1.21 10:43
@Venetia píše:
no mne to zrovna nejvíc vzrušuje, když je co nejdál, proto mam rada ty vice vyvinuté..je to zvláštni

Mně se líbí, když cítím, jak penis naráží, nebo ani nemusí narážet, ale jen tam být, na zadní stěnu pochvy. Ani se nemusí pak moc pohybovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
18.1.21 13:04

Takže lidově řečeno ji mám prostě malou.. :D a pak prej, že ženský jsou stejný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.21 02:03
@Dotazacka píše:

Jestli ho tam chceš celého můžeš zkusit jednu polohu, při které jste oba na boku a ty nadzvedneš horní nohu. Věřím, že by to mohla byt asi nejlepší poloha na vyzkoušení. :palec: Jinak běžně při sexu ti ho tam přeci nemusí porad strkat celyho. Jinak mě ještě napadá, dělat to častěji. Jestli si sednete a nebudete to dělat jednou za 14dni, tak by to mohlo jít. Každopádně přes bolest bych nesla… mohla by se stonasobne zhoršit :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
19.1.21 06:37
@riccius píše:
Je to jak klíč a klíčová dírka. Ne všechny klíče se vejdou do všech dítek.

Teda vím, že to byl překlep. Ale :poblion:

Jinak zakladatelko díky moc za to, že nám průměrným mužům zvedáš sebevědomí :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat