Jaké zvolit nosítko na velmi občasné nošení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TeuHajdl
Povídálka 36 příspěvků 12.01.19 20:37
Jaké zvolit nosítko na velmi občasné nošení?

Ahoj, ráda bych si pořídila nosítko na občasné nošení (do krámu, na výlet)) svéouměsíční dcery. Ideálně bych si pořídila nosítko v nižší cenové kategorii a takové které budeme moct využívat delší dobu než např. do půl roka. Děkuji za rady.

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 11046 příspěvků 12.01.19 20:40

určitě něco ergonomického.

Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9291 příspěvků 12.01.19 20:43

@TeuHajdl přidej se na FB do skupiny Nosíme děti, je tam přehled nosítek dle věku. Pokud je malé měsíc tak Storchenwiege, MoniLu Start nebo i uni by za chvíli šlo, MartyS BeBe mini, Fidella Fusion a další. Určitě NE! Chicco, BabyBjörn!! A věř že když koupíš teď např za 1500,– tak pak za 1200,– prodáš. Ale rozhodně něco vhodného - ergonomického :)

Fonty
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 12.01.19 20:43

Mě vyhovovala manduca…na bazaru se sežene od tisícovky…

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 12.01.19 20:44

Tak kup bazarove,ale ergonomicke.Totiz mozna tomu noseni prijdete na chut ;) za me: nositko je super vec!

bertoldina
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 1 inzerát 12.01.19 20:44

Nějaké Ergobaby z bazaru, na letgo jsou jich desítky, často v podstatě nové a za půlku. My máme typ Adapt a neumím si představit být bez něj.

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 4 inzeráty 12.01.19 20:47

Já si nechala z šátku ušít nosítko VeKa - rostoucí, takže se dá od mimina po batole, mám poměrně malé děti, takže v něm mohu nosit i 4leťáka, a brala jsem ho s sebou do kočárku vždy tam, kde jsme šli na výlet nebo nějakou delší trasu. Když byl starší unavený, tak jsem mladší vzala do nosítka a starší si dáchnul v kočárku. Nosítko je krásně měkoučké, jak jsem psala, má výhodu, že jde užít na různě staré děti, má všelijaké vychytávky, typu že na bederáku jsou očka na nacvaknutí taštičky, kterou lze nosit i samostatně, kam se mi vešly kapesníčky, ubrousky, klíče a mobil… instalace na tělo je hrozně jednoduchá. Podotýkám, že nejsem extra nosící matka, kočárek považuju za pohodlnější, ale na VeKa si fakt nemohu stěžovat. Dá se určitě sehnat i bazarová, je otázka, kolik do toho chceš vrazit, já si ji nechala ušít a nadiktovala si tam různé serepetičky včetně kapucky s oušky apod. :) Jo, a ergonomické nosítko to je :-). Plus - jak je měkké, tak se dobře skládá, na bederáku jsou i gumičky, že se dá zabalit jakože to ledvinky, a ani v kočárku mi to zmuchlané v tašce nezabíralo moc místa.

Edit: Když budeš mít vlastní látku, tak ušití vyjde levněji. Já možná mám doma ještě někde zbytek šátku, ze kterého by to mohlo vyjít, nevyužiju jej a mohu kdyžtak věnovat nebo prodat za symbolickou cenu :).

Příspěvek upraven 12.01.19 v 20:49

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 4 inzeráty 12.01.19 20:48

Pokud by to mělo být na občasné nošení, tak bych asi šla do nosítka bazarového, kde je nižší cena, a pokud by jej člověk neužil, nebude zklamaný, že za něj vyhodil peníze ;).

panenka87
Extra třída :D 13403 příspěvků 12.01.19 21:19

Já jsem dost využila nosítko Bondolino a můžu doporučit

flybe
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 12.01.19 21:41

@TeuHajdl To co popisujes neni obcasne poponaseni a mela by si investovat do ergonomickeho nositka. Pokud vynecham zdravotni hledisko, tak druha vec je, ze ti v neergu moc dlouho nevydrzi, nakolik to neni pohodlne. O roztouci verzi ani nemluvim. Za 2500 sezenes hezke roztouci :) Za levny pouze vyhodis prachy. Mam Andalu a jsem moc spokojena :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >